Notatnik śmierci

2006 37 odcinków
Notatnik śmierci
8,3 74 540
ocen
8,3 10 74540
13 838
chce zobaczyć
{"rate":9.0,"count":1}
{"type":"film","id":349326,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Death+Note-2006-349326/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Notatnik śmierci
  • Yollow ocenił(a) ten serial na: 10

No cóż... Czy jest tu ktoś oglądający anime i nie znający tego tytułu :D? Nie ma, bo to klasyk. Anime ponadprzeciętne. Widać jak autor się wczuł w każdą z postaci, co daje niesamowity efekt realizmu. Muzyka również stoi na przyzwoitym poziomie. Moja ocena to 10/10!

• Yollow Ja jestem! Ogladam anime od wielu lat, a tego nie znam. Przypadkiem wszedlem w top liste seriali i mi wpadlo w oko.... Teraz musze zobaczyc skoro to anime tak wysoko na tej liscie jest.

• Aleksandra1880 ocenił(a) ten serial na: 9

Yollow muzyka faktycznie rewelacyjna. chyba jedyny soundtrack, który zrobił na mnie duże wrażenie i do którego czasami wracam.

• Yollow No to anime im sie udało :)

• Yollow Na MAL'u mam 904 pozycji, z TOP 100 nie rozpocząłem tylko 30 pozycji w tym Death Note. Nie wiem czemu ale unikam go szerokim łukiem. Jakoś nie podoba mi się główny bohater morderca.

• GimmieShot ocenił(a) ten serial na: 9

baca130 Główny bohater morderca jest akurat jedną z największych zalet serii i czymś co wyróżnia to anime wśród masy innych. No bo przecież zazwyczaj mamy do czynienia z protagonistą walczącym ze złem w wielorakiej postaci, a tu proszę. Nie twierdzę, że nie ma innych tego typu tworów, ale jednak są swego rodzaju rzadkością. Trzeba też dodać, że taka sytuacja zmusza nas do jakichkolwiek przemyśleń na temat moralności, a także granicy między dobrem a złem. Light Yagami nie jest postacią czarno-białą, wzbudza różne odczucia i właśnie to się ceni!

• GimmieShot Death Note to pozycja obowiązkowa dla fanów anime.

• Yollow ja tylko słyszałem tytuł, oglądać, nie oglądałem, na gwiazdkę mam dostać mangę Death Note; ja prędzej oglądałem Kuroshitsuji, Tokyo Ghoul, Beyblade Metal Master (nowsze i stare), Yu-Gi-Oh!, Pokemony, Digimony i coś tam jeszcze...

• Rockman92 ocenił(a) ten serial na: 10

Yollow Uwaga spoilery jak ktoś nie oglądał:

25 pierwszych odcinków to 10/10. Arcydzieło. Ale później to patologia. Near "najlepszy", hhahaahha dwa pomyślał 10 sekund i..... L to Kira. Ot tak xD No to teraz znajdźmy drugiego Kirę - chlast, chlast, bęc bęc, w necie zobaczył zdjęcie prokuratora i... oto drugi Kira hahahahahahah, postanowione xD TO już mnie powaliło. A najlepsza Takada - naga, zamknięta w ciężarówce zdołała podpalić cały wielki kościół i tą ciężarówkę hahahaha. Gdzie ona schowała ten napalm? No bo chyba nie w...nieważne... Porażka na całej linii. Podczas gdy do 25 L perfekcyjnie i metodą niezwykle inteligentnych małych kroków odkrywał karty a Raito również inteligentnie zacierał ślady to później po śmierci L wszystko zrobiło się tak głupie i nierealistyczne, że szok. Ode mnie pierwsze 25 odcinków 10/10. Kolejne 4/10.

• ukaniulz ocenił(a) ten serial na: 6

Rockman92 Zgadzam się. Po 25-tym odcinku jest bardzo słabo. Niedorzeczność goni niedorzeczność.Pierwsze 25 odcinków 7-8/10. Całość ode mnie 6/10 maks.

ukaniulz Pierwsze 25 odcinków tak nisko?

• ukaniulz ocenił(a) ten serial na: 6

Rockman92 Chyba anime to nie do końca moje klimaty, sam nie wiem.

ukaniulz Co kto lubi, dla mnie ten pojedynek dwóch genialnych umysłów był naprawdę imponujący.

• OmniModo ocenił(a) ten serial na: 9

Yollow Niestety, ale jest wiele odcinków który mocno obniżają poziom całości, może jakby skompresować wszystko do 20 części to byłoby arcydzieło czyli 10, ale ostatecznie po obejrzeniu całości daję 8/10

• Ged24 ocenił(a) ten serial na: 10

Yollow Witam, zna ktoś podobne anime do DN, chodzi mi o przemyślane postacie i fabułę na podobnym poziomie, próbowałem Code Geass ale widać że jest kalką Death Note i wg mnie nuezbyt udaną.

• mucka77777 ocenił(a) ten serial na: 8

Yollow Bardzo dobre anime, ale bardziej lubię Króla Szamanów. Choć oglądałem go z 12-15 lat temu, ale bardziej lubię. Mistrzostwo świata.