PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684445}

Pozostawieni

The Leftovers
7,4 21 497
ocen
7,4 10 1 21497
8,6 9
ocen krytyków
Pozostawieni
powrót do forum serialu Pozostawieni

Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo się cieszę. Będzie to jednak ostatni sezon "Pozostawionych".

gry270

skąd to info? bo ja nie mogę znaleźć nigdzie

ocenił(a) serial na 7
BlackRose58

Na oficjalnym fanpejdżu na Facebooku pojawiła się ta informacja :)

ocenił(a) serial na 10
gry270

ja ll nie moge dokonczyc, trauma i szok po 8 odc ... a tu 3 sezon bedzie ????????????????? ilez ja bede rumu potrzebowal???

ocenił(a) serial na 10
gry270

Bardzo dobra wiadomość. Na drugi sezon nie czekałam jakoś szczególnie, ale teraz poprzeczka poszła do góry i bardzo liczyłam na III. Nawet dobrze, że nie będą historii rozwlekać na nieskończoną liczbę sezonów.

gry270

Fajnie :-) bo już mi się znudziły "urwane" seriale ;p

ocenił(a) serial na 10
gry270

Prezes HBO o trzecim sezonie:
"Z wielkim entuzjazmem witamy u nas ponownie Damona Lindelofa, Toma Perrottę i ich niepowtarzalny talent przy trzecim i ostatnim sezonie „Pozostawionych”. Ten program udowodnił, że jest jednym z najbardziej wyróżniających się produkcji HBO. Jesteśmy niesamowicie dumni z jego niezrównanej oryginalności. Podziwiamy i wspieramy artystyczną wizję Damona oraz respektujemy jego decyzję o zakończeniu serialu w przyszłym sezonie"


Damon Lindelof:
"Tom, ja i nasz niesamowity zespół scenarzystów i producentów, dołożyliśmy wielu starań w kreowaniu tych sezonów niczym powieści... z początkiem, środkiem i zakończeniem. Po tym jak zamknęliśmy ostatni sezon, stało się dla nas jasne, że cała seria podążała według tego samego schematu. Mając swój początek i rozwinięcie, najbardziej ekscytującą rzeczą będzie teraz doprowadzenie „Pozostawionych” do definitywnego finału. Mamy na myśli, że będzie on szalenie niejednoznaczny i niesamowicie emocjonujący, zresztą jak wszystko, co moim zdaniem łączy się z tym programem."


Moze i dobrze ze zakoncza na trzecim sezonie, jedak z pewnoscia bedzie zal rozstawac sie z ta niezwykle klimatyczna historia

ocenił(a) serial na 9
gry270

Powinien być na już !! Muzyka , klimat , masakra!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones