Rick i Morty (2013)
Rick i Morty: Sezon 5 Rick i Morty Sezon 5, Odcinek 1
Odcinek Rick i Morty (2013)

Mort Dinner Rick Andre

22m
8,1 1 119
ocen
8,1 10 1 1119
Rick i Morty
powrót do forum s5e1

Czy to prawdziwy Rick?

ocenił(a) serial na 8

Zwróciliście uwagę, że Rickowi nie cieknie nic z ust? Czy to w ogóle jest nasz Rick czy może sugestia, że już od początku jesteśmy w alternatywnej rzeczywistości?

ocenił(a) serial na 8
Martin

a może przestał pić, bo po prostu jego postać ewoluuje?

yemeth1

Czy nikt nie zwrócił uwagi, że rick już nie beka

ocenił(a) serial na 8
PAUL_WOLF

no nie slini sie i nie beka. bo nie pije, bo sie zmienia bo mu zaczyna zalezec

ocenił(a) serial na 9
yemeth1

JESTEŚ CHORY PSYCHICZNIE? POWAŻNIE PYTAM, przecież w każdym kolejnym odcinku, chla, dupczy, przeklina, i co nagle przestał pić? BŁAGAM CIĘ....gościu. ja wiem że wy dzieciaki, nawet gówno w papierku byście bronili, ale bez przesady, po prostu, twórcom przestało zależeć, na serialu, i to było widać, na każdym kroku, każdy sezon po trójce, miał tendencje zniżkową....brakowało, gagów, genialnych pomysłów, właśnie, tego bekania, głównie bekania....podobnie jak to że przestał, się tak jąkać. SERIALOWI, Z KAŻDYM SEZONEM, brakowało, tej pary, tej pomysłowości, tego zwariowanego ale logicznego humoru sci-fi, trzeba być idiotą, żeby tego nie widzieć. Przecież, wystarczy spojrzeć na najnowsze odcinki, co drugi to taka bieda intelektualna, że rzygać się chcę. Kompletny, brak kreatywności, oraz genialnych ripost. Zamiast tego, płytkie żarty, dla nastolatków, a raczej, zwykłych nudziarzy.

ocenił(a) serial na 8
Solaris_fw

Uspokój się

Solaris_fw

też gadasz głupoty po prostu aktor głosowy Ricka przestał bekać

ocenił(a) serial na 10
Martin

Kurcze dobra obserwacja. Ja tego nie zauważyłem, ale faktycznie czułem, że coś się w Ricku zmieniło. Teraz mi uświadomiłeś co to było. Jednak nie kupuje argumentu, że zaczęło mu zależeć i przestał pić. A jeżeli twórcy mieli taki zamiar to moim zdaniem to się kompletnie nie czyta. Zabrakło mi tam gdzieś nawiązania do tego. Jakiś wątek z ukrytą terapią alkoholową Ricka czy wyprawą na planetę gdzie można się pozbyć uzależnień. I wolałem ricka bekającego, sarkastycznego i śliniącego się. Nie trafia to do mnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones