7,0 6 549
ocen
7,0 10 6549
4 626
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"type":"film","id":742391,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Quantico-2015-742391/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Quantico
 • ten serial nigdy nie należał do wybitnych, ale całkiem dobrze się go oglądało. To co natomiast wyprawiają po przerwie to masakra. Widać, że nie posłużyła za dobrze na fabułę.
  Gra tej aktorki co gra Alex też nie najlepsza. Według mnie serial powinien mieć 13 odcinków, a jak nie to 22 i na tym powinna się zakończyć fabuła. jak pod koniec sezonu bedą mieli poniżej 3 mln to mnie nie zdziwi.

 • Daniel_Kot ocenił(a) ten serial na: 8

  rafiq11 akurat się z tobą zgodzę . słabo to wygląda po przerwie . ale oglądalnością się nie sugeruj bo ostatnio widziałem że arrow miał też słabą oglądalność a dostał 5 sezon tak samo shadowhunters oglądalność 0,8 mln a i tak dostał 2 sezon . chyba to zależy od stacji jak ma dużo dobrych to wyleci ale jak nie to może się uchować :) na szarym końcu :) szczerze to oglądam bo tylko po to aby zobaczyć kto jest zamachowcem od początku stawiam na Caleba zobaczymy na końcu jaka będzie prawda ?

 • Daniel_Kot Arrow i Quantico należą do calkiem innych stacji, które inaczej patrzą na widownię. ABC jest ogólnodosteopna, a THe CW jest na kablówce.
  Arrow bardzo dobrze sobie radzi. Jest to jeden z najpopularniejszych seriali stacji, więc tak łatwo nie zrezygnuje z tego serialu.
  Co do Quantico to nie napisałem, że serial powinien zostać zakończony z powodu oglądalności, tylko że taką może mieć. Powinien się zakończyć po 22 odcinkach z powodu fabuły, która nie powinna być na siłę przedłużana jak to robili inni z Prison Break

 • Michal1983_filmweb ocenił(a) ten serial na: 5

  rafiq11 zgadzam się, że tego typu seriale powinny mieć w sezonie max 13 odcinków. robi się telenowela i niestety zbyt dużo nieprawdopodobnych akcji.

 • Michal1983_filmweb Może i tak ale wyszło to na dobre bo moim zdaniem pierwszy sezon tak od 16-17 odcinka trzyma dobry poziom do końca...