PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39595}

Nikita

La Femme Nikita
7,1 11 278
ocen
7,1 10 1 11278
Nikita
powrót do forum serialu Nikita

Jestem w trakcie 4 sezonu Nikity.I nurtuje mnie jedno pytanie,czy Walter jest ojcem Birkoffa?

użytkownik usunięty
Jane_Doe

Nie. Po urodzeniu Birkoffa i jego brata blizniaka Walter mial tylko zadecydowac, który z nich zostanie w sekcji a ktory bedzie sie wychowywal na wolnosci (to mial byc eksperyment) ale jego ojcem raczej nie jest

ocenił(a) serial na 8

Tak wiem.Ale w jednym z odcinków Birkoff pyta Waltera dlaczego to właśnie on miał decydować,co dało mu takie prawo.Wtedy Walter rzucił monetą i powiedział,że jak wypadnie orzeł(czy reszka już nie pamiętam) to wtedy mu powie.Ale nie wypadło,więc mu nie powiedział.Ale widać było po jego minie,że było to coś poważnego,no i Walter bardzo skrupulatnie ukrywał ten fakt przed wszystkimi a zwłaszcza przed Birkoffem.

użytkownik usunięty
Jane_Doe

z tego co pamietam to bylo tak ze Birkoff spytal Waltera na jakiej podstawie zadecydowal ktory z nich ma zostac w sekcji a on wtedy rzucil monete, co chyba mialo znaczyc ze to byl przypadkowy, losowy wybor

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones