Outlander (2014)
Outlander: Sezon 6 Outlander Sezon 6, Odcinek 5
Odcinek Outlander (2014)

Dajcie mi wolność

Give Me Liberty 59m
7,4 133
oceny
7,4 10 1 133
Outlander
powrót do forum s6e5

Jaja Stephena Bonneta.... hahahahahahahahaha!!! XDXDXD

Natsunaya

Hehehe No właśnie , dostał kulkę w łeb na krzyżu w wodzie , a w tym odcinku z jajami boneta ostatnia sekunda odcinka kogo pokazuje w celi??? Gwizdzacego to samo co bonet???

marcinkf

Ta osoba miała w ręku diament, więc jest możliwe że podróżuje w czasie.

marcinkf

Ta osoba miała w ręku diament, więc jest możliwe że podróżuje w czasie.

piechurka

No okey, nie zauważyłem diamentu w ręku to fakt , ale bardzo charakterystyczne było to gwizdanie a jeśli się nie mylę czy przypadkiem to gwizdanie nie było charakterystyczne dla BONNETA? Czy kogoś innego kogo znamy a kogo ja nie pamietam. Hmmmm?

marcinkf

Ta osoba miała w ręku diament, więc jest możliwe że podróżuje w czasie.

marcinkf

Ta osoba miała w ręku diament, więc jest możliwe że podróżuje w czasie.

piechurka

No okey, nie zauważyłem diamentu w ręku to fakt , ale bardzo charakterystyczne było to gwizdanie a jeśli się nie mylę czy przypadkiem to gwizdanie nie było charakterystyczne dla BONNETA? Czy kogoś innego kogo znamy a kogo ja nie pamietam. Hmmmm?

marcinkf

To nie Bonnet a ten typek w długich włosach, co był z bandą, która uprowadziła Claire. Jak byla tam związana pod drzewem, to on do niej podszedł i mówił, ze chce wrócić do domu, czyli do przyszłości.

karolisiowata

Aaaaaaa taaaakk może może , mnie zmyliło to gwizdanie oki dziękuję

ocenił(a) serial na 6
marcinkf

Nie wiem, czy dobrze kojarzę melodię, ale facet gwizdał chyba motyw z "Mostu na rzece Kwai", także to może ten podróżnik-indianin.

lunaverna

Podróżnik indianie który był już występował było wyjaśnione co z nim się stało a wyżej już ktoś inny wyjaśnił kto to więc . Pozdrawiam

karolisiowata

a czy ten więzień nie miał ze sobą szmaragdu, który został ukradziony z naszyjnika Flory McDonald? To było dość mocno pokazane (kolia bez jednego kamienia). Może ten kamień właśnie spowoduje, że w kolejnym sezonie przeniosą się do XX w?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones