PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011990}

Różowe lata 90.

That '90s Show
6,0 3 468
ocen
6,0 10 1 3468
5,4 5
ocen krytyków
Różowe lata 90.
powrót do forum serialu Różowe lata 90.

Nie wiem co myśleć. Ogólnie - zaskakująco dobry, spodziewałam się kaszany.
Stara ekipa na + zdecydowanie (no może Fez najmniej mi się podobał). U Kitty i Reda nic się nie zmieniło <3
Natomiast młoda ekipa - pół na pół. Para - Nikki i Nate - beznadzieja. Nudni, nie zabawni, nie chce mi się ich oglądać. Natomiast Ozzie totalna masakra. Ani razu się nie zaśmiałam, a wręcz przeciwnie (przeciwieństwem u mnie jest przewracanie oczami :P). Bardzo irytująca postać i aktor. I oczywiście Netflix nie byłby sobą gdyby choć jedna postać nie była wiadomo. Gwen mocno średnia. Leia i Jay mogą być (po nim to nawet widać, że Kelso :P)
W starej ekipie każdy był jakiś. Byli bardzo charakterystyczni, wszyscy razem i osobno. W młodej ekipie (przynajmniej na razie) wszyscy są strasznie nijacy...

Ale przede wszystkim - jak oni to zrobili, że nie zestarzeli?! :P ok, pewnie sporo zrobili charakteryzatorzy, ale i tak wszyscy wyglądają świetnie! :) ale może to dlatego, że praktycznie wszyscy są aktywnymi aktorami i gdzieś tam mi migają co jakiś czas, to nie było nagłego szoku ;)

ocenił(a) serial na 9
morskooka

Postacie młodych ogólnie są jakoś bez pomysłu prócz Formanowej i Kelso. A co do geja, to w Różowych Latach 70 też byli geje, lesbijki, w końcu to lata 70 :D Więc jakoś mnie ten fakt i tu nie zaszokował, fajnie za to, że nie ma poprawności politycznej na siłe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones