Oglądanie 5 pierwszych odcinków było dla mnie katorgą jak nigdy. Każdy dłużył mi się w nieskończoność a ostatni odcinek mam wrażenie że jest dowodem tego że stworzyli za dużo wątków których nie są w stanie już zmieścić w jeden odcinek i sprytnie poucinali. A na film poczekamy jeszcze z 2 lata od teraz zapewne.