PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39595}

Nikita

La Femme Nikita
7,1 11 278
ocen
7,1 10 1 11278
Nikita
powrót do forum serialu Nikita

Hej, często wspominam ten serial choć tyle minęło już lat od jego emisji. Bardzo mi się on podobał. Moją ulubioną postacią był Michael. Urzekła mnie ta jego tajemniczość, chłód i ciepło, które głęboko w sobie chował. Lubiłam jak tańczył, jak się poruszał i śmiał. Chcę go takim zapamiętać. Nie wiem jaki jest Roy, ale lubię wierzyć, że ma w sobie cząstkę Michaela. A Wy jak sądzicie ?.

ocenił(a) serial na 9
josephine1985

Właśnie to jest najpiękniejsze i przyciągające w Michaelu, to że jest taki nieodgadniony, nie zdradzający swoich uczuc. Jego oczy wręcz hipnotyzują, zauważyłaś że on niewiele mówi, jego środki przekazu to oczy. Często można z nich wiele wyczytac, ale wtedy gdy tego chce, częściej jednak ukrywa wszystko i wtedy nie dośc, że jest milczący to dodatkowo jakby zamrożony, a oczy są nieobecne, niemniej jednak jednakowo i nieustająco piękne.
Oprócz szczególnego wzroku, w Michaelu podobają mi się jego włosy, ich kolor, długośc i sposób ścięcia. czasami podczas akcji ma spiętą grzywke do tyłu, wtedy jeszcze fajniej wygląda :)

mohikanka

Hej, dziękuję, że mi odpisałaś. Zauważyłam to oczywiście. Jego oczy są piękne tak samo jak jego włosy, takie lśniące i gęste. Wszystko mi się w nim podobało. Sposób poruszania się, mówienia i to, że był taki nieodgadniony. Często go wspominam, chce go zawsze pamiętać.

mohikanka

Hej, często go wspominam, a Ty ?. Mam takie swoje momenty, np. jak grał na wiolonczeli, jak tańczył, jak się uśmiechał. Podobała mi się ta jego tajemniczość, nigdy nie było wiadomo o czym myślał. Według mnie był wrażliwy i na swój sposób przeżywał to co się wokół niego działo. Lubiłam na niego patrzeć, był bardzo przystojny i miał piękne włosy. Ciekawe jaki jest Roy, czy przypomina choć trochę Michaela. Nie wiem ale lubię wierzyć, że tak jest. Bardzo spodobał mi się Twój wpis. Ja o tym serialu mogłabym godzinami rozmawiać. Napisz coś jeszcze kiedyś. Pozdrawiam serdecznie !.

josephine1985

Dawno juz przyzwyczailam sie do prawdziwej osobowosci osob z serialu, ale na poczatku, kiedy bylam "pod wplywem" ich serialowych charakterow nie spodobalo mi sie to, ze sa inni, hehe ;)). W sumie chodzilo mi tylko o Pete - w rzeczywistosci jest bardzo otwarta, gadatliwa, usmiechnieta, zywiolowa i lubiaca wyglupiac sie babka, czyli w niczym nie przypomina stonowanej Nikity. No i jeszcze jej styl ubierania sie - tak jak w serialu byla bezbledna, tak w zyciu prywatnym nie potrafi sie dobrze ubrac i kiedy byla na topie, znajdowala sie w gazetach miedzy "the worst dressed celebs" ;)))). Ale bardzo ja lubie wlasnie za normalnosc, absolutny anty-hollywooodzki styl bycia i bycie soba. Co do Roya podobnie jak Michael jest malomowny, ale wiecej jego prywatnych cech "nie znam". Mam nadzieje ze nie sprawie ci zawodu piszac, ze kiedys Roy mial problemy z alkoholem - podczas krecenia 1 sezonu Nikity; pozniej z tego wyszedl i z sezonu na sezon wygladal coraz lepiej. Mowil, ze ekipa z Nikity, Peta i reszta pomogli mu :-) Od dlugiego czasu jest "porzadnym czlowiekiem".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones