PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658219}

Prawdziwe uczucie

Amores Verdaderos
7,7 1 027
ocen
7,7 10 1 1027
Prawdziwe uczucie
powrót do forum serialu Prawdziwe uczucie

Moim zdaniem telka zapowiada się całkiem ciekawie, chociaż trochę ziryttowały mnie te złe przeczucia bohaterów, najpierw Lili, a później Victoria.:)

p_o_n_

hahaha ja się z czymś takim pierwszy raz spotkałam ;D

Tak, zgadzam się cudowny język. I ja jak oglądam czasem AV na tv6 to też wyłączam lektora ;)

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

I właśnie, dlatego trzeba mieć swój prywatny telewizor w domu. Ja mam od Liceum swój prywatny telewizor i mogę oglądać, co chce. A poza tym u mnie w domu już za czasów gimnazjum Tata kupił nowy telewizor, więc były 2 w domu i nawet jak był nowy zajęty to mogłem na starym sobie obejrzeć. A wcześniej jak jeszcze nie było dwóch TV to tylko z siostrą się kłóciliśmy, co oglądać po ona chciała pokemony a ja Piotrusia Pana i takie różne, ale ja byłem starszy, więc zazwyczaj oglądaliśmy, to, co ja chciałem.

dominik1989

No to masz szczęście bo ja jestem ta młodsza a na drugi telewizor nie było nas nigdy stać.
CCEA oglądałam (jakoś udało mi się przeforsować, wydaje mi się, ze chcieli mieć spokój od moich wrzasków), później oglądał,ze mną tata xD ale to pewnie dlatego, ze mu sie Maite spodobała ;) Nazywał ją Małe Ciule a ta co rodziła to była Ana **uja xD. Fiorellę też kojaże z dzieciństwa. I jeszcze jeden serial ale nie pamiętam tytułu, pamiętam tylko,ze główna bohaterka była blondynką i chyba nie była Meksykanką, wyglądała bardziej jak europejka i taką scenę jak siedziała na dworcu na schodach z walizką i była w takiej długiej spódnicy pamiętam. Możliwe,ze to nawet scena z czołówki. Nie moge sobie przypomnieć co to za serial.
A propo absurdów ostatnio przypominałam sobie Palome,tam to dopiero były absurdy jak Paloma do doktorka na słoniu przyjechała xD.

vampire_12

U mnie też był zawsze jeden telewizor. Dopiero od CME miałam swój, ale teraz i tak nie mam drugiego dekodera.
CCEA moi też ze mną oglądali, najbardziej mama, nawet czasem moi bracia :D mój tata nie, przemęczył kilka odcinków i to tyle (ale jak był młodszy to mówił, że jak to się oglądało Niewolnicę Isaurę :D).
Może telka, o której mówi to Cud miłości (Milagros)? Grali w niej Sonya Smith i Roberto Mateos? I tam była taka scenka w entradzie, Oglądałam kilkanaście odcinków kilka lat temu na wakacjach leciała.

jagodajulia

Wydaje mi się, ze masz rację, nie ma zdjęć ale plakat mówi mi,ze to ten serial.Dzięki:)

vampire_12

https:// www.youtube.com/watch?v=Gx_XYkrYrKw tutaj jest entrada

jagodajulia

Tak, to zdecydowanie ten serial:)

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

Ja zastąpiłem telenowele polskim serialem Samo życie. Pewnie jakby do tej pory leciało to bym nie oglądał telenowel teraz, Ale Terentiev ma gdzieś telewidzów i skończyła nadawać z powodu słabej oglądalności, co do końca nie było prawdą. Bo według statystyk Samo Życie miało większą oglądalność niż Pierwsza miłość, która nadal trwa. A to był mój ulubiony serial i moi ulubieni aktorzy tam grali, których poznałem oczywiście w tym serialu tyle lat ich oglądałem to się z nimi zżyłem. Może jeszcze powstanie jakiś serial polski, który mi się spodoba i zastąpi telenowele.

ocenił(a) serial na 9
dominik1989

Ja nie mogę porównywać polskich seriali do telenowel żeby sobie zastępować je nawzajem. Jak dla mnie telenowele mają swój klimat i absurd którego w polskich serialach się nie da znajść.

ocenił(a) serial na 8
p_o_n_

Nom, ale Samo życie było moim ulubionym serialem, więc nie mogłem w tym czasie oglądać nic innego. Bo by mi się wszystko pomieszało hehe. Chyba, że jakiś lekki serialik komediowy lub kryminalny.

ocenił(a) serial na 8
p_o_n_

U nas w Polsce Tvn produkował telenowele polskie takie około 200 odcinków, ale chyba im się nie opłacało, bo już skończyli dawać tylko zastąpili paradokumentami, Ale polskie telenowele są nudne.

ocenił(a) serial na 9
dominik1989

Tak? Nie kojarzę żadnych telenowel TVNu. Dla mnie to i tak nie byłoby to samo. Telenowela musi mieć w sobie to coś czego Polska nie ma :)

dominik1989

Masz na myśli BrzydUlę, Majkę, Julię? Mi się najbardziej Julia podobała, ale to były takie jak dla mnie mini seriale, bo odc miał niecałe 25 minut.

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Nawet mi nie przyszło do głowy że to mogą być te telenowele :D A ja Brzydule uwielbiam, a reszta to taka średnia...

p_o_n_

BrzydUla to niby polska wersja Yo soy Betty la fea, a Majka Juana la virgen. Julia to był niby nowy scenariusz. Ja nawet lubiłam BrzydUlę, ale mimo wszystko jak dla mnie oryginału nie pobije.

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Rzeczywiście, wiedziałam o tym ale nie skojarzyłam. Żadnej z tych telenowel nie oglądałam więc nie mam porównania. Dla mnie telenowela to z Meksyku, Brazyli, USA czy innych tego typu krajów.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

Tak wcześniej jeszcze Polsat robił Adam i Ewa i jeszcze coś mieli o lekarzach, ale nudne.

dominik1989

Adama i Ewy nie oglądałam.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

To było z Waldemarem Goszczem, co potem było o nim Głośno, bo zginął w wypadku samochodowym, w którym Radosław Pazura stracił dużo krwi. Ja oglądałem parę odcinków świetna gra Zbigniewa Suszyńskiego.który grał złego i podłęgo męża Ewy. W ostatnim odcinku albo w przed ostatnim się powiesił, bo akurat oglądałem ostatni odcinek to wiem hehe :)

dominik1989

Tak, wiem że ten aktor zginął, pamiętam było wiadomościach, a on był taki młody. Ja chyba tylko kiedyś piosenkę z czołówki słyszałam.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

No już miał 29 lat to nie taki już młody:).

użytkownik usunięty
dominik1989

To rozumiem, że w Twoim przekonaniu 50 latek jest już na skraju śmierci skoro niespełna 30 latek nie jest już taki młody.. masakra o.O

ocenił(a) serial na 8

Zbliżał się do średniego wieku:). Młodsi aktorzy od niego umierali No, ale mówiąc On był Taki młody to już przesada zdążył wsiąść rozwód i już miał córkę.

ocenił(a) serial na 8

No bez przesady nic takiego nie powiedziałem tylko chodzi mi o to, że młodsi ludzie umierają, którzy nie zdążyli nawet założyć rodzin. A 29 lat to już prawie półowe życia przeżył, ale to nie znaczy, że już jest stary tak jak ty to stwierdziłaś za mnie.

p.s Wy dziewczyny zawsze sczepiacie się słówek.

użytkownik usunięty
dominik1989

No dobra, może się trochę czepiałam, sorry, ale poczułam się trochę urażona :D bo mam 25 lat i uważam, że wszystko najlepsze jeszcze przede mną i czuję się młodo.

A jeśli chodzi o dzieci i rozwody, to znam osobiście dziewczynę, która w wieku 22 lat miała już 2 letnie dziecko i była po rozwodzie :D

ocenił(a) serial na 8

Czytałaś kiedyś o czasach Faraonów. To w tych czasach ludzie rzadko dożywali do 40:). Albo za czasów naszych królów też średnia życia nie była zachwycająca.

p.s Teraz o dziwo nasza średnia życia się wydłuża, mimo że się czeka miesiącami na swoją kolei w szpitalach. Niedawno zastanawiali się w wiadomościach, dlaczego tak się dzieje, że mimo tak długich kolejek w szpitalach w Polsce ciągle się wydłuża długość życia.

dominik1989

Dla mnie jeszcze był hahaha :)

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

Jeszcze było Prosto w serce.

dominik1989

Tak coś czułam, że o jednym zapomniałam :)

dominik1989

Ja jak byłam młodsza oglądała M ja miłość ;) Ale później już nie miałam czasu, poza tym oglądałam seriale kryminalne ;)

użytkownik usunięty
jagodajulia

dziś było dobre jak Arriaga pozował niczym James Bond i stłukł ten wazon hehe lałam ze śmiechu

Wg mnie ta jego zabawa bronią była nawet spoko , ale do momentu, gdy strzelił i o mało nie zastrzelił Victorii. Miał ją chronić, a by jeszcze zabił. Dzisiaj najlepsze było jak Arriaga szukał łazienki, a trafił do gabinetu Nelsona, gdzie zastał go z Kendrą hahaha

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Arriaga wogóle dziś był świetny :) No ale jak mu ta broń wystrzeliła to nie było zaciekawie. "Świetne" jest to w tej telenoweli że jak sie dzieje coś złego (w sensie komuś dzieje się krzywda która zagraża życiu) np. stan Lili po wyciągnięciu jej z płonącego budynku lub dziś Victoria to oni lamentują zamiast wezwac pomoc :/

p_o_n_

Dokładnie. O ile powiedzmy Lili była z dala od cywilizacji (ale i tak karetka powinna być, a ona później była u lekarza?), to Victoria :O Od razu powinni dzwonić po karetkę.
Tak, jak wypaliła to było okropnie.

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

W przypadku Victorii to nawet nie sprawdził czy ja ustrzelił czy nie. A co do Lili to obstawiam że nie była u tego lekarza :)

p_o_n_

Chyba strzelił, ale nie wiem z tego co pamiętam, to chyba wazon z tymi kwiatami ją uratował?

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Strzelił ale w wazon :)

p_o_n_

I jak Franki zaatakował trenera ( czy kim on tam jest) Nikki ;D A później go przepraszał ;)

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Franki, a jaki zdziwony gdy go tak Niki nazwała :D

Ale sie nam rozwinął ten wątek :D

p_o_n_

Dokładnie ;)

ocenił(a) serial na 8
p_o_n_

Ja w ogóle jestem zaskoczony tą telenowelą. Z odcinka na odcinek Arriaga mnie powala swoją pomysłowością niczym Rowan Atkinson. Jeszcze nigdy nie oglądałem takiej telenoweli jak ta z główną postacią, która czasem jak go oglądam to wydaje mi się, że jest totalnym idiotą albo, że udaje hehe. Postać Arriagi jest tak komiczna, że czasem mi się wydaje, że to jest komedia:). Nawet momenty, w których wcale nie powinno mi być do śmiechu to patrząc na zachowanie i mimikę twarzy Arriagi aż chce się płakać ze śmiechu.

p.s Dzisiejszy odcinek mnie poprostu powalił i jeszcze dobre było jak z tą krową wyjechał hehe. Takie odcinki się ogląda z przyjemnością i czeka się na następne.

ocenił(a) serial na 9
dominik1989

Tak, bardzo fajna postać z której prawie zawsze chce się śmiać :) Mnie śmieszy to że do Cristiny mówi najczęściej kobieto a nie po imieniu :)
Znawca krów a jednego nazwiska nie umie w całości zapamiętać :D

ocenił(a) serial na 8
p_o_n_

No też na to zwróciłem uwagę. Zwraca się do swojej żony jak prawdziwy farmer.

dominik1989

Dokładnie. Chociaż mujer nie zawsze się tłumaczy jako kobieto, tylko np żono ;)

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

Mi się jeszcze podobał odcinek, w którym ojciec Guzmana poszedł obstawić gonitwy i potem jak im dopingował i udało mu się wygrać, mimo że parę razy obstawiał wszystkie pieniądze hehe. I wszyscy ludzie mu gratulowali. Albo jak poszedł do swojej byłej żony i wszystko jej wygarnął.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

Jak zobaczyłem jak się bawi tą bronią to wiedziałem, że mu w końcu wystrzeli. Albo jak szukał łazienki też wiedziałem, że wyląduje w gabinecie Nelsona. Tylko ciekawe czy jest świadomy to, co w nim zobaczył czy był aż w takim szoku szukając łazienki, że nic nie zauważył. Lubię jak oglądając telkę uda mi się przewidzieć, co się zaraz stanie.

dominik1989

A ja właśnie myślałam, że zrobi coś zabawnego, ale nie spodziewałam się, że strzeli i jeszcze akurat w tym momencie musiała się Victoria pojawić... Wg mnie, aż taki głupi nie jest :D A ja właśnie lubię jak mnie czymś zaskoczą, bo ja wiele sytuacji przewiduję haha

użytkownik usunięty
jagodajulia

Arriaga jest prze śmieszny i te jego teksty ...a jaki Guzmancito zazdrosny hehe

ocenił(a) serial na 9
vampire_12

O ja też z babcią oglądałam :) Z tych co wymieniłaś to nie ogladałam Luz Clarity ale za to Fiorelle tak :) Teraz w weekendy jak wracam do domu to zawsze jakiś tam odcinek w piątek obejrze to przeważnie mama nie może mi darować jakie to ja brednie oglądam :) Moi znajomi ze studiów maja podobnie ale za to sama się zdziwiłam ze moja współlokatorka zaczeła ze mną ogladać URPEA i teraz ona również się wkręciła w telenowele :)

p_o_n_

Pamiętam,ze Luz Claritę z mamą oglądałam, dawali chyba po 2 odcinki bo one były krótkie chyba po 20minut.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones