PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39595}

Nikita

La Femme Nikita
7,1 11 278
ocen
7,1 10 1 11278
Nikita
powrót do forum serialu Nikita

Jestem zbulwersowana!

ocenił(a) serial na 8

Tak świetny i popularny serial, a nie ma go w sprzedaży. I ludzie mówią, że Polska nie jest zacofanym krajem.

ocenił(a) serial na 10
Jane_Doe

kto tak mówi że Polska nie jest zacofanym krajem. ja zaprawde powiadam ci niewiasto ze POLSKA jest zacofana niestety

ocenił(a) serial na 10
konrii_2

a ja powiadam ze zacofanie jest względne i cząstkowe są rzeczy w których jesteśmy naprawdę w czołówce więc nie skreślaj całego kraju za to że multimedia kuleja

sikor_a

zacofana czy nie, niewazne:)... moze jest gdzies do kupienia... w empiku... ??? najlepszy serial wrzechczasow - musi byc!!!:(

Jane_Doe

pod tym wzgledem to bardzo zacofana!!!!w kinach powinny byc maratony, caly sezon na raz, wyobrazacie to sobie, raj na ziemi!!!:):):)

ocenił(a) serial na 10
Jane_Doe

Każdy kraj jest w czymś zacofany, a w czymś rozwinięty. Nie ma co oceniać całego kraju po tym tylko, że jakiegoś serialu nie ma w sprzedaży, patrioci!!
Zresztą nie każdy jest fanem nikity, może to sie po prostu nie opłaca sprzedawcom.
Też bym chciała żeby można lfn gdzieś kupić, ale jak się nie da to trudno... trzeba nagrywać samemu jak akurat puszczają odcinki w tv:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones