MiniserialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Miniserial

Pogoda dla bogaczy

Rich Man, Poor Man
1976
12 godz.
7,6 1 137
ocen
7,6 10 1 1137
507
chce zobaczyć
Historia dwóch braci: Toma (Nick Nolte) i Rudiego Jordache (Peter Strauss), synów niemieckiego imigranta i Amerykanki ze zubożałego dobrego domu. Starszy z braci - Rudy... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Pogoda dla bogaczy zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Złoty Glob
Serial zdobył 4 nagrody Złoty Glob, 4 inne nagrody i 19 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Historia dwóch braci: Toma (Nick Nolte) i Rudiego Jordache (Peter Strauss), synów niemieckiego imigranta i Amerykanki ze zubożałego dobrego domu. Starszy z braci - Rudy jest osobą ambitną, pracowitą, zajmuje się biznesem i polityką. Natomiast Tom jest lekkoduchem, który zarabia na życie między innymi jako bokser, później jako marynarz.

na podstawie
Irwin Shaw (powieść)
studio
Universal TV
tytuł oryg.
Rich Man, Poor Man
inne tytuły
Rich Man, Poor Man - Book I (pełny tytuł) USA
Więcej...
Podczas jednego z ostatnich odcinków Tom Jordach znajduje się na statku w nowojorskiej zatoce, w tle można zobać wieże World Trade Center wybudowane w 1973 r. Akcja filmu dzieje się w połowie lat 60.
Po wlace z Tomem, Falconetti jest zabrany ze statku z obandażowanym lewym okiem. Później, gdy go widzimy jego prawe oko jest zakryte czarną przepaską.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych