Absolutnie i bez dwóch zdań Kerry Weaver. (I tym ściągnąłem na siebie gromy.) Na drugim, bliskim, miejscu - Jeanie Boulet.
U mnie odwrotnie - Jeanie Boulet zawsze na pierwszym miejscu :), Kerry na drugim za całokształt. Corday za słodki angielski akcent na trzecim :)
Najbardziej lubie Elizabeth Corday , a zaraz potem Kerry Weaver . Obie są super. Fajna jest jeszcze pielegniarka Carol Hathaway.
ULUBIENI:
1. dr John Truman Carter III
2. Lucy Knight
3. dr Elizabeth Corday ( faktycznie ma rewelacyjny akcent)
4. dr Mark Greene
5. dr Abigail 'Abby' Lockhart- Wyczeński
6. dr. Anna Del Amico
ZNIENAWIDZENI:
1. Paul Sobricki (za zabicie Lucy)
2. dr Dale Edson
pozdrawiam fanów;)
U mnie do 4 miejsca tak samo :) Następnie Neela Rasgotra Anna Del Amico oraz Susan Lewis :) Natomiast jeśli chodzi o znienawidzenie to chyba Romano, strasznie mnie wkurza.. PZDR :) :*
Olu, mogę spytać, skąd się zdobywa nieemitowane w Polsce odcinki, (które chyba widziałaś, jak mniemam,) albo czy chciałabyś się nimi jakoś podzielić? Proszę ładnie i pozdrawiam:)
Ja ściągam z netu :) Wysłać bym Ci mogła ale nie weim za bardzo jak bo mają po 200, 300 i 400 MB.. Jak byś chciał/a to mam tez fragmenty odcinków gdyby Cie to interesował :) Daj znać :) Merry X-mas 4all :) :*
A macie czołówki tego serialu ale najnwszych seriii,czyli chyba 10 i 11?
Ja lubie Susan Lewis i Lucy Knight:) pozdrawiam
mam z 10 :) z 11 powinnam nieługo mieć :) jak chcesz to pisz na alexandraa@interia.pl :) PZDR :*
Oh. To chyba faktycznie prędzej doszłyby Pocztą Polską naokoło przez Dubaj, niż by się moim łączkiem ściągnęły. Wycofuję prośbę i pozdrawiam. Wesołych swiąt i sylwestra, którego nie będziesz pamiętać!
jak to ? Nikt nie lubi Petera Bentona ? Moje ulubione postaci to Carter i Jeannie Boulet.
ja kocham Cartera. on jest poprostu wspaniały: mądry, inteligentny, przystojny jak nikt inny na świecie. Jest chodzącym ideałem.
no więc w takiej kolejności: dr Greene, Carter, Corday, Carol Hataway(dobrze napisałam?), Ross, Weaver ........ i oczywiście Romano! (dobra, żartowałam)
hm...ja to uwielbiam davida malluciego;))) jest słodki i oczywiscie carol ross green lizy (ten akcent!!) carter;) i ta pielegniarka co spika po hiszpansku zreszta oni sa wszyscy super
ps. a ile kosztuje jedna seria na dvd??
karolina
Doktor Dave faktycznie był słodki; ale tylko w szóstym sezonie. Potem robił się coraz bardziej irytujący, a w ósmym sezonie nie miał praktycznie żadnej roli w serialu, więc w końcu Erik Palladino zdecydował się opuścić show.
A hiszpańskojęzyczna pielęgniarka to Chuny, która ma niezwykłą moc irytowania mnie czasami samą swoją obecnością. Siostra Conni rządzi! ;P
mam pytanie: kiedy green odejdzie?? bo jak pamietam to jeszcze sie hajtnie z corday;) i beda mieli dzidziusia i chyba to dziecko trafi do szpitala i chyba na tym polsat zakonczył emisje...nie myle sie???
W siódmym sezonie, w odcinku April Showers, Greene i Corday wezmą ślub. Niedługo potem urodzi się Ella, która na początku ósmego sezonu, w wyniku wyjątkowo nadobreinazłej storyline trafi do szpiatala, bo jakże tu mozna napisać rolę noworodka bez zagrażania mu przedwczesną śmiercią, pewnie to jakaś zasada, jak ta strzelba Czechowa; anyway, potem Ella wyzdrowieje, potem zacznie się druga połowa ósmego sezonu, której już Polsat nie raczył nam puścić, a potem, na sam koniec ósmego sezonu, Greene wreszcie odejdzie, i będą to bardzo wzruszające odcinki. Te odcinki to głównie Orio in the Sky, The Letter i On the Beach. Wszyscy gorąco je polecają.
UWAGA !!!!!!
CZY KTOŚ WIE MOŻE SKĄD MOŻNA ŚCIĄGNĄĆ PIOSENKĘ "SOMEWHERE OVER THE RAINBOW", KTÓRĄ MOŻNA USŁYSZEĆ W TRAKCIE SNU/ŚMIERCI MARKA GREENA???
BŁAGAM POWIEDZCIE MI !!!!!!!!!!!!!
Karter czy Carter jeden kit,on jest najfajniejszy..i jeszcze ten chorwart...nie wiem jak mu na imie;P
jaki sen Greena?
dr Carter jest świetny, dr Corday - za akcent ;), dr Kovac...
a Romano ma fajnego psa. i takie czepliwe i złośliwe poczucie humoru ;)
o rany.... uwielbiam ten serial ale jest czasami dla mnie zbyt wzruszajacy :D jak dzis ogladałam odcinek gdy zadźgali lucy a potem cartera to ich twarze...takie smutne... straszne :)
dave m. naprawde jest słodki :) muaa... :D
a green? jak odejdzie? umrze? jak ? dlaczego? moze glebsze wyjaśnienie dla nie posiadajacych wiadomosci o innnych seriach niz 6 :P
a mozna gdzie streszczenia serii od 6 wzwyz po polsku znaleexc? :P
http://www.seriale.vis.pl/news/opisy/ostry.htm [www.seriale.vis.pl/news ...] --- to jest adres stronki, na której możesz znależć opisy odcinków z szóstego do osmego sezonu (łącznie z odcinkiem A River in Egypt, który nie jest ostatnim odcinkiem 8 serii ale w Polsca niestety nim był ostatnim :(
Zawsze najlepszym bedzie Doug Ross nie zaleznie czy juest, go nie ma. Potem jest John Carter ale bez bródki :P, Peter Benton no i Mark Green :))
Tak dziś był BE STILL MY HEART ( popłakałam się jak głupia)
Jutro znowu potężna dawka emocji ALL IN THE FAMILY
Acha, tvn puści wszystkie odcinki do końca 8 serii więc ludziki nie pytajcie o Marka tylko czekajcie... Ja już widziałam na necie i było ciężko...
Nie lubie Carol, bo jest okropnie zarozumiała i to często!
Zdecydowanie Kerry Weaver i Elizabeth Corday :)
A ja może zaprosze na Forum ER: http://forum.ostrydyzur.prv.pl Dopiero raczkuje, ale z czasem urosniemy :)
lucy
ona jest najlepsza
nie mogę się pogodzic z tym ze ją uśmiercą
będzie mi jej brakowało
dobrze że chociaż Carter zostaje
lucy była najlepsza
oczywiście najwspanialsza BYŁA Lucy Knight...:( Potem Corday za rewelacyjny akcent. Wszyscy tam mówią okropnym, suchym amerykańskim, a ona dodaje temu wszystkiemu brytyjskości :) Mrał. No i Luka Kovac :) Bardzo przystojny. Greene też lubię, a Cartera coraz mniej. Kobieciarz.
1. Dave Malucci
2. John Carter
3. Elizabeth Corday
4. Carol Hathaway
5. Romano (choć chwilami mam ochotę rzucić czyms w ekran jak go widzę. Ale dziś, jak zobaczyłam jak ratuje Lucy...)
Hm... Najwyraźniej musieli ją uśmiercić... Ja też ryczałam jak nigdy! Nie chcę więcej oglądać tego odcinka, bo aż łzy stają w oczach...
A moja ulubiona postać to zdecydowanie Romano. Ma w sobie coś takiego, takiego... Czego, np. nie ma Carter :P Taki czarny typek, z tym swoim sceptycznym poczuciem humor. Masakra. I nawet jak Lucy leżała na łożu śmierci, to miał siłę żartować (' Proszę się nie martwić, panno Knight. Zbyt wiele zainwestowaliśmy w pani naukę, by teraz panią stracić...') Poza tym Robert fajnego ma psa :]
A Cartera lubię coraz mniej... No, ale jak można nie lubić takiego przystojniaczka? Poza tym czytałam, że będzie w którymś sezonie kręcił z inną studentką... A Lucy i tak była najfajniejsza ;/
Nagrałam sobie na kasetę All in the family... Wiedziałam, że ten odcinek będzie jakiś "inny". Teraz codziennie go oglądam i za każdym razem wybucham płaczem... czy z Greenem też tak będzie?
Po tym odcinku zmieniłam nieco swoje zdanie o Romano... Nie przypuszczałm, że facet taki jak on może mieć psa. I to takiego ślicznego
Przepraszam was, nie to miałam na myśli. Przed All in the family zachowywał się tak, że trudno było zrozumieć, że ma psa. Ale jedanak pod jego skórą znajduje się trochę uczuć...
Elizabeth Corday
Luka Kovac
Dave Malluci
Cleo Finch
no i Doug Ross, którego juz niestety nie ma:(
Romano ma te swoje 'uczucia', jak każdy inny człowiek. Poza tym, przepraszam, ale muszę wam to powiedzieć, że on też umrze...
ooł. Nie podoba mi się to. Romano wnosił coś do serialu, "tak, jestem twardym facetem", ale racja, ma te uczucia, ma świetnego pieska; "tylko ona w domu na mnie czeka".
nie no, jak już go dali, to niech zostanie, no.
bÓ.
Romano jest w porządku... Wydaje się taki 'twardy', a w środku? Miękki jak gąbka :] To mi się w nim podoba :)
Romano jest twardy i w środku. W każdym razie w porównaniu z Carterm, płaczącym po każdej kobiecie, z którą nie umiał się ułożyć. A Romano z zimną krwią kazał Elizabeth, w której się kocha od dziewięćdziesiątego ósmego, wracać do Marka, od którego przed chwilą odeszła. Albo gdy, w dziewiątym sezonie, będzie chirurgiem bez jednej reki - Romano zniesie to wyjątkowo twardo.
Ale przecież my, tak naprawdę nie wiemy co on czuje! Każdy ma choć odrobinę uczuć w sobie...
Ale helikopter twardszy ;)
Spojler
ktoś chcial wiedzieć otoż w okolicach 200 odcinka na Romanie laduje helikopter i dach :)