miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Pogoda dla bogaczy

Rich Man, Poor Man
1976
12h
7,6 1 167
ocen
7,6 10 1 1167
Historia dwóch braci: Toma (Nick Nolte) i Rudiego Jordache (Peter Strauss), synów niemieckiego imigranta i Amerykanki ze zubożałego dobrego domu. Starszy z braci - Rudy... Zobacz pełny opis

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Pogoda dla bogaczy zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Złoty Glob
Serial zdobył 4 nagrody Złoty Glob, 4 inne nagrody oraz 19 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Historia dwóch braci: Toma (Nick Nolte) i Rudiego Jordache (Peter Strauss), synów niemieckiego imigranta i Amerykanki ze zubożałego dobrego domu. Starszy z braci - Rudy jest osobą ambitną, pracowitą, zajmuje się biznesem i polityką. Natomiast Tom jest lekkoduchem, który zarabia na życie między innymi jako bokser, później jako marynarz.

na podstawie
Irwin Shaw (powieść)
studio
Universal TV
tytuł oryg.
Rich Man, Poor Man
inne tytuły
Rich Man, Poor Man - Book I (pełny tytuł) USA
więcej
Podczas jednego z ostatnich odcinków Tom Jordach znajduje się na statku w nowojorskiej zatoce, w tle można zobać wieże World Trade Center wybudowane w 1973 r. Akcja filmu dzieje się w połowie lat 60.
Po wlace z Tomem, Falconetti jest zabrany ze statku z obandażowanym lewym okiem. Później, gdy go widzimy jego prawe oko jest zakryte czarną przepaską.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

j.w

Falconetti to było wcielone zło. Bardzo się go bałem jako dziecko, ale w każdej scenie był niesamowity i wnosił dreszcz emocji. Zagrał genialnie.

ja właśnie sobie teraz ściągnęłam i oglądam w długi deszczowy weekend, ciurkiem, podoba mi się tak samo jak 30 parę lat temu a to dlatego,że był dobry, może nie tak jak książka ale dobry. Teraz seriale robi się zupełnie w innym tempie i stylu, więc ten trąci myszką, ale może właśnie dlatego warto zobaczyć

Zacząłem od przeczytania powieści i przeżyłem niemałe zaskoczenie, gdy zobaczyłem, w jaki sposób nieco uproszczono treść książki na ekranie. Bardzo żałuję, że niestety w serialu obserwujemy losy dwóch braci Jordache, podczas gdy w książce są to losy trójki rodzeństwa. Rudiego, Toma i Gretchen. Zamiast Gretchen mamy...

czy przy pierwszej emisji w naszej telewizji w 79 roku poleciała tylko pierwsza seria (12 odcinków) czy od razu w całości pierwsza i druga? pamięta ktoś?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones