PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658219}

Prawdziwe uczucie

Amores Verdaderos
7,7 1 027
ocen
7,7 10 1 1027
Prawdziwe uczucie
powrót do forum serialu Prawdziwe uczucie

Moim zdaniem telka zapowiada się całkiem ciekawie, chociaż trochę ziryttowały mnie te złe przeczucia bohaterów, najpierw Lili, a później Victoria.:)

ocenił(a) serial na 9
dominik1989

Pewnie już niedługo coś sie wydarzy ;)

dominik1989

Nie długo będzie akcja, spokojnie :) Szykuje się coś ciekawego :)

p_o_n_

To ja już tego goryla nie pamiętam, ale po Nikki wszystkiego można się spodziewać ;) Jednak ostatnio zwraca się do Guzmana zdrobniale ;)

justyna280

Główną parą powinna być Nikki i Guzman a nie te staruchy...

Sathiya

Ja jestem pod wrażeniem Sebastiana Rulli-Guzmana, nigdy nie podobał mi się ten aktor, bo w każdej telenoweli którą oglądałam miał blond włosy, dłuższe był jakiś chudy strasznie, a tutaj w tych krótkich włosach, i lekko przypakowany wygląda świetnie! I jeszcze jako ochroniarz ubiera się świetnie, w sumie to chyba oglądam ten serial z powodu jego wątku z Nikki:)

ocenił(a) serial na 9
Dorisa_d

Ja mam podobnie z Rullim. Ogladałam już pare telenowel z nim i jakoś specjalnie mi nie przypadł do gustu z tym swoim wyglądem. Za to tu, tak jak napisałaś jest świetny ;)
Początkowo też zaczełam oglądać AV ze względu na tą pare ale z czasem i inne wątki okażą sie ciekawe :)

Dorisa_d

Ja też uważam, że Rulli wygląda interesująco w tej telce, ale też sądzę, że przesadził z opalaniem....:/ Ja go widziałam jeszcze w Pasion i tam nawet mi się podobał.

ocenił(a) serial na 10
jagodajulia

Muszę to napisać bo już nie wytrzymałem i patrzeć na to co dziś widziałem w scenie którą po spaleniu domu uciekali a później usiedli na trawie Guzman i cała rodzina Arriaga zamiast robić jej czyli Lili usta usta to lemat owali nad sobą i modlili się tak mię to wkurzyło że szok normalnie i nie zrozumiem tego w telenowelach. Wiem że to jest tela ale bez przesady żeby tak robić nie myśleć co się robi ciekawie.

ocenił(a) serial na 8
Zbuntowany_RBD

Zamiast wzywać pogotowie, straż, policję to usiedli i siedzieli na trawie:)

ocenił(a) serial na 9
Sathiya

Dokładnie. Guzman to się trochę na nogach słaniał więc jego rozumiem ale ta dwójka pozostała to dupa :) Jeszcze Cristina zamiast sie całkowicie przejmować córką to ona: "to nasz dom" :/

ocenił(a) serial na 8
p_o_n_

he he no Cristina to już w ogóle pojechała po całości z tym tekstem:)

ocenił(a) serial na 10
Sathiya

A no o tym nie pomyślałem o Cristina. I muszę się z tym zgodzić i też masz całtowitą rację z tym że Guzman to się trochę na nogach słaniał więc jego rozumiem ale ta dwójka pozostała to dupa.

ocenił(a) serial na 9
Zbuntowany_RBD

:D
Co do Cristiny to ja każdą jej złą wypowiedz lub zachowanie wyłapie bo zbyt działa mi na nerwy :)

ocenił(a) serial na 8
p_o_n_

No wreszcie był ciekawy odcinek :)

ocenił(a) serial na 8
p_o_n_

Dobrze, że Guzman był, bo tak to by zginęła. Bo jakby zamiast jego się pojawił Ojciec jej to na 100% by zginęła. Jak przyszedł to zaczął od rozwalenia okna najgorszy pomysł, na jaki mógł wpaść. Jak oglądałem to miałem obawę, że Liliana wpadnie na pomysł żeby rozwalić okno, bo wtedy to już by jej nie uratowali.

dominik1989

Arriaga był też w nie najlepszej formie. Poza tym wg mnie Liliana i tak za długo przebywała w tym płonącym domu...

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

Nom dużo się dymu nawdychała. Ale dzięki temu, że okna nie rozwaliła to nie było ognia w jej pomieszczeniu. Bo tak to od razu by się rozpowszechnił, bo całym pokoju.

P.s A poza tym nam się wydaje, że dużo czasu minęło a w filmie inaczej biegnie czas. Nam się wydaje np., że minęło dużo czasu a mogło minąć np. 5 albo 10 minut. Tak samo jest z bombami pokazują, że jeszcze 10 sekund zostało parę sekund minęło i pokazują zegar a tam dopiero 1 sekunda minęła hehe.

dominik1989

Tak, tak, ale widać było, że ogień szybko się rozprzestrzeniał.

PS. Ja widziałam w takim jednym serialu, jak ludzie zostali zamknięci w jakimś klubie, wybuchł tam pożar i po jakimś czasie ich wyciągnęli i mimo, że żyli (mówili, oddychali) to i tak nie można ich było wszystkich uratować, bo chyba zaczadzili się (?) albo jakoś tak to było. Tak, wiem, że to telka, a Liliana i tak musiała przeżyć ;)

ocenił(a) serial na 9
dominik1989

Jakby zgineła to by się nudno zrobiło :)

ocenił(a) serial na 8
p_o_n_

No Nikki by nie miała rywalki.
p.s Ja czekałem na konfrontacje Nikki z Lilianną jak przyszła do jej domu i się doczekałem hehe.

dominik1989

Miałam coś odpisać, ale w porę się zorientowałam, że ja jestem "do przodu" z odcinkami :D

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

Mogliby dawać po 2 odcinki dziennie to by się więcej działo.
p.s domyślam się że Liliana do końca bez szwanku z tego nie wyszła .

dominik1989

Tak, chciałabym oglądać po dwa odcinki ;)

jagodajulia

Wydaje mi się, że tv4 przejechało się na tym, że wcześniejsze tele dawali po 2 odcinki bo wtedy szybko się kończyły i musieli kupować zaraz nowe. Dlatego wydaje mi się że po wakacjach zaczęli nowe tele pokazywać po jednym odcinku zarówno tv4 jak i tv6 żeby dłużej trwały i zapełniały im ramówkę. Prawdziwe uczucie ma odcinków 183 choć oryginalna ma 181 więc w tym układzie mają co pokazywać przez kolejnych parę miesięcy.

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Ja też mam czasami podobnie, bo choć ogladałam tylko wyrywkowo do przodu odcinki to co nie co wiem :)

p_o_n_

JA zaczęłam w tv oglądać, ale później mi nie pozwolono, więc oglądam w oryginale ;) Może w 3 miesiące oglądnę :D

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Ja nie znam na tyle hiszpańskiego niestety. A poza tym czasu i tak nie miałabym no to, nawet na dwa odcinki dziennie bo AB jeszcze oglądam i pare innych seriali ;)

p_o_n_

JA hiszpańskiego też za dobrze nie znam, ale jakieś 3/4 rozumiem, więc oglądam :D JA w tv to obecnie tylko jeden serial oglądam. I mam tez trochę więcej czasu, ale pewnie niedługo się to zmieni.

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Ja się nie będe przyznawać lepiej ile ogladam :) A od października to będzie jeszcze gorzej z czasem więc jeden odcinek na dzień mi odpowiada. Bo nie wyobrażam sobie zrezygnowania z oglądania telenowel ;)

p_o_n_

Możesz się przyznać ;) Na razie nie ma innym moich seriali w tv, więc ich nie oglądam, a inny oglądam w necie z napisami ;) Aaa studia? Tak, jak się ma więcej czasu to dwa odc AV nie przeszkadzają, ale jak się go nie ma to jeden jest wystarczający.

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Prawda z tym czasem. A co do ilości to filmweb prawde Ci powie ;) Już i tak narazie odpuściłam sobie oglądania "Santa Diabla" choć telka świetna, całkiem inna niż AV czy AB.

p_o_n_

To zobaczę :D hahaha Santa Diabla? Oglądałaś? Ja oglądam. Bardzo mi się podoba ;)

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Jestem na 18odcinku. Tylko ogladam z napisami ang na stronie Telemundo a oni te napisy dodają jak im sie chce niestety :( Ta telka jest świetna, nie ma odcinka żebym nie była w szoku z powodu tego co sie właśnie wydarzyło :) A na forum SD wieje pustą tak troche i nie ma z kim pisać :(

p_o_n_

Ja jestem na bieżąco z SD ;) JA tez na Telemundo oglądam, ale wiem, że można napisy włączyć, ale rzadko korzystam z tej opcji, bo one nie zawsze są. Ja dopiero przed chwilką zajrzałam do tematu SD ;) Ja na pewnym forum dyskutuję o SD i to mi się podoba ;) Wymieniamy się spostrzeżeniami, albo zauważmy błędy. Pewna osoba robi animacje z odcinków, a inna tłumaczy czasem dialogi bohaterów ;)

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Co to z forum jeśli można wiedzieć? Ja mam tak że jak coś oglądam to musze o tym dyskutować :D

p_o_n_

Napisałam Ci wiadomość z nazwą forum ;) Mam nadzieję, że doszła.

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Tak, dziękuje :) Jak nadrobie to się zaczne udzielać :)

ocenił(a) serial na 9
dominik1989

szkoda że sie nie podbiły, wtedy by było ciekawiej :D
A co do Guzmana i Lili, to nawet nie chce sobie ich wyobrażać razem.

ocenił(a) serial na 8
p_o_n_

No mogliby się pobić. Pewnie gdyby nie Guzman to by do czegoś doszło. Chociaż moim zdaniem Lilianna głupio by zrobiła rzucając się na Nikki w jej domu bo nawet się nie znają.

ocenił(a) serial na 9
dominik1989

Nie obrażając Lili ale ona troche głupia jest (chodzi mi o jej zachowanie)

p_o_n_

Mnie Liliana nie wkurza. Wkurzyła mnie najbardziej gdy wrzeszczała w domu Victorii po nocy, ale tak to jest mi raczej obojętna.

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Ja jak już raz kogoś nie polubie to raczej mi to nie przechodzi, chyba że ta postać sie bardzo jakos zmieni na lepsze.

p_o_n_

Ja nie wiem, czy ją lubię. Wiem, że mnie nie wkurza swoją obecnością jak jej mamusia...:/
Ja czasem zmieniam zdanie, co mnie zaskakuje. Jednak wszystko zależy od postępowania.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

Ten cały czarny charakter, co kombinuje z tą modelką to jest dupa a nie czarny charakter, Ta to dopiero idzie po bandzie .

dominik1989

Salsero? hahaha Mnie rozbawiło jak w tajemnicy wyznał Victorii, że Arriaga jest tajnym agentem :D

ocenił(a) serial na 9
dominik1989

haha padłam jak przeczytałam Twoją wypowiedz :D

No taka dziwna ta kobieta, i zawsze krzyczy na syna że Victoria ją ubiegła :)

p_o_n_

aaaaa wróg Victori? Ta baba z wyglądu jest straszna.

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Te jej włosy czarne dodają jej jeszcze tego złego uroku.

A jak zaszło na inne postacie to Polita i kucharz są fajni ;)

p_o_n_

Politę lubię ;) Jest świetna :D Kucharz mi nie przeszkadza.

ocenił(a) serial na 8
p_o_n_

No nie wiem o która wypowiedz ci chodzi. No ale ta kobieta wymiata a ta cała Kendra to podwójny agent..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones