SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2017-2019 30 min.
7,7 1 985
ocen społeczności
7,7 10 1 1985
1 357
chce zobaczyć
{"rate":8.0,"count":1}
Samotna matka kubańskiego pochodzenia wychowuje dwójkę nastoletnich dzieci z "pomocą" staroświeckiej mamy. 
{"seasons":[4,3,2,1]}
40
twórcy
gatunek
produkcja
Emmy Najlepszy montaż serialu komediowego kręconego przy użyciu wielu kamer w roku 2019 dla Patricia Barnett
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/One+Day+at+a+Time-2017-769276/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/769276","link":"/serial/One+Day+at+a+Time-2017-769276/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/769276","link":"/serial/One+Day+at+a+Time-2017-769276/episode/ranking"}}
One Day at a Time
Zwiastun nr 3 (sezon 3, polski)
One Day at a Time
Zwiastun nr 2 (sezon 2, polski)
One Day at a Time
Zwiastun nr 1 (sezon 1, polski)
One Day at a Time - Zwiastun Nr 3 (sezon 3, polski) One Day at a Time - Zwiastun Nr 3 (sezon 3, polski)

Uwspółcześniona wersja stworzonego przez Normana Leara klasyka, której najważniejszym motywem jest życie amerykańskiej rodziny o kubańskich korzeniach. Główna bohaterka to żyjąca od niedawna w separacji mama (Justina Machado), niegdyś pracująca dla wojska, a obecnie zmagająca się z nowym życiem w pojedynkę oraz wychowywaniem cwanego synaUwspółcześniona wersja stworzonego przez Normana Leara klasyka, której najważniejszym motywem jest życie amerykańskiej rodziny o kubańskich korzeniach. Główna bohaterka to żyjąca od niedawna w separacji mama (Justina Machado), niegdyś pracująca dla wojska, a obecnie zmagająca się z nowym życiem w pojedynkę oraz wychowywaniem cwanego syna i nastoletniej córki o radykalnych poglądach przy "wsparciu" swojej staroświeckiej mamy (Rita Moreno) i administratora budynku, Schneidera, z którym łączy ją tylko przyjaźń.

dystrybucja
Netflix
studio
Act III Productions
inne tytuły
Serial kręcono w Lansing (Michigan, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.