PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39595}

Nikita

La Femme Nikita
7,1 11 278
ocen
7,1 10 1 11278
Nikita
powrót do forum serialu Nikita

Cześć, wpisuje się już któryś raz z kolei na tym forum, a to za sprawą tego serialu, który jest moim ulubionym. Często wspominam ten serial choć tyle lat już minęło odkąd przestali go kręcić. Najbardziej podobał mi się Michael. A co sądzicie o pozostałych członkach Sekcji Pierwszej ?. Jak oni trafili do Sekcji. Wiem, że odcinek pt.: Gambit z pierwszego sezonu mówi nam co nie co o przeszłości Madeline. Czy ktoś może to pamięta i gdzie w zasadzie znajdowała się siedziba Sekcji Pierwszej ?. Wiem, że w odcinkach pt.: Innocent i War jest co nieco o tym wspomnione, ale nie pamiętam dokładnie. Czy mógł by ktoś coś napisać na ten temat. P.S. mohikanka odezwij się jeszcze kiedyś. Pozdrawiam !.

josephine1985

Nikit wiadomo jak trafila do sekcji, tatus ja wrobil; Ops sam wybral takie zycie i jednoczesnie opuscil swoja zone, ktora wierzyla, ze zginal na wojnie; Birkoff urodzil sie w sekcji; Michael za czasow studenckich dzialal w jakiejs grupie rewolucjonistycznej i trafil za to do kicia, stamtad zgarnela go pewnie sekcja bo tak najczesciej pozyskiwali ludzi :-) Madeline nie wiem jak trafila, tego nam nie powiedziano :-) Ale moze podobnie jak Ops wybrala takie zycie, kiedys cos o tym wspomina w rozmowie (a raczej monologu) ze swoja niedolezna matka. Tez uwielbiam ten serial, az czasem zastanawiam sie, czy to normalne :P Bo lubie wiele seriali, ale ten jako jedyny jakby hmmm... "mam w sercu i duszy" :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones