PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875816}

Obserwator

The Watcher
6,4 28 215
ocen
6,4 10 1 28215
5,2 4
oceny krytyków
Obserwator
powrót do forum serialu Obserwator

Ogólnie sprawę rozwiązałoby zainstalowanie kamery przy skrzynce na listy…
A ogólnie, to dawno główny bohater mnie tak nie wkurzał, jak w tym serialu. Ojciec zachowuje się jak jakiś zbok w stosunku do swojej nastoletniej córki (byłam przekonana, że wyjdzie na jaw, że ma romans z jakąś małolatą). Dodatkowo do wszystkich osób jest nastawiony strasznie ofensywnie i jest okropną osobą. Nie dziwie się, że sąsiedzi go tak traktowali.

4ladym

Co Ty gadasz. Dopiero z czasem się zmienił jak non stop coś się działo w domu. A do sąsiadów był nie miły bo jak mu wchodzili na posesję jak do siebie to wiesz... W innych stanach by dostali w łeb z broni i po sprawie.

jareeecki

Tylko zanim ci Amerykanie będą strzelać, to niech dowiedzą się, co to jest płot i do czego służy.

4ladym

Z tego co pamiętam to listy miały znaczki, więc zapewne zostały nadane. A nawet jeśli by tak nie było, to zapewne zostałyby wrzucane do skrzynki pod osłoną nocy, w kamuflażu itp. Osobiście chyba poszedłbym w kierunku kamery noktowizyjnej.

ocenił(a) serial na 5
4ladym

A co z kamerami w domu? Po co wydali tyle hajsu, żeby obstawić dom sprzętem, skoro nie sprawdzali nagrań z monitoringu? F.logic.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
4ladym

I to właśnie żona była bliska, by go zdradzić, bo jedyne o czym myślała to o bolcu, nawet w tak kryzysowej sytuacji.

4ladym

Mam dokładnie takie samo zdanie na jego temat, też mnie niesamowicie irytował

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones