PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37531}

Przystanek Alaska

Northern Exposure
7,7 29 579
ocen
7,7 10 1 29579
7,8 5
ocen krytyków
Przystanek Alaska
powrót do forum serialu Przystanek Alaska

Dlaczego Fleischman (tzn Dlaczego Rob Morrow) pod koniec zniknął z serialu? Jestem tego bardzo ciekawa, czy ktoś może wie?

k0chanka

Morrow odszedł z serialu na własne życzenie.Być może serial jeszcze nadal byłby kręcony, gdyby nie fakt, ze odcinki bez pana doktora cieszyły się coraz mniejszą popularnościa.Podobno Morrow bał sie zaszufladkowania.

Martin_Eden

Wcale się nie dziwię, że aktor boi się zaszufladkowania!

ocenił(a) serial na 10
Martin_Eden

Coś późno się zreflektował. ;-D

k0chanka

bał sie zaszufladkowania a ja i tak kojarzę go tylko z przystanku xD

ocenił(a) serial na 10
k0chanka

Hmm.......... jak by to wytlumaczyc Rob Marrow ktory gral dr.fleishmana po prostu mial dosc tej roli w sumie to gral prawie przez 5 lat w 100 odcinkach wiec nie mozecie sie dziwic ze mimo duzej popularnosci odszedl !!! Ale i tak serial byl kultowy !! A nie ma co obwiniac ze gdy gral dr.Capra serial stracil popularnosc poniewaz jak dobrze sledzilem serial nie dali mu sie wykazac w tej roli jemu samemu jako osobie nie byl poswiecony nawet 1 odcinek !! Bo gdyby dr Capra gral od poczatku a Fleishman wystapil tylko w 10 odcinkach to sytucja by byla taka sama !!!!

ocenił(a) serial na 10
krokopck

Nie zgadzam się z jednym - Joel był po prostu ciekawszą i lepiej zagraną postacią - aktorsko Marrow był zdecydownie ciekawszy - miał nawet swój epizod na dużym ekranie w Quiz Show

ocenił(a) serial na 10
k0chanka

bo zaczynał karierę filmową nadchodził "Quiz Show" i jak wielu serialowych aktorów myślał, że "teraz się zacznie".

i nic się nie zaczęło...

ocenił(a) serial na 9
k0chanka

Kasa moja droga, kasa.

użytkownik usunięty
k0chanka

Zgadza się Ibrah. Serial zyskiwał cora większą popularność a Rob Morrow domagał się większych pieniędzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones