PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808109}

Rojst

7,3 75 324
oceny
7,3 10 1 75324
6,4 35
ocen krytyków
Rojst
powrót do forum serialu Rojst

odcinek 2 pod koniec i moment, gdzie chłopak na szkicu pisze wiersz, otóż widać tam kasety - jedną z nich przewija ołówkiem - jest to TDK model A, one pojawiły się na rynku w 86 roku, zaś leżąca obok na biurku to Sony EF, te pojawiły się w 85 r - akcja filmu to 84.Tak więc diabeł tkwi w szczegółach :)

ocenił(a) serial na 7
martinez_12

Tak samo w drzwiach Grochowiaków jest zamek Gerda Tytan a firma powstała dopiero w 1987 roku a sam zamek pewnie później.

Salmonella

ha, czyli jest więcej "kwiatków",na ten nie zwróciłem uwagi, odszukam ten motyw, dzięki za odzew :)

martinez_12

Ciezko o dobra scenografie z lat 80 nie mniej gimbaza tego nie dostrzeze
Komu wciagol grundik kasete lapa w gore :)

Amiga1240

to prawda, na swoją "obronę" podam to,że retro audio - a przed wszystkim magnetofony i kasety- to moje hobby ( no i dość kosztowne), a swoją drogą jakby zatrudnili mnie jako scenografa,mieliby bez pudła,przynajmniej w tej dziedzinie :p
ps oj wciągnięcie się zdarzało, choć raczej dbałem o regularną wymianę rolki i utrzymanie toru w czystości :)

martinez_12

Ja kolekcjonuje 30 letnie komputery ....jeden kosztuje 8tys zł .

Amiga1240

szacun za pasję i hobby,doskonale to rozumiem :) szczęśliwego nowego roku i rozwoju kolekcji!!! :)

ocenił(a) serial na 8
martinez_12

spojrz na okna pcv bez podzialow poziomych jak to bylo za komuny, generalnie cale miasto jest wspolczesne i tylko dali stare samochody

martinez_12

Zamek GERDA Tytan w drzwiach Grochowiaków.

Wszystkie samochody idealnie czyste, widać, że z czyichś kolekcji, a nie po prostu stojące na ulicy.

Szacun za stare wagony PKP.

ocenił(a) serial na 8
martinez_12

Zwróciłam tylko uwagę na rolety w oknach . No i zabrakło mi porannego klasyka tamtych lat czyli mleka w butelce pod drzwiami ....

martinez_12

Tylko pasjonat mógł dostrzec błąd w rocznikach kaset

Gaia_3

to prawda! jak dla mnie szacunek :)

ocenił(a) serial na 8
martinez_12

Wpadki rekwizytorów a ja dla odmiany znalazłem szczegół na plus.... guma arabska na biurku Zarzyckiego

martinez_12

A w odcinku drugim matka dziewczyny która popełniła samobójstwo odpala radio a tam piosenka Rybińskiego z 1986 roku

ocenił(a) serial na 8
martinez_12

Serio?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones