PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565378}

Pora na przygodę!

Adventure Time with Finn and Jake
8,1 31 326
ocen
8,1 10 1 31326
8,5 2
oceny krytyków
Pora na przygodę
powrót do forum serialu Pora na przygodę!

Ci którzy są na bieżąco wiedzą o niedawno powstałej kreskówce Pena i spółki pt. Bravest Warriors. Nie chcę nikomu spoilerować ale przytoczę tylko temat. Generalnie akcja
toczy się w.. hm kosmosie a historia jest o czwórce bohaterów którzy z pomocą swoich mocy pomagają innym. Obejrzałam kilka odcinków (naturalnie po angielsku) i powiem
szczerze że myślałam że będzie to znacznie gorsze. Kreskówka jest raczej zabawna, czasem są naturalnie jakieś obrzydliwe żarty, no ale taki humor, można przywyknąć ;D
Co więcej wydaje mi się że jest to nieco.. no powiedzmy, odważniejsza produkcja. W niemal każdym odcinku przytaczane są jakieś miłosne wątki, nie to co w AT gdzie z
utęsknieniem czeka się na taki odcinek. Serial warty obejrzenia choćby dla samego porównania z naszym ulubionym Adventure Time :] To tyle ode mnie a wy? Widzieliście?
Chcielibyście obejrzeć?

Moccalove

Ja widziałam :) Podobał mi się ale faktycznie - jest odważniejszy, przez co na początku niezbyt go lubiłam. Teraz to troszkę się zmienia, ale i tak bardziej lubię Adventure Time ^^

ocenił(a) serial na 10
Moccalove

AT i Bravest warriors uwielbiam! Bardziej wolę AT, ale BW też świetnie wypada. Próbuję ten serial dodać do bazy Filmwebu, ale narazie jest to moja 2 próba. Może wie kto, kiedy będzie nowy odcinek? Ostatnim był Gas powered stick.
Szczerze, mi też brakuję takich miłosnych wątków w AT, ale to całkiem inna historia, więc...

ocenił(a) serial na 10
Fionna

Odcinek będzie 24 stycznia :) Seria póki co spełnia moje oczekiwania. Odrobina stonowanej nieprzyzwoitości? Jestem jak najbardziej na tak :)

Co do wątków miłosnych w AT to faktycznie dawno się nie pojawiły, ale może to tylko cisza przed burzą ;> ?

ocenił(a) serial na 10
Katasza9

Dzięki za info :)
Cóż możliwe, że na coś się szykuję, bo jeszcze Balonowej wgl nie było w 5 sezonie (nielicząc w All the little people). Pewnie odcinek The suitor będzie ciekawy....:D

ocenił(a) serial na 9
Moccalove

BW to w końcu serial internetowy i nic ich nie ogranicza. Wystarczy spojrzeć na ich inne produkcje.
Serial mi się podoba, nie oglądam go na bieżąco tylko co jakiś czas nadrabiam zaległości. Ciekawy fenomen serialu, którego adaptacja komiksowa pojawiła się szybciej niż on sam. Sama seria jest wydawana z imprintu Kaboom! i niestety już nie jest tak "odważna" jak zostało to określone. Ale też puszcza oko w kierunku starszego czytelnika w wielu momentach.

ocenił(a) serial na 9
Moccalove

Zaskoczenie pozytywne. Spodziewałam się czegoś zupełnie innego. Jako fanka surrealistycznych wymysłów Warda jestem zachwycona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones