PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40074}

Ostry dyżur

ER
7,5 50 802
oceny
7,5 10 1 50802
7,1 7
ocen krytyków
Ostry dyżur
powrót do forum serialu Ostry dyżur

czy ktos wie, w ktorym odcinku (nr. odcinka i sezon) mialo miejsce wielkie przyjecie w szpitalu, podczas ktorego szaleniec dzgnal nozem ta mila studentke medycyny (nie pamietam jak sie nazywa) i zranil rowniez Cartera ???
nie chce przegapic tego odcinka, a widze, ze na TVN'ie zaczal sie juz sezon z ta studentka medycyny...

dustgarden

Jak oglądałem tą scenę to naprawdę mnie wbiło w fotel. A wszystko za sprawą genialnej muzyki, która spotęgowała klimat. Czad

użytkownik usunięty
Prophet17

oby jak najszybciej pojawiły się kolejne odcinki ER, jak tylko te skończą się ... dzisiaj kolejny wypadek: śmierć niemowlaka. Właściwie niewypadek, tylko naiwność matki :]]

użytkownik usunięty
Prophet17

ten film jest zaje... mam nadzieje tak jak wszyscy ze puszcza jak najszybciej kolejny sezon bo sie nie doczekam jak niepuszcza to TVN dostanie e-mail obrazliwy hehehe :D:D:D nprawde!!!!!!! glupia ta matka tego iednego maluszka co dzis zmarł;(szkoda mi go bylo;(niech ktos sie odezwie kto ma te odcinki 6 sezonu na kompie blagam moj adres katia28@interia.pl z gory dzieki.pozdrowienia.;)

użytkownik usunięty
Prophet17

ten film jest zaje... mam nadzieje tak jak wszyscy ze puszcza jak najszybciej kolejny sezon bo sie nie doczekam jak niepuszcza to TVN dostanie e-mail obrazliwy hehehe :D:D:D nprawde!!!!!!! glupia ta matka tego iednego maluszka co dzis zmarł;(szkoda mi go bylo;(niech ktos sie odezwie kto ma te odcinki 6 sezonu na kompie blagam moj adres katia28@interia.pl z gory dzieki.pozdrowienia.;)

użytkownik usunięty

maila nie musisz wysylac bo podobno tvn ma puscic wszystkie sezony(do 11 wlacznie)

ocenił(a) serial na 10

postaram sie coś w tej sprawie dowiedzieć,czy będą wszystkie i może kiedy.

ocenił(a) serial na 10
chojrak

musza puscic ER jest najlepszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! Carter i Malucci rulez!! heh innych tez uwielbiam :) POzdrawiam fanow ER!

ocenił(a) serial na 10

hej Katiu wiesz ja bede miec 6 i 7 i 8 sezon(8do 4 odcinka) bo w nich gra Malucci,kolega mi sciagnie zapytam sie go skad sciaga i dam ci znac jak cio :) Pzdr!

ocenił(a) serial na 10
Zuzka

Hm... A Malucci odejdzie w 8 sezonie, tak? Coś tam, że będzie sam wychowywał dzieciaka :P
Muah;]

ocenił(a) serial na 9
Scully15

Będze się strasznie kłócił z Kerry i ona go zwolni.. A on jej dowali ze ona jest wredną lesbą czy coś takiego.. No i powie, ze ma dziecko na utrzymaniu.. I tak sie skończy jego żywot w ER :(

użytkownik usunięty
Zuzka

dzieki zuzka bede ci bardzo wdzieczna:):):):):):) bo ja je poprostu musze je miec jakbys mogla to napisz mi swoj numer g-g to pogadamy moj to 5900994 wielkie dzięki ze dasz znac pozdrowienia:D

Zuzka

moglabys mi tez adresik przeslac? tez potrzebuje odcinkow z Maluccim :)

gg:1640359

ocenił(a) serial na 10
filibis

A SKĄD WY WIECIE, ŻE TVN MA PÓŚCIĆ WSZYSTKIE SERIE?
JA CZYTAŁAM, ŻE NA PEWNO PÓSZCZĄ DO SERII 8 WŁĄCZNIE, ALE DALEJ TO NIC NIE MÓWILI.
WIEĆ SKĄD MACIE INFO, ŻE PÓSZCZĄ?

ocenił(a) serial na 10
pani_racja

Mi też nic o tym niewiadomo ;/
Pożyjemy zobaczymy :)

Scully15

Brakuje mi Lucy;( ;( ;( ;(
Tez jestem zaskoczona ze byla tylko wzmianka o niej....ale cos mi sie wydaje ze klopoty Cartera ze snem w tych odcinkach co bedą, bo byla wzmianka ze to bedzie spowodowane jakimis wspomnieniami moze tymi z Lucy??

ocenił(a) serial na 10
katia_5

Kotki kochane!
Wchodźcie na www.forum.ostrydyzur.pl tam macie duzo opisane i jest tez wiele zdjęc. Najpierw włącza się strona LYCOS, ale dajcie "odśwież" i już będzie ok.
Dodatkowo opisy odcinków znajdują się na stonie www.seriale.pl/news/opisy/ostr y.htm
Wchodźcie też tutaj na temat Piszemy petycję! To prośba do TVN o następne serie!

pani_racja

Gdyby te jełopy nie robili imprezy w szpitalu i nie puszczali muzyki na full to Lucy by żyła.

pani_racja

Mary ta strona sie nie otwiera.Poza tym GDZIE MOŻNA ŚCIĄGNAĆ ODCINKI OSTREGO DYŻURU.

ocenił(a) serial na 10
Marisa

Co by było gdyby... Można by polenizować :P Stało się i już :/
Ale muza była wypasista ;D

użytkownik usunięty
dustgarden

Na stronie www.kellie.com w dziale VIDEOS można sobie ściongnońć filmiki z odcinka All In The Family ;-) Noi końcówke odcinka Be Still My Heart, w którym to Carter pada i widzi Lucy...

Lucy i tak jest najlepsza :-)

użytkownik usunięty

Eee... Tak mi sie przypomniało... Mam takie zapytanie: czy ma ktoś mp3 Lo Fidelity Allstars - Battleflag ? Cholera, bo jak ktoś ma to mógłby mi przysłać, co ? :-) Ładnie proooosze :]

[poprzedni post był mój tylko, że mi jakiś error przy logowaniu wychodzi i bende musiała sie na dole podpisywac chyba ;/]

Alien

ocenił(a) serial na 10
dustgarden

Taa, tą cudowna piosenke z końcówki odcinka "Be still my heart". Ja już od 5 dni próbuje ja ściągnąć przez eMule ale coś niespecjalnie to idzie...

ocenił(a) serial na 10
dustgarden

TAK! Właśnie udało mi się ściągnąć "Battle flag". eMule jest wspaniałe.

Teraz tak słuchając tej piosenki mam przed pczami ten okropny widok Cartera i Lucy... ale nie jest już tak źle jak było kilka lat temu kiedy oglądałam to po raz pierwszy. Teraz nauczyłam się co to jest na prawde aktorstwo. I wiem, że to wszystko jest specjalnie wykreowane (no co, pare lat temu byłam jakąś 8-letnim dzieckiem). Choć teraz, mając lat 15 filmy robią na mnie ogromne wrażenie. Chyba właśnie dlatego, że tak dobrze wiem jak je się robi (wystarczy spędzic kilka miesięcy przed monitorem komputera w poszukiwaniu informacji o aktorach, filmach, itd.). Dobra, już Was nie męczę. Na razie.

użytkownik usunięty
Carol

Aaaaaaa czy ja moge prosić o tom mp-trójke ? :-) No, naprawde bardzo proszem ;p Ja nie mam takiej wygody jak kazza czy emule, bo debilny admin mojej sieci poblokował porty i nie chodzi mi żaden program do dałnlołdingu ;p

A kiedyś to ja miałam takiego pecha, że oglondałam wszystkie odcinki, ale akurat Be still my heart, All in the family i eee... nastempny po nich opuściłam ;/ Dlatego śmierć Lucy na wienkszym ekranie [TV ;p] widziałam po raz pierwszy ;p

Eeee... To jak z tom em-pe-trzy ? :-)

Jakby co: nata_alien@interia.pl

Alien.

ocenił(a) serial na 9

Hej ! Jak chcesz to moge Ci wysłać :) Co ty na to ?? :)

ocenił(a) serial na 10
dustgarden

Ja postaram się przy najbliższje okazji (teraz za bardzo czasu nie mam) wysłać Ci to na maila. Troche się będzie zapisywać, chociaż może nawet szybko pójdzie ;) Obiecuję, że jutro bądź w piątek wyślę Ci to.

użytkownik usunięty
Carol

Nie wazne kto mi to wyśle, byleby ktoś to wysłał ;-)
Łał, ale Ci ludzie uprzejmi w tych czasach ;p

Z góry dzienki i w ogóle :-)

Alien.

[Ide sobie looknońć w skrzynke, bo może jush ktoś mi wysłał ;p]

użytkownik usunięty

Carol, cóż moge rzec... Aaaaaaa, dzienki, dzienki, dzienki :*:*:*
*ukłon w strone mistrza*

Wszystko idzie jak trzeba, a em-pe-trójka jest genialna *cfaniak*
Jeszcze raz bardzo dzienkuje :-) :*

Alien.

ocenił(a) serial na 10
dustgarden

Nie ma za co, cieszę się, że wszystko dobrze chodzi.

Jak chodzi o filmy to ja sie wszystkim mogę podzielić ;)

Aaaa i miłego słuchania :)

Carol

chciałam sie zapytac ciebie Carol bo piszesz ze masz jakies filmy tez ER tak???? jakbys mogła przesłac :) katia28@interia.pl, bardzo byłabym wdzieczna:):):)

użytkownik usunięty
dustgarden

Może napiszemy e-maile do TVNu, żeby powtórzyli ten odcinek (Śmierć Lucy)? chciałbym go zobaczyć jeszcze raz, bo w nim ginie moja ulubiona bohaterka. Niech każdy fan tego serialu wejdzie na stronę TVNu i poprosi w e-mailu, żeby powtórzyli ten odcinek, a raczej te 2 odcinki. Jak dostaną mnóstwo e-maili to na pewno się ugną ;) A więc do boju internauci!

użytkownik usunięty

Genialny pomysł - tesh tak myślałam ;p
Ale oprócz mojego i Twojego mejla to ile tam jeszcze bendzie ? ;p
A dwa głosy to za małoo... ;-(

Poza tym ja to w ogóle chce satelite żeby NBC mieć i na bierzonco ER oglondać ;p
Tylko trzeba rodzicom wytknońć jakieś dobre argumenty żeby zafundowali tom satelite ;p

Poza tym TVN mógłby puścić odcinki serialu Law&Order...
A i jeszcze NBC mogłoby pomysleć nad wsadzieniem tam Kellie Martin w jednej z gÓwnych ról ;p

Alien.

ocenił(a) serial na 10

Czy mi też ktoś móglby wysłać tą piosenke z docinka, w którym ginie Lucy?? Jest śliczna i naprawdę mi zależy będe baaardzo wdzięczna.
Jakby ktoś miał ochotę to moj mail to : zbuntowana6@wp.pl

ocenił(a) serial na 10
zbuntowana6

chojrak@o2.pl też bym był chętny na piosenke jak ktoś ma,bo w kazie nie mogę znaleźć a emule nie posiadam.

ocenił(a) serial na 10
chojrak

Już mam pioseneczkę. Wielkie dzięki dla Carol :). Tnx!!

ocenił(a) serial na 10
dustgarden

Nie ma za co :)

A Tobie chojrak też moge wysłać, ale wieczorem, bo zaraz się zacznie ER, więc zaraz muszę lecieć.

Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Carol

a mnie tez mogłby to ktos wyslac?:( plisss :( ....
moj adres jo_lut@poczta.onet.pl dzzieki z gory :(.. :)

pozdr.
uzależniłam sie od tego serialu..moze jakies leczenie?;)

ocenił(a) serial na 9

Wyczyść sobie konto czy coś bo co Ci wysyłam to nie dochodzi.. :( Daj znać jak to zrobisz to Ci wyśle o co prosiłaś :) PZDR :)

użytkownik usunięty
Olaa

Piosenka doszla senkju wielkie :_) a masz moze jakies fragmenty z tych dwoch historycznych odcinkow ? hm
pozdr.

ocenił(a) serial na 10

cytat, Alien:

~~A i jeszcze NBC mogłoby pomysleć nad wsadzieniem tam Kellie Martin w jednej z gÓwnych ról ;p ~~

Kellie była w Law&Order... ale nie jako główna rola niestety.

Wiecie ja mam cyfre+ i dzis sobie pomyslalm, ze moze jest nbc
wchodze
Szukam
Jest!

A to nbc niemieckie, kur*** :/
I cały dzien zwalony ;(


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Olaa! i Carol i wszyscy co mają jakiekolwiek odcinki ER wyślijcie mi je na maila:

lucy_kinght@interia.pl

Pozdro dla fanów ER!

www.forum.ostrydyzur.prv.pl -- dajcie "odswiez" jak bedziecie wchodzic!

użytkownik usunięty
pani_racja

Wiem, Mary, że Kellie była... Wystempowała gościnnie w chyba piontej serii ;p;p Jako jakaś cienżarna kobieta *niah niah niah* *_*

Alien.

Łaaaał, ci Niemcy to majom wszystko O.o
Nawet niemieckie NBC *rotfl2*

ten odcinek był chyba najlepszy, ale i zarazem najbardziej wzruszający w całej serii ER(jak to oglądałem to płakałem, chociaż jestem facetem i wydaje mi się, że w miare normalnym :P) Wogóle cenie sobie ostry dyżur za realność przedstawionych zdarzeń. A co do ściągania odcinków to mój emule chodzi 24h na dobe i bezprzerwy cos pobieram :]
ps. zarejestrowałem się w filmwebie właśnie ze względu na ten serial :P
Jeżeli ktoś chciałby pogadać moje gg:2841462

użytkownik usunięty
Robak_3

Bleh, wszyscy sie zarejestrowali tylko mnie sie pojawia jakiś 'error activing' ;p;p
Tak, ja i moje szczenście ;p

Poza tym jeśli mówimy o wrażliwych facetach na ten serial ...
LOL! No to jush jesteś drugim przypadkiem, na którego trafiam ;p

Weszłabym na gg, ale chwilowo sie ukrywam przed wielbicielami ;p

Alien.

CYTAT:
No to jush jesteś drugim przypadkiem, na którego trafiam ;p
______________________________ ______________________________
a jednak nie jestem sam :P

użytkownik usunięty
dustgarden

Słuchajcie! Pomóżcie mi! Przeprowadam sondę który film jest waszym ulubionym: "Dziennik Bridget Jones:w pogoni za rozumem", "To właśnie miłość", "Pojutrze", "Zakręcony piątek", "Władca pierścieni" czy "Ocean's eleven/twelve"? Please potzebuję co najmniej 20 wypowiedzi!

ocenił(a) serial na 8
dustgarden

wow post z przed 20 lat . Ja właśnie jestem po tym odcinku . Pozdrawiam wszystkich 20 lat pózniej ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones