Peaky Blinders
powrót do forum 6 sezonu

Sezon 6 bardzo słaby

ocenił(a) serial na 7

Uświadomiłem sobie, że po pięciu odcinkach wciąż czekam aż się rozkręci, a przecież został już tylko finałowy epizod. Kompletnie nic się nie dzieje. Zero pomysłu, zero akcji, zero klimatu. Bezsprzecznie najgorszy sezon całej serii. Pozostaje nadzieja, że zapowiadany finał, który ma mieć kinowy rozmach, trochę poprawi sytuację.

Dawidt

Dziekuje, bo juz myslalem, ze jestem najbardziej zblazowanym czlowiekiem na swiecie. Noś ten tytul dumnie.

ocenił(a) serial na 6
Dawidt

Mistrzostwem jest to, że połowę sezonu poświęcono losowi kompletnie nieistotnej dotąd postaci, a do tego jeszczeo wpleciono elementy pseudomagii.

ocenił(a) serial na 8
Dawidt

Mam identyczne uczucia. Sezon rozmemłany, zrobiony jakby na siłę, bez klimatu, chwytający się co chwilę kolejnych niepotrzebnych wątków, które nic nie wnoszą. Zero poczucia starego PB. Magia odeszła wraz z nadejściem abstynencji Tommy ego chociaż teraz się to lekko zmieniło ;)

ocenił(a) serial na 8
aren_filmweb

Gdzie oglądaliście?? Wszyscy już oglądali, po internecie latają fragmenty nowego sezonu a na nfx pisze że dostępny dopiero od 10 czerwca... WTF

ocenił(a) serial na 10
Dawidt

Muszę się z tym zgodzić bo mam dokładnie tak samo. Ten sezon jest pusty. Mam wrażenie, że wątków jest tak mało, że starczyłoby na jeden odcinek.

ocenił(a) serial na 10
Dawidt

Wgl nie wiem czy zauważyliście, że w pierwszych odcinkach nie ma muzyki chyba wcale ... Czy się mylę?

ocenił(a) serial na 7
blueblood96

nie mylisz się

ocenił(a) serial na 10
Daven___

Pytanie się nasuwa... D L A C Z E G O? Ten serial przecież stał między innymi wyśmienicie dobraną muzyką. Kolejny dziwny pomysł na ten sezon.

Dawidt

no i jeszcze ta propaganda maseczkowa...

ocenił(a) serial na 7
mandek

Jaka propaganda maseczkowa?

ocenił(a) serial na 7
Dawidt

chyba on nie wie, że w szpitalach chodzi się w maseczkach

ocenił(a) serial na 7
Daven___

A nawet combo, bo szpital i gruźlica.

ocenił(a) serial na 9
mandek

??????????????????

ocenił(a) serial na 8
Dawidt

Wiele dziwnych rzeczy się podziało w tym sezonie. Ograniczenie muzyki i brak głównej piosenki, która dotąd pojawiała się naprawdę bardzo często, w wielu różnych wykonaniach. Po drugie z jakiegoś powodu kompletnie dziwne znikanie bohaterów, bo np Alfie jest na pół sceny i znika aż do finału. Finn pojawia się chyba dopiero w piątym odcinku. A zwłaszcza Michael którego budowano tutaj na głównego wroga Tommy'ego w tym sezonie, nie pojawił się nawet w kilku odcinkach. A gdy już poświęcamy czas jakiejś postaci, to też w pewnym momencie znika na jakiś czas, jakby o niej zapomniano. Nie wspominając już o poświęceniu znacznej ilości czasu na "klątwy" i "halucynacje". Naprawdę bardzo czuć brak Helen McCrory czyli Polly w tym sezonie, bo jej postać była fundamentem Peaky Blinders. I serialu, jak i rodziny Shelbych.

LeSzifre

Helen McCrory była fenomenalna, ale może lepszym wyjściem byłoby kontynuowanie postaci z inną aktorką... cóż, ja czekam na film, bo ten sezon dał wiele niewiadomych

ocenił(a) serial na 8
Dawidt

Gdzie oglądaliście?? Wszyscy już oglądali, po internecie latają fragmenty nowego sezonu a na nfx pisze że dostępny dopiero od 10 czerwca... WTF

ocenił(a) serial na 9
BartasBartas

serial nie jest produkowany przed netflix tylko bbc

ocenił(a) serial na 8
crouchu

No i co z tego? Legalna dystrybucja w Polsce jest na Netflix więc pytam gdzie żeście to oglądali? Legalnie gdzieś czy każdy jest frajerem i kradnie na torrentach?

ocenił(a) serial na 10
BartasBartas

jestem frajerem i oglądam z torrentów (jak pewnie większość tutaj co już widziała) i co nam zrobisz?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
BartasBartas

Zluzuj facet bo straszne napięcie widać. Chcesz to czekaj sobie nawet kolejne dwa lata ale po co tu włazisz i ludzi obrażasz? Lepiej się czujesz dzięki temu? Współczuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones