PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39595}

Nikita

La Femme Nikita
7,1 11 278
ocen
7,1 10 1 11278
Nikita
powrót do forum serialu Nikita

Drugi sezon Nikity

ocenił(a) serial na 9

Czy ktoś z was ma jakiegoś newsa kiedy pojawi się drugi sezon Nikity na DVD ??

boskikotek

Niestety nie ma nigdzie takich informacji. Nie wiadomo czy kiedykolwiek wydany zostanie u nas kolejny sezon. Jeśli chodzi o rynek seriali na DVD moim zdaniem polska jest niemalże pustynią. Od jakiegoś czasu czekam też na 2 sezon fenomenalnych Nowojorskich Gliniarzy i też nie mogę się doczekać.

holstensa

mnie sie wydaje ze od emisji minelo juz tyle czasu, ze 2 sezon nie bedzie u nas wydany, trzeba go sobie zalatwic inaczej :/ niektorzy maja z neta, inni moze kupuja z np amazon, kiedys byly na allegro wiec warto tam zajrzec

ocenił(a) serial na 9
boskikotek

Wyślę e-maila do wydawcy pierwszego sezonu,ciekawe co mi odpiszą,jak będę coś wiedział to napisze

boskikotek

Dostałeś może odpowiedź? Ja pisałem kilka razy i nic :-(

boskikotek

Nawet na allegro już nie bywają inne sezony, może jak wyemitują na jesieni w tv podróbę "Nikity", to pojawią się one w Polsce jako box - 5 sezonów na raz. I hope so.

Henrica

co do podroby Nikity to juz nawet trailery sa fatalne ;/ podobnie jak nowy filmweb

ocenił(a) serial na 9
boskikotek

Witam wszystkich, wiem że to już trochę czasu mineło ale autentycznie, dopiero wczoraj dostałem odpowiedz od wydawcy firmy Galapagos
Odpowedz jest bulwersująca, kontynuacji kolejnych sezonów poprostu NIE BĘDZIE, kto jest zainteresowany to mpgę podać bezpośredni link do sklepu internetowego Worner Bros,tam można nabyć wszystkie sezony,tylko cena jest trochę nieteges(+wysyłka),no i nie jest nigdzie napisane czy tamte wersje posiadają chociażby polskie napisy bo o lektorze to pewnie można tylko pomarzyć.

boskikotek

A wiesz moze czy jest mozliwosc ustawienia angielskich napisow? Mam na mysli wszystkie sezony

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones