PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39595}

Nikita

La Femme Nikita
7,1 11 278
ocen
7,1 10 1 11278
Nikita
powrót do forum serialu Nikita

ostatni odcinek

ocenił(a) serial na 10

Co sądzicie o ostatnim odcinku(ostatniej serii)Nikity?

ocenił(a) serial na 10
gospau

Jak dla mnie to zakończenie było do bani ale serial ogólnie jest super :) Pozdrawiuam wszystkich fanów Nikity

ocenił(a) serial na 9
Bombelek_15


Jeśli chodzi o końcówkę serialu nie mam zastrzeżeń, bardzo mi się podobała, chociaż na początku też liczyłam na szczęśliwsze zakończenie. Koniec był (co nawet trzeba podkreślić) utrzymany w klimacie całego serialu ? trochę nieszczęśliwy, wzruszający, trzymający w napięciu, z pięknym wątkiem miłosnym (nieszczęśliwy w tym sensie że na drodze miłości Nikity i Michaela zawsze stawały jakieś przeciwności które ich rozdzielały i tak naprawdę nie mogli się sobą do końca nacieszyć i być ze sobą - np. obowiązki wobec Sekcji, tłumienie wszelkich przejawów uczuć między agentami przez Szefa, i taki też właśnie jest koniec). Musieli zawsze ukrywać swoją miłość i dokonywać trudnych wyborów. Moim zdaniem zakończenie jest dobre. Ich rozłąka wzruszyła mnie bardziej niż gdyby mieli zostać razem. Kiedyś na temat zakończenia wypowiadał się jeden z twórców serialu i powiedział, że takie zakończenie pozostawia wiele możliwości. Daje ono widzom (tu są już moje słowa) przypuszczenia i fantazje o tym, co mogłoby być dalej. A tak, gdyby jednak zostali oni razem i nie musieli się z tym kryć, taki obraz byłby zbyt szczęśliwy moim zdaniem, więc pierwotne zakończenie bardziej pasuje mi do całości.

ocenił(a) serial na 10
gospau

Uważam, że był ok, skończył się tak, że nie trzeba się domyślać co mogło być dalej, jak np. w serialu Anioł czy Kameleon. A tak przy okazji mam pytanko, czy ktoś może posiada napisy do owego odcinka Nikity? Pozdrawiam wszystkich fanów tego rewelacyjnego serialu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones