Peaky Blinders (2013-2022)
Peaky Blinders: Sezon 6 Peaky Blinders Sezon 6, Odcinek 6
Odcinek Peaky Blinders (2013-2022)

Zamek i klucz

Lock and Key 1h 22m
8,6 953
oceny
8,6 10 1 953
Peaky Blinders
powrót do forum s6e6

Naprawdę jestem pod wrażeniem tego odcinka! Niesamowite ujęcia, sceny akcji, trzymanie w napięciu. Nie mogę się doczekać filmu i zarazem dokończenia wątku Mosleya i człowieka z Bostonu

ocenił(a) serial na 10
Draculaa

A mi się już nie chce czekać. Jak kocham ten serial tak ten sezon mnie zasmucił swoją nijakością. Tyle czasu czekać na raptem kilka ciekawych scen. Nie wiem co się stało, że widać tu kompletny brak pomysłu... Boli, że twórcy potrafią zrobić coś wyśmienitego a tu nagle takie ... Nic

blueblood96

Masz tez racje. Było dużo czekania w tym serialu na to „coś”. Moim zdaniem było to pokazane w 2 ostatnich odcinkach. Nie spodziewałem się takiego finału. Ale z drugiej strony dobrze było widzieć jak wyczytali intencje Finna i tego 2 zdrajcy. Trzymało w napięciu, ostatni sezon oceniam na 8, a ostatni odcinek na 10. Dostałem tam wszystko czego chciałem. Film napewno zrobią jeszcze lepszy i zakończą tam wątki o których wspomniałem wyżej. W każdym razie w tym sezonie wszystko było zrobione pod Toma. Od pierwszego do ostatniego odcinka, musiał przejść niesamowita drogę. Szczerze myślałem ze będzie inny finał i się wykolei, a sprostał wszystkiemu

ocenił(a) serial na 9
blueblood96

Wydaje mi się, że musieli wprowadzić dużo zmian z racji tego, że Helen zmarła przed nagrywaniem. Zgadzam się, że sezon był średni, ale ostatni odcinek trochę nadrobił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones