PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39595}

Nikita

La Femme Nikita
7,1 11 278
ocen
7,1 10 1 11278
Nikita
powrót do forum serialu Nikita

Hej Melody 86, ja też mam wiele ulubionych seriali, ale ten jest moim ukochanym. Też podobnie jak Ty mam go w sercu i duszy. Jakbyś chciała coś więcej o nim pogadać to napisz mi e-maila. Mój e-mail to : josephine1985@o2.pl. Proszę odezwij się i Ty też mohikanka. Pozdrawiam, buziaki !!!.

josephine1985

Hej Teresa,

Mysle ze wygodniej by bylo rozwijac temat w ktoryms z juz istniejacych watkow, zeby nie robic balaganu. Ale skoro juz zalozylas nowy to napisze tutaj :-) Nie wiem kto to jest mohikanka ale chyba dawno juz jej tu na forum nie bylo, moze o nim zapomniala, tak to jest jak serial juz nie jest emitowany :) Swoja droga to chcialabym aby LFN bylo znowu puszczane w tv i aby serial zostal reklamowany na nowo, bo moim zdaniem zasluguje na nowa rzesze fanow. Ja niestety w swoim otoczeniu jestem jedyna fanka tego serialu i nie mam z kim o nim pogadac :D Wiekszosc osob go po prostu nie zna. A jak jest u Ciebie? :) Mam wszystkie sezony i czasem sobie ogladam odcinki ale wiekszosc znam na tyle ze zaluje, ze nie ma nowych :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones