Peaky Blinders
powrót do forum 4 sezonu

jak dla mnie zecydowanie najsłabszy sezon, Adrien Brody tak nieudolnie parodiował Marlona Brando, że momentami przypominało to świadomy pastisz. W ogóle mnóstwo tam strasznie infantylnych wątków, łacznie z Arthurem i Polly. Po prostu nieporozumienie.

ocenił(a) serial na 10
jakchm

zagrał bardzo dobrze, jak brać przykład to od najlepszych ;)

klopsik122

Tak, gdyby to był pastisz w stylu Nagiej Broni ;)

ocenił(a) serial na 10
jakchm

kurde dla mnie akurat 4 sezon to najlepszy sezon, gusta i guściki :D

jakchm

Mam podobne odczucia co do tego sezonu, a sytuacja z ,,wypadkiem" Artura i ,,wypadkiem" Solomonsa (którą to sobie zaspoilerowałam na przyszłość) zdenerwowały mnie strasznie. Changretta okazał się cienki, jedynie Aberama Gold mi się naprawdę spodobał. Wiem, że w następnym sezonie gra Anya Taylor-Joy, którą bardzo lubię i chciałabym dalej oglądać, ale entuzjazm niestety przygasł. Czy poziom się poprawia w kolejnym sezonie?

ocenił(a) serial na 10
Voltix33

Polecam 5 sezon dla mnie jest kozacki, szczególnie ostatni odcinek wbija w fotel za każdym razem gdy go oglądam

ocenił(a) serial na 6
CaptainPhilip123

Dzieki.Dla mnie 4 sezon najlepszy dotychczas,choc Brody fajna postac mial ale ja troche przeszarzowal.

jakchm

Zdecydowanie to był świadomy pastisz Marlona. Brody był tu świetny. Jego rozmowa z Hardym - mistrzowska. Uśmiałem się setnie. Natomiast ogólnie sezon rozczarowujący, bo wątki (w sumie całkiem obiecujące) zostały jakoś słabo, nieprzekonująco poprowadzone. Po łebkach, bez pomysłu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones