PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690404}
8,0 30 876
ocen
8,0 10 1 30876
Outlander
powrót do forum serialu Outlander

Wie ktoś dlaczego 2 sezonu nie ma nadal na netflixie? W Polsce nikt już nie emituje, a o ile się nie mylę to Netflix był częściowo twórcą serialu. Ktoś coś?

AlicePictures

Za wikipedią: Wyprodukowany przez Tall Ship Productions, Story Mining and Supply Company, Left Bank Pictures oraz Sony Pictures Television. Więc chyba nie Netflix. Niestety, trochę trzeba czekać, zanim zakupią prawa do serialu, a że premiera 2 sezonu była w 2015, to może jakoś w najbliższych miesiącach już będzie...
A w Polsce leci na AXN White bodajże, nawet ostatnio widziałam zapowiedzi ;)

paula_ryba

Sezon drugi miał premierę w 2016, a nie w 2015. :)
AXN wałkuje ciągle pierwszy sezon i póki co cisza na temat emisji drugiego sezonu. :/

StarFighter

Ojj tak, racja, pomyślałam sobie "w zeszlym roku" i wyszło mi 2015, bo zapomniałam, że już 2017 :D widziałam ostatnio zwiastuny drugiego sezonu na axn, miał jakoś niedługo lecieć. No niestety, w takim przypadku pozostają tylko "inne źródła" ;)

paula_ryba

rzadko oglądam axn, ale skoro mówisz, że reklamują, to jakbyś przyuważyła że już leci, daj proszę znać tutaj, z góry dziękuję

m_a_c_88

Ja też rzadko, obczaj program tv, może coś gdzieś będzie ;) na razie widuję tylko sezon pierwszy i to w godzinach 23, północ czy nawet 1, 2 :/

paula_ryba

Premiera drugiego sezonu na axn podobno 09.02.17 :)

gosia18

Ech... strasznie słabe to jest. Po prostu się nie da oglądać "legalnie" (bo chyba jednak oglądanie na serwisach z serialami jest legalne, nie można rozpowszechniać), ani na Netflixie, ani na AXN - przecież, cholera, nie będę czekać rok czy dwa na jakiś serial, jak mam go na wyciągnięcie ręki w internecie ;) producenci mogliby udostępniać odcinki do zakupienia, coś jak iTunes ;)

gosia18

oo superr, czyli już niedługo ;)

m_a_c_88

No super :) mała poprawka premierowe odcinki co środę od 8 lutego dziś widziałam dokładną zapowiedz :)

AlicePictures

Również czekam :/

ocenił(a) serial na 8
m_a_c_88

Już jest na netflixie do 13 odcinka

Giselhert

Dzięki ;)

ocenił(a) serial na 10
AlicePictures

Jest już i to nawet po polsku, miłego oglądania.

ocenił(a) serial na 10
jarodomi1

Ej bo w sumie piszecie, że "już jest drugi sezon" a drugi sezon był przecież w tamtym roku :D Wiecie co z trzecim?

ocenił(a) serial na 8
anytram8

Jeszcze w zasadzie nic nie wiadomo w kalendarzu gdzie zawsze sprawdzam i zawsze się zgadzało :) pisze ze serial ma powrócić ale kiedy nie wiadomo
pogdesign.co.uk/cat/Outlander-summary

ocenił(a) serial na 8
anytram8

Outlander wraca w wrześniu, dopiero kilka dni temu skończyli kręcić 3 sezon w RPA :) Z tego co widziałam na instagramie kręcili wszystko ponad pół roku z przerwami, po lecie zaczynają 4 sezon bo na razie na tyle dostali zielone światło :D Ja serial uwielbiam tak samo jak ksiazki :)
zwiastun : https://www.youtube.com/watch?v=7LhPxEGTw0s

ocenił(a) serial na 8
bloomy_2

A skad informacje na temat produkcji 4 sezonu?

ocenił(a) serial na 9
piotr_chudzik

Po zakończeniu sezonu 2 i jego dużym sukcesie od razu wyszły informacje, że wyjdzie 3i4 sezon.

piotr_chudzik

wszystkie umowy były podobno i aktorzy zakontraktowani na 4 sezony a co póxniej to sie zobaczy, pewnie zalezy od ogladalnosci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones