PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875816}

Obserwator

The Watcher
6,4 28 099
ocen
6,4 10 1 28099
5,2 4
oceny krytyków
Obserwator
powrót do forum serialu Obserwator

zwykle nie chce mi się pisać tutaj komentarzy ale przy 4 odcinku nie wytrzymałem.... czy na prawdę nikt nie dostrzega braku logiki w rozumowaniu głównych bohaterów?

ocenił(a) serial na 7
tonieon

Masz na myśli posądzanie 19 latka o bycie antagonistą od chyba 25 lat ? ;)

KkAaSsZzAa

Zdaje się, że w jednym z listów było coś w stylu, że wcześniej robił to jego ojciec a teraz on ;)

tonieon

Ja zauważyłam. Bardzo się zmęczyłam oglądając, być może logika bogatych Amerykanów działa zupełnie odwrotnie niż moja? Dla mnie to ich całe dochodzenie było bezsensowne. A co do zakończenia. .. Beznadziejne.

ocenił(a) serial na 10
tonieon

Moze czas zaczac ogladac filmy dokumentalne a nie fabuly? lol

marti_no

Jesli wedlug Ciebie ten serial jest "rewelacyjny" to "Trudne sprawy" musza miec u Ciebie mocne 7... Detektyw jeżdżący Ferrari, totalnie odklejeni ludzie mieszkajacy na najlepszej dzielnicy, tak jakby cokolwiek z tego moglobyc mozliwe...

ocenił(a) serial na 10
Help3r

Skad wiesz, ze jezdzil, moze to samochod zony? Wystarczy, ze mieszka w tamtej okolicy duzo swiadczy o jego statusie i mowi, ze nie jest to zwykly glina z NY czy z NJ. W taki sposob przypieprzac sie mozesz do kazdej fabuly i meczac sie ogladajac nie znajdziesz filmu perfekcyjnego.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
tonieon

A konkretów jak zwykle brak...

ocenił(a) serial na 8
tonieon

Jeśli chcecie pogłówkować nad podobną sprawą, ale w realnym życiu to zapraszam do kontaktu :)

ocenił(a) serial na 8
notyourbunny

Co masz na myśli? :)

tonieon

Ta, durnoty, ktoś im mówi,że w domu jest ukryte przejście,a ci siedzą i piją winko... Głupoty...

tonieon

Jestem po 4 odcinku i zaczalem 5. takiego braku logiki dawno nie widzialem. A serial zapowiadal sie fajnie. Z pupy wyjezdzaja o zarzucie o rasizm, facet ma byc wyrzucony za to z pracy a żonka na poczatku kolejnego odcinka mowi ze przeciez nie beda mieli problemow ze splaceniem lichwy bo zostanie partnerem. O naiwnosci w postacie natychmiastowego wyrzucenia meza z domu po tym jak zobaczyla film na ktorym maz spi ewidentnie odurzony a wokol niego chodzi kobieta nie wspominam. Maz tak samo po amerykansku zidiociały widzi ze wrocili sasiedzi ktorzy udawali trupy a facet majacy byc ich synem to wynajety aktor nie leci z tym do zony zeby wrocic do domu. Nagle na poczatku 5 odcinka juz wszyscy wiedza ze malzenstwo sfingowalo swoja smierc i jest ok bo nawet matka stifflera probuje kupic od nich dom. Żenada ile tu bezsensu. Maz tak samo lapie porozumienie i wyklucza mlodego jako obserwatora to zamiast z nim sie dogadac zeby mu pomogl to zlewa temat ale jednoczesnie sam dalej drąży gdzie indziej. Typowy amerykański fuk-logic.

hoze

On przecież ukrywał to przed nią, że nie został partnerem. Nie wiedziała o tym długo żyjąc w przekonaniu; że będzie spoko. :p

ocenił(a) serial na 7
tonieon

wiesz film jest tak nagrany abys sie domyslal niektorych rzeczy, ale nie koniecznie aktor w filmie ma.

tonieon

Szukasz logiki w Netfliksie? Lol. Ja tu widzę spełniana misję ideologiczna. Jest murzyn+białą? Jest. Mission complete

weeman86

Jeszcze się to sapanie nie znudziło ? Odinstalować Netflix i po kłopocie.

ocenił(a) serial na 4
tonieon

koles co tam mieszkal mowi "wynoscie sie, sprzedajcie dom", co robią glowni bohaterowie? zostaja

ocenił(a) serial na 7
Dawid_KOB224

A Ty byś posłuchał jakichś randomów każących Ci sprzedać nowo kupiony dom?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones