PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684445}

Pozostawieni

The Leftovers
7,4 21 497
ocen
7,4 10 1 21497
8,6 9
ocen krytyków
Pozostawieni
powrót do forum serialu Pozostawieni

Nora jest super

ocenił(a) serial na 10

"Nie potrafię jeszcze z Tobą rozmawiać" - no co za tekst, niesamowita postać. Też poświrowana (jak
każdy w Leftovers) ale ciepła i pozytywna. Chociaż to ostatnie jest częściowo zasługą Wayne'a.
Wiele wskazuje na to, że tu dojdzie do ostrego konfliktu, między Norą a inną ważną postacią, która
na razie nie mówi zbyt wiele, za to kopci peta za petem...

ocenił(a) serial na 6
Chomone

Tej która kopci peta za petem nie znoszę, działa mi na nerwy strasznie.

ocenił(a) serial na 10
Limonkowa

No wymowne są jej spojrzenia, ona jeszcze ostro narobi szeryfowi i córce w głowach... to niewątpliwe. Ale Nora też się nie patyczkuje, nie jeden strzał z giwery w życiu przyjęła na klatę.

Chomone

|Mały spoiler| Scena z szlauchem (zawsze myślałem że pisze się szlauf) bezcenna;D

ocenił(a) serial na 4
Chomone

a wyjaśni mi ktoś o co chodziło z tym postrzeleniem? Mnie ta postać denerwuje, nie lubię jej. To chyba nie jest serial dla mnie. Za dużo niejasności w tym wszystkim.

użytkownik usunięty
meg_hall

Odreagowuje w taki chory sposób utratę całej rodziny.

ocenił(a) serial na 10

też tak myślę; była "pusta" i chciała "coś" poczuć. Uwielbiam ją.

ocenił(a) serial na 10
Chomone

Serialowa Nora wcale nie jest super, jest tylko bardzo dobra, ale książkowa Nora... to jest petarda!

ocenił(a) serial na 10
Chomone

Mnie nudzi czytanie, oceniam cos co widzę na ekranie.

ocenił(a) serial na 10
Chomone

No toś mi zrobił smaka na książkę. Możesz napisać, ile odcinków/sezonów obejmuje jej fabuła i czy w serialu dużo jest zmian względem pierwowzoru? Czy może jest to wierna ekranizacja?

ocenił(a) serial na 10
Zloty_Deszcz

4 tomy po 8 stron

ocenił(a) serial na 10
mateuszz27

Czy ty używasz czasem mózgu?
Wracaj do swojej jaskini, nieuku.

ocenił(a) serial na 10
Chomone

wayne to był oszust. Ludzie poprostu chcieli czuć się dobrze, a on to wykorzystywał. Wyjasniono to pózniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones