PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658219}

Prawdziwe uczucie

Amores Verdaderos
7,7 1 027
ocen
7,7 10 1 1027
Prawdziwe uczucie
powrót do forum serialu Prawdziwe uczucie

Moim zdaniem telka zapowiada się całkiem ciekawie, chociaż trochę ziryttowały mnie te złe przeczucia bohaterów, najpierw Lili, a później Victoria.:)

ocenił(a) serial na 9
dominik1989

Jak pisałeś o czarnym charakterze to myślałam że masz na myśli tą babę stara :)

ocenił(a) serial na 8
p_o_n_

No taki wredny charakter ma, ale nie nazwałbym jej czarnym charakterem. Jak naradzie Kendra i Salsero w 1 odcinku pokazali się, jako czarny charakter i tego się trzymajmy hehe.

ocenił(a) serial na 8
p_o_n_

Po tym co się wydarzyło we wczorajszym odcinku. To ma prawo być głupia trochę :)

ocenił(a) serial na 9
Sathiya

Dawno się tak nie uśmiałam jak na dzisiejszym odcinku :) Impreza Nikki, Salsero kipiący z zadrości pod drzwiami i ten tekst Nelsona do Kendry coś o tym że chce z nią spłonąć (nie pamiętam dokładnie) :D

p_o_n_

Mi się bardzo podobało jak Nikki i Guzman grali na pianinie, czy fortepianie. Franki nawet nie musiał mówić kto go uczył grać, wg mnie to była jego mama. I scenka z Nikki jak ją zaniósł do pokoju :D Niestety w końcówce odcinka Nikki mnie wkurzyła, zachowywała się okropnie wobec Guzmana...

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Też uważam że jego matka.
No przesadziła, ale widać było że chce aby Guzmansito był o nią zazdrosny choć jednak przeważyła u niej chęć zdenerowania go :)

Reklama Kendry mnie zwaliła z nóg, pełen profesjonalizm. Nie wiem czy oni mają tam takie sztuczne reklamy w Meksyku czy tylko w telkach tak jest.

p_o_n_

Jak dla mnie bardzo przesadziła... :/ Ale pewnie chciała się na nim odegrać za to, że nie pozwolił jej wyjść na imprezę...
Kendra fajnie wyglądała w tych prostych włosach, ale uważam, że to tylko tak w telkach taką sztucznością zalatuje :D

ocenił(a) serial na 8
p_o_n_

Ta reklama wyglądała jak gra komputerowa .

ocenił(a) serial na 8
p_o_n_

ha ha no ta reklama to wymiata i jeszcze jacy są z niej dumni:)

ocenił(a) serial na 9
Sathiya

tak, i trzeba podkreślić że ona nie była jeszcze w pełni gotowa bo ktoś tam nie wgrał jeszcze muzyki więc nie mogliśmy podziwiać w pełni tego dzieła :D

ocenił(a) serial na 8
p_o_n_

Mam wrażenie, że Guzman jest trochę zazdrosny o Nikki, bo za każdym razem, kiedy widzi, że jest jakiś facet blisko niej to ma dziwne odruchy, Ale na fortepianie nieźle zagrał aż zrobił wrażenie na Nikki.

p.s coś tam było, że płonie na jej widok czy coś takiego. W Osaczonej był fajny tekst, bo prawie każdy facet tam używał słowo posiąść i też tam było dużo takich fajnych tekstów

ocenił(a) serial na 9
dominik1989

Osaczonej oglądałam tylko pare odcinków więc nie wiem :)

A Guzman jest już powolutku zazdrosny ;)

ocenił(a) serial na 8
p_o_n_

Ja oglądałem ze względu na Sonye Smih i Roberto Mateosa.

p_o_n_

Ja Osaczonej też widziałam kilka odcinków i rzuciłam to, bo wg mnie telka nie powinna powstać. Strata czasu tylko na oglądanie.

A co do Guzmana, to ja też uważam, że on czasem tak jakby był zazdrosny o Nikki.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

Mi tam się podobała na początku oglądałem, że względu na Sonye Smith i Roberto Mateosa, ale potem też polubiłem innych bohaterów. Mieszanka aktorów, którzy grają zazwyczaj główne role i już byli znani z innych telek.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

Susana González fajną postać gra. Ale jak na razie mało jej może w dalszych odcinkach bardziej rozwiną jej postać. Bo ostatnio się skupiają na Adrianie.

ocenił(a) serial na 9
dominik1989

Postać Adriany dopiero wprowadzają do telki ale z czasem wątki jej i Beatriz się rozwiną ;)

ocenił(a) serial na 10
p_o_n_

Wiecie co mi się bardzo spodobało w entrada jak Sebastián Rulli Francisco Guzman tak efektywnie otwiera drzwi to jest zajebiste nie ma moc nich.

Zbuntowany_RBD

Mi też się to bardzo podoba ;) Naprawdę świetnie im to wyszło ;)

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Mi też :) Bardzo dobra czołówka :) I bardzo podobaja mi się piosenki z AV :)

p_o_n_

Ja wczoraj słuchałam Me puedes pedir lo que sea ... Ta piosenka jest cudowna. Chyba pierwsza piosenka, która mnie tak wzrusza ;)

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Ja ją chyba od miesiąca już słucham codziennie :) Jest piękna ♥ Piosenka Malu "Ahora Tu" też jest ładna ale dla mnie w tej telenoweli najpiękniejsza jest piosenka Marconi i Elizy :)

p_o_n_

Ja ograniczam, aby mi się nie znudziła, ale jak tylko pojawi się w telce to ją uwielbiam. Za ten tekst ;) Za wszystko ;) Ahora tu też lubię.

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Nie żeby tylko to u mnie leciało ale na playliście jest :) Tak słowa, muzyka idealne :)

p_o_n_

Ja czasem tak mam, że przez kilka dni słucham, słucham, słucham, a później mi się nudzi. W związku z tym słucham tylko od czasu do czasu. Tak, słowa refrenu... i jeszcze głosy ;)

użytkownik usunięty
p_o_n_

Kendra "igramy z ogniem " , Nelson " to mogę spłonąć z tobą " hehe

ocenił(a) serial na 9
Sathiya

Ale z tego Nelsona dziad! Daje się omamić tak kobiecie (co jeszcze rozumiem) ale przez nią olewa córkę. Woli się spotkać z Kendrą niż iść z córka do lekarza. I jeszcze twierdzi bezczelny że złe zachowanie Nikki jest spowodowane złym wychowaniem przez Victorie. A sam nie raczy zająć się własnym dzieckiem. Żal mi było Nikki jak mu mówiła że nigdy nie ma dla niej czasu :(

p_o_n_

A mnie Nikki dzisiaj wkurzyła i byłam zachwycona, że Nelson wrócił wcześniej. Nie znoszę Nelsona, bo wg mnie za mało czasu poświęca córce, ale akurat jego pojawienie się nastąpiło w odpowiednim momencie ;) A Nikki nie ma tak źle. Oczywiście, jest samotna, ale nie jest jedyna samotną nastolatką na świecie i ma ten plus, że żyje w luksusie.

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Nie powiem, choć ją lubię to też się ucieszyłam że Nelson wrócił wcześniej, należało jej się :)

Owszem nie ma tak źle, poprostu przytaczając jej smutek chciałam podkreślić zachowanie Nelsona i to że za nim nie przepadam.

p_o_n_

Tak, właśnie należało jej się :D Ogólnie to nawet lubię Nikki, ale czasem robi takie rzeczy, ze mnie wnerwia na maksa. Uważam, że jest niesprawiedliwa.

Tak, jest samotna, bo takie imprezki to chyba tylko po to, aby zagłuszyć tę samotność... Jednak nie powinna tak źle traktować Guzmana.

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Od tej telenoweli coś mi się poprzestawiało w ocenianiu ludzi. Jakbym spotkała taką Nikki w realu to bym jej nie polubiła (lekko mówiąc) a tutaj jest moją ulubioną postacią i nie wiem co strasznego musiałaby zrobić zmienić moją ocenę.

Tak, źle traktuje Guzmana i nie tylko ale żyjąc w takim bogactwie gdzie wszystkie jej zachcianki są spełniane to nie dziwi mnie jej zachowanie. Mam nadzieje że się zmieni bo widać że jest ona dobrą osobą (np to jak do koni sie odnosiła) ale rozpuszczoną :)

p_o_n_

Ja na pewno Nikki bym nie polubiła w realu. Ja Nikki nie znoszę za to, że jest niesprawiedliwa i mam nadzieję, że się zmieni w tej kwestii.
Cóż, Nikki jest za bardzo rozpuszczona przez rodziców.

jagodajulia

Ale widać że Niki ma problem sama ze sobą, to wymiotowanie w łazience i gdy mówi ze jest gruba, a przecież to skóra i kości, ale Guzman już chyba podejrzewa co się dzieje

ocenił(a) serial na 8
Dorisa_d

No, bo jest chora oni na to mówią anemia a według mnie to są objawy bulimii. Chyba, że Anemia i bulimia to to samo.

ocenił(a) serial na 9
dominik1989

To jest bulimia tylko oni jeszcze o tym nie wiedzą. Nikt nie wie że Nikki wywołuje wymioty. Jedynie Tomasina zauważyłam zjedzone pudełko czekoladek ale Nikki naściemniała jej wtedy. Guzman przez to że przebywa z nią non stop zacznie coś podejrzewać. Wg mnie już niedługo rozwiną ten wątek bardziej.

p_o_n_

Dokładnie. Nikt nie wie, że Nikki wymotuje po zjedzeniu.
Ja jak tylko zobaczyłam, że wymiotuje to stwierdziłam, że to bulimia. Myślałam też o anoreksji, ale w tej chorobie jest inaczej, bo takie osoby mało jedzą, a Nikki obżera się, a później wymiotuje...

ocenił(a) serial na 8
Dorisa_d

Nawet jej objawy pasują do bulimii. Bulimia (żarłoczność psychiczna; stgr. βουλῑμια, łac. būlīmia nervosa) – zaburzenie odżywiania charakteryzujące się napadami objadania się, po których występują zachowania kompensacyjne. Do najczęstszych zachowań należą: wywoływanie wymiotów, głodówki, użycie diuretyków, środków przeczyszczających, wykonywanie lewatyw, nadmierne ćwiczenia fizyczne.

dominik1989

Też myślę że bulimia, no ciekawe jak rozwiną dalej ten wątek jej choroby

ocenił(a) serial na 8
Dorisa_d

Ja już wiedziałem o tym zanim poleciał 1 odcinek, bo musiałem przeczytać opis serialu żeby wiedzieć czy oglądać czy nie.

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

a w opisie na TV6 się pospieszyli i piszą Jose Angel rozpacza po śmierci żony i tak czekam i czekam na jej śmierć a tu lipa.

dominik1989

hahahahaha to chyba nie tak szybko będzie rozpaczał, ona jeszcze musi się dowiedzieć kto jest jej ojcem.

ocenił(a) serial na 9
dominik1989

Ja też myślałam ze ta śmierć bedzie na samym początku a jak sie dowiedziałam w którym odcinku to można powiedzieć że sporo się pospieszyli z takim opisem...

ocenił(a) serial na 8
p_o_n_

Chyba, że Jose Angel miał wcześniej jakąś żonę, która mu umarła i po niej rozpaczał hehe.

P.s Mina Jose Angela na widok broni bezcenna. A potem jak mówi do Guzmana, co mu się stało hehe. Ochroniarz a boi się broni.

ocenił(a) serial na 9
dominik1989

Mogę powiedzieć że przez rolę Arriagi troche się przekonałam do Yaneza, bo gra tą postać świetnie :D

ocenił(a) serial na 8
p_o_n_

Mi się wydaje, że to będzie jego ostatnia telenowela. Bo jako aktor jest wybredny gra tylko główne role w telenowelach a ten aktor już jest, po 50 więc możliwe, że to jego ostatnia telenowela chyba, że obniży wymogi.

dominik1989

Ma chyba 53 lata. Ja Yaneza w AV zobaczyłam pierwszy raz i nawet nie jest tak źle jak się spodziewałam.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

No za 11 dni będzie miał urodziny .

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Ja jak czytałam jakiś artykuł o kręceniu ostatnich scen do AV i o tym jak się tam zachowywał to wogóle już do niego nie pałałam ani trochę dobrymi uczuciami. Ta rola troszeczkę mnie do niego przekonała ale polubić to go nie polubie :)

ocenił(a) serial na 8
p_o_n_

A zauważyliście, że w tej telenoweli jest mało młodych aktorek. Tylko takie, którym niedługo stuknie 40.

ocenił(a) serial na 9
dominik1989

Z tego co kojarzę to z czasem będzie więcej scen z Nikki i jej koleżankami więc młodsze też sie pojawią :) No ale teraz rzeczywiście z młodszych to Nikki i Lili tylko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones