SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2018 50 min.
7,2 30 171
ocen społeczności
7,2 10 1 30171
15 332
chce zobaczyć
6,4 10
ocen krytyków
{"rate":6.4,"count":10}
Miasteczko w Polsce lat 80. Dwóch dziennikarzy ma wątpliwości co do sposobu, w jaki lokalna policja rozwiązuje sprawę morderstwa prostytutki i komunistycznego działacza.
{"seasons":[1]}
5
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Rojst-2018-808109/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/808109","link":"/serial/Rojst-2018-808109/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/808109","link":"/serial/Rojst-2018-808109/episode/ranking"}}
Rojst
Spot nr 1
Rojst
Teaser nr 1
Serial Killers 16 komentarzy
Rojst

Lata 80. w Polsce – sam środek ponurego krajobrazu pomiędzy stanem wojennym a Okrągłym Stołem. W niedużym, zapomnianym mieście gdzieś na południowym zachodzie Polski, dochodzi do brutalnego podwójnego morderstwa: młodej prostytutki i miejscowego komunistycznego działacza. W tym samym czasie samobójstwo popełnia również para nastolatków. WLata 80. w Polsce – sam środek ponurego krajobrazu pomiędzy stanem wojennym a Okrągłym Stołem. W niedużym, zapomnianym mieście gdzieś na południowym zachodzie Polski, dochodzi do brutalnego podwójnego morderstwa: młodej prostytutki i miejscowego komunistycznego działacza. W tym samym czasie samobójstwo popełnia również para nastolatków. W miejscowej gazecie o morderstwie ma napisać Witold Wanycz (Andrzej Seweryn), doświadczony, nieco zgorzkniały dziennikarz. Jednocześnie w tej samej redakcji zatrudnia się młody redaktor: Piotr Zarzycki (Dawid Ogrodnik) – syn wysoko postawionego działacza partyjnego. Rozpoczyna na własny rachunek dziennikarskie śledztwo. Czym bardziej angażuje się w sprawę, tym głębiej grzęźnie w tytułowy rojst - bagno, z którego trudno się wydostać.

studio
Showmax / Studio Filmowe Kadr
inne tytuły
To chyba pierwsza polska produkcja, która tak umiejętnie i sugestywnie bawi się światłem i mrokiem, niepokojąc tym co nieuchwytne, gdzieś na krawędzi postrzegania. Tu ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 88%
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.