PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155173}
4,6 34 234
oceny
4,6 10 1 34234
Pierwsza miłość
powrót do forum serialu Pierwsza miłość

Zauważyłam, że wcześniejszy temat juz zapełniony więc pozwoliłam sobie zalożyć kolejny. Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko :)

I oczywiscie lecimy z absurdami :P

mania19

Podczas strzelaniny gdy ktoś jest trafiony, upada to kopie się broń żeby nie mógł ponownie po nią sięgnac. W PM Melka trafiona, sięga itd i staje się agentka specjalnej troski :)

Hans_Kloss

Ale słabo upadła :)
Ona miala kamizelkę czy koleś nie trafił?

mania19

Miała kamizelkę. A tak by ją zastrzelił i zniknęłaby z serialu :D.

Hans_Kloss

W sumie ona jest coraz gorszą postacią. Jej szef mowił, że jest zwyklym krawęznikowym a za pare odcinków bedzie ona rozwiązywały sprawy jak Sherlock Holmes :P

mania19

To mega absurd jak ona zostala policjantką. Raz że ze swoja k ryminalna przeszloscia, a dwa bez szkoly policyjnej.

Hans_Kloss

A to ona wogóle mature zdała?

mania19

Chyba nie zdawała ( a policjant musi miec srednie). Siedziala w poprawczaku , potem uciekla z Krystianem i nie pamietam, zeby dokonczyla nauke.

Hans_Kloss

Melka ma maturę. Za to dostała w prezencie od Maryśki mieszkanie, w którym teraz mieszka Paweł z Sabiną :P Nie zdala za pierwszym razem, bo miała ściągi- wzory matematyczne, śmieszne bo przecież na maturze są dostępne tablice ze wzorami :P Jednak Melka nie była by sobą, gdyby czegoś nie odwaliła i nie narobiła sobie problemów więc przygotowała ściągi :P dokładnie nie pamiętam jak to było, ale chyba przyłapali ją i nauczyciele chcieli jej dać szanse i nie zgłaszać tego a Melka odmówiła xD stwierdziła, że to było by nie uczciwe i że podejdzie do matury za rok, a tym czasie zatrudniła się w Barbarianie i odwalała akcje z Dragonem, potem normalnie już zdała mature i pomimo kryminalnej przeszłości i braku wykształcenia( wywalili ją ze szkoleń przez akcje z Darkiem) została krawężnikiem, chociaż wszyscy jak i ona sama zachowują się jakby pracowała w CBŚ. Jakiś problem? Melka wszystko zalatwi : P

iza_144

Tak, teraz mi przypomniałaś :). Ona miała rok przerwy i w tym czasie pracowała w tej najlepszej wroclawskiej knajpie :D

Hans_Kloss

W tej knajpie ktos pracuje wogóle? :)

mania19

mikser majacy robic doktorat i kariere jako nauczyciel akademicki , kaska i matka jego dziecka oraz corka jego konkubiny :)

ocenił(a) serial na 3
Hans_Kloss

No i ostatnio wymusiła szantażem zeznania na tym kolesiu, nagrała na smartfona i zadowolona z siebie. Po pierwsze to nie miała uprawnień do przesłuchiwania, po drugie takie wątpliwe oświadczenie tego kolesia pod szantażem podważy każdy adwokat. Ale oczywiście tutaj to przejdzie i niebawem kretynka Majka znów będzie "straszyć" na wolności.

armarange

Pozniej sie dziwia, ze ludzie traktuja kraweznikow jak debili :D

ocenił(a) serial na 7
mania19

A jaki ten strzał był cichutki i wygłuszony. To powinno utonąć w pogłosie i być przesterowane, wszędzie goły beton, a brzmiało jakby nagrywali to w budce do nagrywania wokalu.
Tak mniej‐więcej miało być: https://youtu.be/tgXWJEZzFHE?t=18

Melka kazała Laurze spływać, a później widzimy, że jednak tego producenta narkotyków aresztowała naprawdę.
On zezna, że Laura tam jednak była i wtedy Melka będzie mieć kłopoty.

ocenił(a) serial na 3
mania19

Nie mam nic przeciwko pod warunkiem, że odnajdziesz Jowitę. Należy jej się solidne "lanie" od gangsterów za to jak potraktowała naszego urwisa Radka.

armarange

Lepiej niech wpier**lą Jowicie poza ekranem i tylko o tym poinformują.

ocenił(a) serial na 3
mania19

A ja bym chętnie popatrzył na ekranie. Ani "to" nie miało instynktu macierzyńskiego, ani nie grało fair wobec Radka.

armarange

Ona od ppczątku była dziwna. Zresztą jaką role mają dać lasce co wygląda jak prostytutka.

ocenił(a) serial na 3
mania19

Tak bym daleko nie poszedł. W moim typie nie jest, ale też nie kojarzy mi się w ten sposób. Prędzej inne aktorki z tego serialu, ale nie powiem które by się nie obraziły. Może czytają nasz temat , a nawet na nim piszą ?

mania19

W PM ma sie pojawić Marta Wierzbicka https://superseriale.se.pl/pierwsza-milosc/marta-wierzbicka-w-pierwszej-milosci- co-ja-polaczy-z-grzegorzem-zdjecia-aa-oqzE-rhxr-Xojc.html

ocenił(a) serial na 3
Hans_Kloss

No to degradacja. Na Wspólnej trzyma poziom. PM to pseudo - obyczajówka dla gawiedzi ze scenariuszem na poziomie minus jeden - zero ;-P

Hans_Kloss

a Blazej to w ogóle zyje, czy wyjechal taksówká w nieznane.

ocenił(a) serial na 3
idiotka_3

Takie pytanie można zadać pod kątem co najmniej kilku osób z tego serialu idiotko_3.

idiotka_3

Błazej robił jako roznosiciel gazet w Drogach do Wolności :D

Podobnie Aska Drogi do Wolnosci i Znaki

Kudłaty od Aski tez Korona krolow (tak jak policjant Ksawery).

Radek Barwy szczescia .



ocenił(a) serial na 3
Hans_Kloss

No, ale Radek wciąż jest w PM. Można? Można.

armarange

Bo musi splacić kredyt za Nicole i tego co obrobil z diamentów xD

ocenił(a) serial na 7
mania19

Hiszpanowi nie musi płacić. Dług należał do Jowity, a oni mieli rozdzielność majątkową.
A to też ciekawe, że nie podejrzewał Radzia tzn. Hiszpan myśli, że Jowita sama je ukradła, a a Radek o niczym nie wiedział.

Insekt6

Oj to był taki żarcik :)
No to ten Hiszpan niech tak dalej myśli bo mała Dagmara zostanie sierotą.

ocenił(a) serial na 7
mania19

Renata będzie się teraz musiała pilnować w mieście.

ocenił(a) serial na 3
Insekt6

Hiszpana gangstera nie interesuje rozdzielność majątkowa. Gangster to nie bank czy komornik.

mania19

Dobre :D, a radziu tak jak byl tak nadal jest naiwny

idiotka_3

Błażej jego siostra ,ojciec, plk Król też bardzo rzadko się pojawia zwolnili go czy co .Powinni puścić starsze odcinki .

ocenił(a) serial na 7
mania19

Michał myśli, że jak policja złapie Konia na pobiciu Michała, to postawią mu zarzuty za pobicie Materskiego.

ocenił(a) serial na 3
Insekt6

Tutaj chodziło o skuteczne namierzenie tego całego Konia. Inna sprawa, że policja ma metody by to zrobić, ale scenarzyści wpadli na pomysł detektywa Michała pożal się Boże pseudo-kibola. Policja nie była zainteresowana poszukiwaniem kolesia, na którego niewiele miała ( słowa Melki Srelki ), poza tym Marysia siedzi w więzieniu i sprawa z punktu widzenia policji była zamknięta. Teraz jak mają tego Konia to dzięki brawurowej akcji krawężnikowej Melki, która szantażowała kolesia i nagrała na smartfon'a wymuszone zeznanie... nasza kochana Marysia wyjdzie na wolność. Powinieneś być szczęśliwy ;-P

ocenił(a) serial na 7
mania19

Ale Janusz... Wydębił od Krystiana rysunek za friko! Najlepsze jest to, że mu uwierzył, że rysuje za wolno i prosi Roxy o narkotyki na przyspieszenie :D
Ciekawe, że jednonerki Artur jeszcze żyje po wizycie u Kulasa.

Insekt6

Przecież oni już dawno zapomnieli, że Artur ma jedną nerkę :P

A ja nie wiedziałam, że z Krystiana taki artysta.

ocenił(a) serial na 3
mania19

Kolejny kretyn po Kulczyckim i Radku. Będzie ćpał bo jakiś profesor się na niego uwziął. Nieważne , że straci dziecko i żonę i trafi na odwyk , albo na ulicę. Z kogo w tym serialu jeszcze nie zrobiono kretyna?
ps. ostatnie dwa odcinki PM dno do kwadratu. Nic się nie dzieje. Jak oni to montują, że niektóre odcinki aż pękają od akcji , a inne są nudne jak flaki z olejem. Wczoraj hitem była Kinga piorąca gacie swojego syna...

armarange

Wiktoria to kolejna kretynka :P Z tym, że ona zawsze taka była. Ogólnie ładna aktorka, ale ten jej szczebioczący głosik doprowadza mnie do szału szczególnie jak coś mówi z taką charakterystyczna irytacją w głosie, co ostatnio robi nagminie. Dostała jedno zdjęcie, na którym Olek bawi się z fankami a ta od razu robi drame jakby dostała jego fotki w łóżku z nimi :P I to teatralne rzucanie obrączką i okładanie go kwiatkami strasznie przerysowane. Poza tym chyba nie trzeba być geniuszem, żeby się domyślić, że ktoś wysłał jej to zdjęcie specjalnie, a Olek ma wroga - Kleopatrę, więc jakby Wiki troche pomyślała zamiast drzeć morde to może wpadła by na to że to specjalna zagrywka z jej strony :P No ale bohaterowie PM raczej maja problem z logicznym myśleniem więc nic dziwnego :P Olek gdyby nie był taki przygłupi to by nagrał rozmowę z Kleopatrą i tak ją poprowadził, żeby się przyznała że to ona wymyśliła ten spisek i pokazał to Wiki, sprawa była by rozwiązana :P

ocenił(a) serial na 3
iza_144

Skoro piszesz ładna to ja powtórzę to co napisałem na poprzednim temacie. Ładne aktorki ( w większości ) to jeden z nielicznych atutów serialu. Wiktoria ma taki głosik, który jednym wyda się szczebioczący, a innym słodki... generalnie postać z tych głupszych, to już jej siostra ma więcej rozumu. No , ale pamiętajmy, że to scenarzyści tegoż serialu celowo piszą takie głupie role ku naszej uciesze bo nie sądzę, że i oni są tak głupi jak ich bohaterowie ;-P
Najbardziej mnie jednak zastanawiają widzowie, którzy wszystko w tym serialu biorą poważnie i nie dostrzegają panującej tutaj głupoty.

ocenił(a) serial na 3
iza_144

Moim zdaniem całe Wadlewo to taka stylizacja na Złotopolskich gdzie też były akcenty humorystyczne. Stąd być może te przerysowane reakcje bohaterów ( patrz Wiktoria ) i niby komediowy charakter. No, ale jest to dość naciągane i ja zamiast się śmiać jestem z reguły zażenowany, czasem bardziej Wadlewem, aniżeli tym co się dzieje we Wrocławiu.

armarange

Ale ten mąż Wiktori to taki k....a debil, że sie w glowie nie mieści.

ocenił(a) serial na 3
mania19

W serialu Przyjaciółki gra dość podobnie. Dla mnie jednak królem debili będzie zawsze Radek i Krystianek. Wśród kobiet Marysia i długo nic.
Najmądrzej wypada Pani weterynarz z Wadlewa bo i mało gra, wśród facetów najmądrzejszy jest kucharz z Barbariana ;-P

armarange

Widziałam kilka odcinków Przyjaciółek i masz racje tam też gra debila.
No Marysia trzeba przyznac, że rzeczywiscie jest naiwna.
Teraz będzie wątek z wadlewakim mydlem wiec ta weterynarz sie pojawi pewnie więcej.

ocenił(a) serial na 3
mania19

Moim zdaniem naiwność to jednak nie jest trafne określenie tej postaci. Trzeba mieć wyjątkowe potrzeby psychologiczne by zachowywać się tak jak ona... , albo być kretynką, a może i jedno i drugie. Ona gra 35 -letnią kobietę - to nawet osoby 15 lat młodsze mają więcej rozumu.

armarange

Może mysli, że po śmierci zostanie świętą?
Ja rozumiem pomagac ludziom, ale bez przesady.
Ide o zaklad, że nawet gwałciciela by usprawiedliwiała.

ocenił(a) serial na 3
mania19

Święta za życia. Albo Santo Subito... ona już została przeze mnie nazwana Matką Teresą. Pozbawiła swoją córkę zabezpieczenia w postaci mieszkania by zostawić je przybłędzie Melce, która teraz nawet tam nie mieszka. Sprowadziła nie do swojego mieszkania alkoholika i bezdomnego by zaspokoić swoje egoistyczne potrzeby bycia świętą ... potem sama wplatała się w aferę kryminalną. Ciut za nią jest Jowita, która wiedząc kim jest kobieta , która oskarżyła jej faceta o gwałt , poszła z nią do klubu i dała się wmanipulować w weksel...

mania19

Moze to ten sam :D hahaha

Halicki no to jest mój sąsiad, mieszka wieś obok. To jest, ku**a, debil no – tak o pośle PO Andrzeju Halickim mówi Jacek Krawiec.

ocenił(a) serial na 3
mania19

Może to nie absurd, a bardziej aPsurt..., ale żenujące jest to, że ten "bubek" co mieszka w dawnym lokum Marysi jest dopiero od miesiąca z Sabiną, a ta już przedstawia go swojemu ojcu jakby co najmniej się zaręczyli. Oczywiście ojciec wiedząc , że Sabina często zmienia facetów bo nie ma do nich szczęścia już chce zainwestować kasę w szolenie tego chłystka tak jakby w planach był ślub. W ogóle co to za promocja przestarzałych zwyczajów... córka tak jakby prosiła tatusia o zgodę na dalszą znajomość z facetem, ten jej coś chrzani o jej utrzymaniu...mamy XXI wiek i chyba rzadko która kobieta chciałaby być utrzymanką jakiegoś kolesia...

mania19

Ale sie dzis Maryśka z tą w wiezieniu wzięła :) aż szkoda, że im policja przeszkodziła. :)

mania19

Biedny Olek, najpierw Wiktoria ubzdurała sobie, że chciał ją uderzyć i miesiącami musiał ją za nic w sumie przepraszać. Teraz też nic takiego nie zrobił, a jego żona zachowuje się jakby co najmniej ją zdradził.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones