Na 100%.
Choć wolał bym jakiś inny scenariusz bo taki, jak ten czyli szkolna ciota+litościwa dziewczyna = miłość jest oklepany i oczywisty.
Chętnie zobaczył bym jak ten chłopak jest terroryzowany w szkole jest z nim coraz gorzej tak przez parę odcinków pózniej decyduje się na samobójstwo poprzez podcieńcie sobie żył lub powieszenie sie, Patrycja przez nastepne odcinki byla by w wielkiej żałobie nie mogla by sobie pogodzic z tym, ze jej niespełniona miłosc odeszla i jest juz w innym swiecie również popełnia samobójstwo, bo chce odejsc z tego okrutnego swiata w ktorym silniejsi dokuczaja słabszym. Po tym jak Patrycja ginie Radek nie moze sie pogodzić ze smiercia siostry, zastanawia sie jak mogl do tego doposcic jak mogl jej niedopilnować, przeciez juz nie raz Patrycja miala nauczke Radek równiez popełnia samobójstwo skaczac z dziesiecio pietrowego bloku. Natomiast mikser na ktorego problemy spływaja jak woda z wodospadu nie moze znieść smierci swojego najlepszego przyjaciela, przeciez byl taki młody, jeszcze tyle lat zycia przed nim było mikser idąc na pogrzeb swojego najlepszego przyjaciela zostaje potracony przez ciężarówkę. Dagmara nie wyobraża sobie życia bez swojego ukochanego Mikołaja, jak smierć przyjeciala mogla skłonic go do takiej decyzji sama równiez decyduje sie na smierć.
I tak oto pozbywamy sie najbardziej PEDALSKIEJ obsady serialu emitowanego na Polsacie o 18 pod tytułem "Pierwsza Miłość"
Mysle, ze ta teoria jest niestety błedna i po tym jak dyrektor kazal im zamalowac ten obrazek i wszytstko zle przeminie i bedzie wielka przyjazń. Fabian niestety sie nie zabije i Patrycja tez.
dlaczego ciota? artysta zamknięty w sobie to ciota? albo Radzio że nie ubiera się jak 90% kolesi w Polsce to ciota?
szczerze mówiąc 90% polskich kolesi ubiera się beznadziejnie więc w tym wypadku epitet "ciota" uznałabym za komplement
Fabian nie jest ciotą, jest ciekawą postacią, nie zakrawa mi na ciotę:)
Co innego Radek-ten z tym swoim piskliwym głosikiem i kretyńskim kaszkietem... o tak-100% cioty:D
chomik patrycja juz minki strzela do fabiano-bibera wiec cos moze byc na rzeczy .Niech szybko skoncza ten watek
Skończą skończą - najpierw pójdą do łóżka, potem zostaną parą, potem się pokłócą, dojdzie do zdrady i się rozstaną (stary, sprawdzony schemat).
Nie bo Patrycja się boi, że Fabian może popełnić samobójstwo... ;o
Teoria xNobody zaczyna się sprawdzać haha
Fabin strzel se browara mocnego dwa albo 3 browarki 9 procent jak Paweł Krzyżanowski to się otworzysz do walki będziesz rozgadany jak Chopin na swoim koncercie zjednym .
Jaasne albo niech jedzie się odprężyć do Wadlewa, piwko se z Łazankiem i ekipą wypije i też będzie pięknie.