PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658219}

Prawdziwe uczucie

Amores Verdaderos
7,7 1 027
ocen
7,7 10 1 1027
Prawdziwe uczucie
powrót do forum serialu Prawdziwe uczucie

Moim zdaniem telka zapowiada się całkiem ciekawie, chociaż trochę ziryttowały mnie te złe przeczucia bohaterów, najpierw Lili, a później Victoria.:)

ocenił(a) serial na 8
p_o_n_

No tak, ale w głównych rolach same takie już wiekowe nawet ta aktorka, co tego Nelsona tak rwie to już jest grubo po 30.

dominik1989

A która przed 30 chciałaby takiego Nelsona :D Ten aktor wg mnie jest nijaki, wcale mi się nie podoba.

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Ten aktor ogólnie tak gra nijako. Pamiętam go z CME, tam to już wogóle jego postać była bezbarwna.

p_o_n_

Oczywiście, że tak. Później jako ten brat duchowny trochę lepiej wyglądał. Jednak wciąż taki nijaki.

p_o_n_

To ja chcę jednak starsze pokolenie, bo nie znoszę tej przyjaciółeczki Nikki. Jest okropna.

dominik1989

Nie tylko aktorek, aktorów również.

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

I sama się sobie dziwie że mi się ta telenowele tak bardzo podoba pomimo można powiedzieć starej obsady :)

Ale Rulli w tej roli mi dużo wynagradza, jeszcze to jak go ubierają jest na duży plus :)

p_o_n_

Ja też :D Nie wiem jak to nazwać, ale jak tak sobie oglądam to ta telka jest przyjemna w odbiorze. Przynajmniej ja tak mam.

Tak, Rulli bardzo mi się podoba w tej roli i w tych strojach, ale najbardziej podobają mi się jego scenki z Nikki ;) Podoba mi się, że nie daje sobie wejść na głowę ;)

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Albo jak Poliita z kucharzem do niego wzdychają mnie bawi :D

Tak, oni są bardzo dobrze dobrani :) A Guzmansito się dzielnie trzyma ;)

p_o_n_

Właśnie ;) Lubię jak Polita śpiewa :D Oby tylko sobie na za wiele wobec Frankiego nie pozwalała, albo pozwalali :D

Tak, genialnie dobrani ;) I to mi się w nim podoba ;)

ocenił(a) serial na 9
dominik1989

A co do starszych aktorek.

Naprawde lubie postać Victorii, nie mam żadnych zastrzeżeń do aktorki ale czy nie denerwuje was tak troszeczke ta jej mina jak sie śmieje tak dziwnie odsłania zęby i wygląda jakby ją coś bolało.

Nie chodzi o to że się czepiam ale zastanawiam się czy tylko mi rzuciło się to w oczy :)

ocenił(a) serial na 8
p_o_n_

A mi się właśnie postać Vicorii nie podoba i ta aktorka też mi się nie podoba, Za każdym razem, kiedy jej mówią, jaka jest ona piękna to się pytam gdzie oni mają oczy. To już ta jej służąca lepiej od niej wygląda.

p.s no już jest wiekowa może ją bolą hehe.

ocenił(a) serial na 9
dominik1989

Mi sie w niej nie podoba jedynie ta mina, reszta jest ok :)

ocenił(a) serial na 8
p_o_n_

A poza tym strasznie nie naturalna jest nie wiem, czemu ale jakoś sztuczna mi się wydaje. .

dominik1989

Tomasina? Czy jakaś inna?
A ja jak zobaczyłam starsze zdjęcia Eizy to doznałam szoku :O

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

Tomasina ona najczęściej wychwala Victorie, jaka ona piękna:)

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

W sensie, że taka piękna czy wręcz przeciwnie. A i jeszcze jedno płaska jest jak deska to pewnie przez to, że tak chuda jest.

dominik1989

Niestety wręcz przeciwnie. Teraz jest piękna, przedtem było inaczej. Nie wiem, czy sama z siebie wyładniała, czy z pomocą chirurgii. Jest chuda to i biustu nie ma.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

Skóra i kości chuda aż do przesady, ale może ma taką budowę ciała. Albo może dojrzała ma dopiero 23 lata.

dominik1989

Może mieć taką budowę ciała. Może jak będzie starsza nie będzie aż taka chuda.

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Właśnie tak z ciekawości poszukałam tych zdjęć no i powiem że sporo się zmieniła, ba twarzy to już zupełnie :)

I jeszcze przypadkiem trafiłam na zestawienie jej zdjęcia ze zdjęciem Sebastiana z długimi włosami i dziękuje produkcji że mu je ścieli bo to by była jakaś porażka. Pewnie jako ochroniarz to chodziłby w związanych bo w takich długich by nie wypadało :)

p_o_n_

Dokładnie z twarzy bardzo się zmieniła. W niektórych ujęciach czasem przypomina dawną siebie.

Ja też się cieszę, że Sebastian nie ma długich włosów.

ocenił(a) serial na 8
p_o_n_

Albo dobry make up. Dobry make up może zrobić cuda.

ocenił(a) serial na 9
dominik1989

No nie wiem co by wymyślili z tymi włosami, i wole nie wiedzieć :) Teraz jednak razem z Nikki tworzą śliczną pare :)

ocenił(a) serial na 8
p_o_n_

Jak dla mnie to za bardzo koścista na twarzy, ale na tamtych innych zdjęciach miała 18 lat to do tej pory jej wygląd się zmienił.

p_o_n_

Ja też lubię Victorię. I uważam, że jest ładna. Widać zmarszczki, nie jest jakąś pięknością, ale brzydka też nie jest.

Wiesz, jakoś nie zwróciłam na tę jej minę uwagi ;) Muszę się przyjrzeć.

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Ja poprostu lubie się czepiać szczegółów ;)

p_o_n_

Uważam, że czasem po prostu może się coś nie spodobać w mimice aktora, albo aktorki ;)

p_o_n_

Ja nawet nie czytałam. Poza tym nie wierzę we wszystko, co piszą, bo połowa to bzdury... Ja też tak mam że lubię aktora za rolę, ale nie zawsze lubię go takim jaki jest poza serialem.

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Rzeczywiście połowa artykułów to bzdury ale nie spokałam się z jakimś miłym artykułem o Yanezie więc troche prawdy w tym musi być :)

p_o_n_

JA to mówię na przykładzie aktorów, którymi się trochę interesuję i wiem, co jest bzdurą. Jednak czasem w takich artykułach jest trochę prawdy. Ja czytałam o Yanezie artykuł, w którym było o jego kłótni z Eizą (Nikki).

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

Ja tam nie czytam artykułów na temat aktorów no może kiedyś jak kupowałem Świat seriali, ale to było dawno temu jak jeszcze byłem dzieckiem to kupowałem, co 2 tygodnie przez wiele lat aż w końcu mi się znudziło i przestałem kupować.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

Chociaż przypomniałem sobie, że raz przeczytałem przypadkiem artykuł w Internecie o aktorce, co gra w głównej roli w nieposkromionej miłości, że to jej ostania telenowela, bo będzie otwierała restauracje i kończy z aktorstwem.

dominik1989

A o Silvii Navarro? Ona już otworzyła tę restaurację chyba jakiś rok temu. Po AB nie zagrała jeszcze w telce, ale grała w filmie. Poza tym na razie już skończyła kontrakt z Televisą i nie chciała go przedłużać.

Ja ŚS nie czytam, bo kiedyś kupiłam i tam były bzdury.

Ja czasem czytam po hiszpańsku, aby język podszkolić ;)

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Ja czasami ŚŚ kupie ale tam zbyt wiele ciekawego o latino nie ma. A najczęściej artykuły na noveli czytam :)

p_o_n_

Na noveli ja też czasem czytam artykuły.

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Ja przeważnie tylko na niej. Telenowele pamiętam że ogladałam jak byłam mała a teraz to dopiero zaczełam od czasu CME na tv4 interesować się nimi jakoś bardziej.

p_o_n_

Na noveli czasem są artykuły, o których ja czytałam na hiszpańskojęzycznych stronach. Jednak zaglądam tam, aby zerknąć i poczytać.

Ja nie oglądałam telek jak byłam mała, zaczęłam od CCEA, później dopiero TDA w oryginale i od tego czasu oglądam najwięcej ;)

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Ja jak widze jakiś fajny artykuł że na fb novela dodała to wchodze i czytam a tak to mnie jakoś specjalnie nie ciągnie do tego.

Pamiętam że pierwszą telenowelą która obejrzałam była "Luz Maria" i aż się zdziwiłam właśnie że jest ona z 1998 roku :)

p_o_n_

Ja na novelę wchodzę, gdy sobie o tym przypomnę, aby sprawdzić, czy coś interesującego dodali ;) Nie robię tego systematycznie.

Moją jedyną telką z dzieciństwa była Dziedziczna nienawiść? albo nie pamiętam, ale wiem, że kiedyś szukałam tego tytułu :D Później kawałek Sos mi vida, ale jej nawet połowy nie oglądnęłam. I później CCEA.

ocenił(a) serial na 8
p_o_n_

Ja kiedyś kupowałem dla rankingu seriali, ale teraz już tego nie ma od paru lat. Kiedyś w bibliotece z ciekawości zajrzałem, ale rankingu już nie było.

ocenił(a) serial na 8
p_o_n_

Bo ŚS to przewodnik po serialach.

ocenił(a) serial na 9
dominik1989

Dlatego kupuje go bo choć o latino nie ma zawiele (i do tego artykuł które mnie nie interesują) to inne seriale mnie też ciekawią bo sporo ich oglądam :)

p_o_n_

SŚ nigdy nie kupowałam, czytałam czasem bo moja przyjaciółka z dzieciństwa namiętnie to czytała za czasów zbuntowanego. Ja z dzieciństwa pamiętam Luz Maria, Luz Clarita, Zbuntowanego i Palome. Kiedyś oglądałam więcej, jak byłam mała to z mamą i czasem z babcią, teraz mama nie ogląda i nie moge oglądać w tv bo brat zabiera mi pilota i przełącza bo "bzdury oglądam". Z resztą w akademiku też nie mam jak oglądać, dlatego co ciekawszą oglądam online ale nie wszystkie można znaleźć.

vampire_12

U mnie nigdy nie oglądało się telenoweli. A moi bracia telenowele nazywają "badziewiem" (Od momentu, gdy oglądali ze mną CCEA i na końcu AJ urodziła będąc w spodniach, nie mają litości dla telenowel. I jak mówię, że będę jakąś oglądać to pytają się kto tym razem urodzi w spodniach :D) A ŚS kupiłam tylko raz, albo dwa razy.

jagodajulia

Ja nie ukrywam, ze one często są absurdalne, mnie też rodzenie w spodniach rozbawiło ale mimo to czasem lubię obejrzeć posłuchać języka niestety u mnie w domu to nie przejdzie i dla świętego spokoju nie oglądam lub oglądam online.

vampire_12

Tak, bardzo często, ja staram się oglądać te mniej absurdalne. Wg mnie z tym porodem to przesadzili totalnie.
Ja zaczęłam oglądać w oryginale, bo po pierwsze zakochałam się w tym języku, a po drugie nie zawsze u nas emitują to, co ja będę chciała. I też sobie daje spokój z oglądaniem w tv, bo nie chcę słuchać komentarzy na temat akcji.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

A u nas, co do telenowel to inna sprawa, bo rodzice oglądali na TVP Polonia telenowele to i ja oglądałem i nawet całkiem ciekawe były, ale nie pamiętam tytułów, bo byłem wtedy mały i w sobotę rano zawsze były powtórki i się oglądało.
Takie, które pamiętam to w dzieciństwie trzy obejrzałem Cud miłości,Fiorella, Biały welon i czasem Zbuntowany Anioł, bo siostra oglądała wieczorem, ale nie zawsze, bo czasami się jej przełączało. I biały welon to była ostania telenowela, którą oglądałem i potem miałem dłuższą przerwę i uważałem, że telenowele są głupie po za tymi, które oglądałem. No, ale później jak TV4 w 2012 powtarzali Osaczoną to postanowiłem obejrzeć no i potem jak już się skończyła osaczona to nie mogłem wytrzymać i chciałem obejrzeć jakąś nową i postanowiłem obejrzeć tą. No i jeszcze czasem się jakąś obejrzało, ale tylko, dlatego bo dawali wieczorem na Polsacie i czekało się aż się skończy.
Czasem też się z dziadkiem oglądało jak się było na wsi telenowele.

dominik1989

Moja babcia nie miała telewizora, więc nawet jak do niej pojechałam to nie oglądałam :D U mnie w rodzinie to chyba nikt nie oglądało telenowel. Jak już coś to moje koleżanki, ale to nie rodzina. Ja też kiedyś sądziłam, że telenowele mądrością nie grzeszą :D hahaha i są przede wszystkim o tym samym...:/ Jednak zdanie trochę zmieniłam. Poza tym plusem telek jest ograniczona liczba odcinków.

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Ja tej telenoweli nie oglądałam i sceny rodzenia w spodniach nie widziałam ale dużo o niej słyszałam :D

Ja z językiem mam podobnie, zakochałam się w hiszpańskim. Jest to przecudny język i jak już mam oglądać AV na tv6 z tymi napisami to chociaż lektora sobie wyłączam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones