Peaky Blinders (2013-2022)
Peaky Blinders: Sezon 6 Peaky Blinders Sezon 6, Odcinek 6
Odcinek Peaky Blinders (2013-2022)

Zamek i klucz

Lock and Key 1h 22m
8,6 951
ocen
8,6 10 1 951
Peaky Blinders
powrót do forum s6e6

Szczerze jestem mocno zawiedziony - najgłupszy odcinek spośród wszystkich sezonów.

1. Po miesiącu chlania Tommy ogolony jakby scena działa się dzień później a nie miesiąc. Do tego kto po takim "stoczeniu się" ubiera trzyczęsciowy garnitur? Raczej wyobrażałbym sobie Thomasa jako nieogolonego menela odzianego w szmaty.
2. Strzelanina pod Garrison - jak oni przewidzieli to wszystko? Pomijam fakt, że jak zawsze Peaky Blinders mają zdolność jasnowidzenia, ale tutaj zakrawa to o groteskę. Strzelaninę w barze jeszcze bym zrozumiał, zapasowego strzelca przed barem postawionego przez IRĘ też bym zrozumiał ale Jeremiah czekający w ukryciu - wtf. Mogło się okazać jeszcze, że wyjdzie paru typa z IRY z wody a tam będą czekali na nich kolejni peaky blinders w łodziach itd. To jest trochę niedorzeczne.
3. Skąd do cholery Tommy wiedział o tej bombie? I czemu w ogóle ci mafiozi czekali w samochodzie przed którym stało auto z bombą w bagażniku. PRZECIEŻ TO JEST NIEDORZECZNE. Całe pub zdemolowany po wybuchu ale autko w którym siedzi Shelby ma ledwo zbitą jedną szybę (tylnią).
4. Wątek z nowym synem - o co tu do cholery chodzi, przecież to jest jakiś przybłęda z ulicy. Dodatkowo jak on potraktował Finna?
5. Jak oni dowiedzieli się, że ich człowiek jest informatorem? W ogóle mam wrażenie, że jakby cały ten wątek z mafiozem z ameryki został w połowie ucięty.

Czekam na wasze komentarze bo mega kocham Peaky Blinders ale ostatnie sezony to jakaś turbo papka.

PiNKBuNNy

No tak , niestety b.dobry serial w miarę pojawiania się nowych sezonów tracił na jakości i wiarygodności akcji. Nie wiem czy scenarzysta był cały czas ten sam czy nastąpiła jakaś zmiana. Takich niedorzeczności jak wymieniłeś pojawiało się w tym serialu pod koniec o wiele za dużo.

ocenił(a) serial na 6
PiNKBuNNy

Moim zdaniem serial stał na wysokim poziomie do końca 2 sezonu, no może do połowy 3. Potem doszło do tylu absurdalnych scen, wydarzeń, że trudno było mi odbierać to co widzę na serio. Twórcy zachłysnęli się formułą, przesadnie wysokimi notami od recenzentów i rozanielonych fanów. W efekcie scenarzyści nie musieli się wysilać skoro logiczną fabułę załatwiały atrakcyjne kadry wystających kości policzkowych Tommy`ego.

ocenił(a) serial na 8
PiNKBuNNy

Ze wszystkim w sumie się zgadzam, poza: "ubiera garnitur"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones