Outlander (2014)
Outlander: Sezon 1 Outlander Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Outlander (2014)

Sassenach

1h 4m
7,8 1 187
ocen
7,8 10 1 1187
Outlander
powrót do forum s1e1

j.w.

Czy to zostało w ogóle wyjaśnione? Włosy, ubiór sugerują Jamiego, ale jak to możliwe?

ocenił(a) serial na 10
pagosia

Diana Gabaldon potwierdziła, że to Jamie, ale "jak, po co, dlaczego itd" ma się wyjaśnić w 10tej książce.



SPOILER SPOILER SPOILER
Aczkolwiek za cholerę nie mogę sobie przypomnieć skąd o tym wiem, ale coś mi się kojarzy, że Jamie powiedział, że w czasie kiedy Claire wróciła do XX wieku on prawie umarł, i że wtedy wydawało mu się że jest w jakiejś mgle i że właśnie widział ją przez okno czeszącą włosy.
Nie wiem gdzie to czytałam niestety.

ocenił(a) serial na 7
I_am_a_Bad_Girl

Ale i tak fajne :)

I_am_a_Bad_Girl

to chyba w ksiazce bylo opisane. skoro Diana od poczatku wiedziala, ze ujawni to na koncu i miala jakis konkretny pomysl na cala serie (+jest to zawily koncept), to na pewno w ksiazkach sa wskazowki. ciekawe jak to zalatwia, biorac pod uwage, ze zdecyowali się zakoczyc serial na 8. sezonie, a na temat 10. ksiazki cisza

pagosia


Który to był odcinek????

ocenił(a) serial na 10
db380

Jamie jako duch i czesząca się Claire - odcinek 1 Sezon 1

aijlin

No to trochę dziwne bo ona przenosiła się w czasie a czas płynął jednakowo tu rok i tam rok a piszesz odc.1 sez .1 to niby było przed bitwą aaaa pogmatwane zobaczymy co będzie dalej

ocenił(a) serial na 10
db380

Samo przeniesienie ducha bedzie wyjaśnione ponoc w tomie 10 - czyli tym jeszcze nie napisanym. W USA w listopadzie ma zostać wydany tom 9. Ale w pierwszym odcinku sezonu 1( jesli dobrze pamiętam) jest scena w której duch Jemiego patrzy w okno Claire i to jest przed jej przeniesienim sie w czasie. Widzi go Frank wracający do domu z wizyty u pastora. Oczywiście duch nie jest pokazany w sposób taki by było widać kto nim jest to wiem z wypowiedzi samej autorki.

ocenił(a) serial na 10
pagosia

Jamie kiedyś miał sen o tym że widział Claire w lustrze która się czesała mówił o światłach które nie były ogniem były czymś nie naturalnym było to w deszczowy dzień. Prawdopodobnie jest to obraz który widział Jamie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones