PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=349326}

Notatnik śmierci

Death Note
8,3 82 437
ocen
8,3 10 1 82437
8,0 3
oceny krytyków
Notatnik śmierci
powrót do forum serialu Notatnik śmierci

Początek - genialny, rozwinięcie doskonałe. A zaraz po połowie równia pochyła. Mogli skończyć po zakończeniu wątku z L., wtedy byłoby 10/10.

ocenił(a) serial na 8
Handixx

Jak pierwsze 25 odcinków łyknąłem praktycznie "na raz" tak teraz męczę każdy kolejny odcinek żeby dokończyc ta serie i poznac zakończenie...

ocenił(a) serial na 8
thccc

Mam tak samo... :(

ShadowLight_003

Hehe ale jaja . Specjalnie zalogowałem się żeby sprawdzić coś takiego i od razu w pierwszym temacie tak jest jak sam odczuwam . Dodatkowo pogubili się potracili wątki .

ocenił(a) serial na 7
Handixx

Oj tak! Miałem podobnie, początek mnie zaciekawił, rozwiniecie mnie wciągnęło, a końcówkę oglądałem już na siłę wyłącznie z ciekawości jak się potoczą losy Yagami.

ocenił(a) serial na 10
Handixx

Ja właśnie nie do końca rozumiem narzekanie na końcówke. Zgadzam się z tym że Near jest substytutem L i niczym więcej. Przez to jest najbardziej pustą postacią w serii i bardziej wyrazisty był nawet jego kumpel. Jednakże końcówka była tak satysfakcjonująca jak sobie wyobrażałem. Wielu chciało zakończenia że Light wygrywa i staje się bogiem. Ja natomiast kibicowałem policji z L na czele.

ocenił(a) serial na 10
oleksiey2000

Zapmniałem dodać że bardziej od Neara irytował mnie ten prezenter telewizyjny co nagłaśniał Kirę. Jak ja się cieszyłem gdy umarł, oglądanie go sprawiało mi fizyczny ból.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones