PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39595}

Nikita

La Femme Nikita
7,1 11 278
ocen
7,1 10 1 11278
Nikita
powrót do forum serialu Nikita

Witam !
Nikite oglądałem dawno temu w czasach mojego dzieciństwa i szczerze nie pamiętam czy abym na pewno widział wszystkie odcinki.

Ostatnie wątki jakie widziałem związane były z utratą pamięci przez nikite[pranie mózgu], potem starania Michela o odzyskanie jej pamięci.

Pamiętam też sceny, kiedy Nikita wyznaje Michelowi że go nigdy nie kochałą i wtedy on nożem kaleczy się pod okiem.[też nie wiem jak chronologicznie umiejscowiony był ten wątek]

Kojarze jeszcze, że w którymś z odcinków[chyba pod koniec?] Nikita okazuje się że tak naprawde pracowała dla tego Carlo[jakby szefa nazdorującego sekcje] i dla niego szpiegowała .

Jakby ktoś mógłby ułozyć te wątki w chronologiczną całość i mniej więcej napisać w których sezonach miały one miejsce, czy może jeszcze wiele rzeczy nie widziałem.

Dzięki pozdro;]

volt_84

bylo tak jak napisales; w 3 sezonie wyprali jej glowe, dla mr jonesa pracowala w 4, w 4 tez powiedziala michaelowi, ze nigdy go nie kochala

Melody86

Z tego co zrozumiałam to ona pracowała dla Jonesa przez 3 ostatnie lata a Michaelowi musiała tak powiedzieć żeby go chronić jak zawsze z resztą:)

whatisthis1

nikita miala kilku scenarzystow ktorzy nie zawsze rozumieli co poprzednik mial na mysli, takich niescislosci czasowych jest jeszcze kilka, nikt do konca ich nie rozgryzl ;p moze to i dobrze :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones