SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2010 45 min.
6,7 4 286
ocen
6,7 10 1 4286
766
chce zobaczyć
{"id":"587826","linkUrl":"/serial/Ratownicy-2010-587826","alt":"Ratownicy","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/78/26/587826/7500989.2.jpg"}
Członkowie pogotowia górskiego zmagają się z wieloma trudnościami, tak w życiu zawodowym, jak i osobistym.
{"seasons":[1]}
13
gatunek
produkcja
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Ratownicy-2010-587826/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/587826","link":"/serial/Ratownicy-2010-587826/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/587826","link":"/serial/Ratownicy-2010-587826/episode/ranking"}}
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Serial rozpoczyna się od procesu Staszka (Tomasz Schuchardt), syna naczelnika Pogotowia Górskiego Jana Tarnowskiego (Bogusław Linda). Chłopak jest oskarżony o pobicie wykładowcy. Dostaje wyrok w zawieszeniu i opiekę kuratorską. Rezygnuje ze studiów prawniczych, opuszcza Kraków i wraca do Zakopanego. W domu nie przyznaje się matce aniSerial rozpoczyna się od procesu Staszka (Tomasz Schuchardt), syna naczelnika Pogotowia Górskiego Jana Tarnowskiego (Bogusław Linda). Chłopak jest oskarżony o pobicie wykładowcy. Dostaje wyrok w zawieszeniu i opiekę kuratorską. Rezygnuje ze studiów prawniczych, opuszcza Kraków i wraca do Zakopanego. W domu nie przyznaje się matce ani do procesu, ani do porzucenia studiów. Jedyną osobą, która zna prawdę, jest jego ojczym Witold (Krzysztof Globisz). Co czeka Staszka w Tatrach? Czy zostanie ratownikiem, podobnie jak ojciec? Czy wśród członków załogi GPR chłopak znajdzie prawdziwych przyjaciół? "Ratownicy" to opowieść o braterstwie ludzi współpracujących ze sobą, by ratować życie ludzkie. Wobec tragedii w górach ich konflikty i dramaty tracą znaczenie. Muszą współpracować i bezwzględnie sobie ufać. Spory z najbliższymi, urazy powypadkowe oraz skomplikowane uczuciowo związki dowodzą, że nic nie jest proste i jednoznaczne. Przyjaciel może okazać się spiskującym wrogiem, ukrywającym liczne tajemnice, a niebezpieczne akcje ratunkowe niespodziewanie mogą zbliżyć do siebie zupełnie obcych ludzi. Piękne pejzaże górskie ujawniają potęgę natury, jak również odwagę ludzi, którzy z ogromnym wysiłkiem niosą pomoc i walczą o życie zagubionych na szlakach górskich wędrowców.

studio
Agencja Filmowa Telewizji Polskiej (koprodukcja) / Profilm
inne tytuły
Serial kręcono w Zakopanem (Polska).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.