PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690404}
8,0 30 867
ocen
8,0 10 1 30867
Outlander
powrót do forum serialu Outlander

Proszę kretynów, idiotów i innych niepełnosprawnych, ale proszę też tych, którym "się zapomniało". Cykl książkowy ma kilka tomów, niektórzy z Was je przeczytali, ale póki co my tu rozmawiamy o serialu i o jego pierwszym sezonie.
Jeden debil właśnie oznajmił, że Claire będzie... No właśnie. Takim debilom trzeba podziękować, delikatnie im zasugerować, że jeśli już spoilerują, to niech oznaczają swój post wyraźnie i na odległość.
Można im też zasugerować, że skoro są tak ograniczeni intelektualnie, to nie powinni się tu udzielać.
Zastanawiające jest, że ten serial przyciąga tylu kretynów. To o czymś świadczy. Skoro nawet byle debil interesuje się tym serialem i tą historią, to znaczy, że może ta historia wcale nie jest taka wartościowa?
Chciałem sobie podyskutować o odcinku 10, ale debilizm się z tamtych wątków wylewa niebywały. Upośledzeni umysłowo informują co będzie w trzecim sezonie, a nawet co będzie w szóstym. Mają tak duży stopień niedorozwoju intelektualnego, że nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że robią coś nie hallo.
Po prostu kalectwo. Tacy ludzie oczywiście zawsze będą debilami, ale dlaczego akurat w zakładce Outlander jest ich tak dużo?

per333

Wg mnie jedynym "kretynem, idiotą i inną niepełnosprawną" osobą jesteś tylko i wyłącznie TY! Dodatkowo cechuje Cię brak kultury i szacunku do innych! Dziewczyna, która zakładała wątek wyraźnie pisała o spoilerach książkowych, więc inteligentna osoba, która potrafi czytać ze zrozumieniem, opuściła by ten wątek licząc się z ewentualnością przeczytania odpowiedzi również zawierających spoilery.
Sam jesteś sobie winien, a próbujesz zwalić winę na innych. Podejście dziecka z podstawówki...
A co do ocen serialu to indywidualna kwestia każdej osoby i kim Ty jesteś oby to oceniać? Wiele osób z tego forum przeczytało książki i chociażby z tego powodu ocenia go na 10, więc ten komentarz również był nie na miejscu.

Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 7
anecia216

Kobieca logika. Ocenili na 10, bo przeczytali książki? Ja pierdykam, co za spektakularny odjazd ze stacji "zdrowy rozsądek". Książki też oceniają na 10/10? To epokowe arcydzieło światowej literatury? Naprawdę? Lubię być nazywany debilem przez takich jak ty. To dowodzi, że ze mną wszystko jest jeszcze w porządku ;)

per333

Widzę, że Twoje wypowiedzi cały czas trzymają "poziom", a ja nie mam zamiaru się do niego zniżać, więc więcej się w tym wątku nie mam zamiaru wypowiadać. A co do Ciebie to polecam maść na ból dupy, powinna pomóc :P

ocenił(a) serial na 10
anecia216

Podzielam Twoje zdanie...anecia.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones