serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Roswell, w Nowym Meksyku

Roswell, New Mexico
2019 - 2022
1h
5,7 1 719
ocen
5,7 10 1 1719
Po powrocie do rodzinnego Roswell Liz odkrywa, że jej ukochany ze szkolnych lat jest przybyszem z obcej planety. Zobacz pełny opis
Roswell, w Nowym Meksyku zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

nagrody

Roswell, w Nowym Meksyku
Zwiastun nr 1
nr 1 2018-12-16T08:40:33 https://fwcdn.pl/webv/87/31/48731/a1.48731.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/93/808293/roswell__new_mexico___legend_trailer___the_cw.vp9.1080p.webm

Liz Ortecho (Jeanine Mason) opuściła miasteczko Roswell dziesięć lat temu, po śmierci swojej ukochanej starszej siostry. Teraz, kiedy jej ojciec robi się coraz bardziej schorowany, dziewczyna wraca w rodzinne strony. Po przyjeździe Liz odnawia relację ze swoją szkolną miłością - Maxem Evansem (Nathan Parsons), który jest terazLiz Ortecho (Jeanine Mason) opuściła miasteczko Roswell dziesięć lat temu, po śmierci swojej ukochanej starszej siostry. Teraz, kiedy jej ojciec robi się coraz bardziej schorowany, dziewczyna wraca w rodzinne strony. Po przyjeździe Liz odnawia relację ze swoją szkolną miłością - Maxem Evansem (Nathan Parsons), który jest teraz policjantem. Między starymi znajomymi ponownie zaczyna iskrzyć. Dziewczyna szybko odkrywa szokującą prawdę: jej ukochany jest przybyszem z obcej planety. I przez całe życie - razem ze swoim rodzeństwem - ukrywał swoje pozaziemskie umiejętności. Liz trudno utrzymać te wieści w tajemnicy przed najlepszą przyjaciółką Marią De Luca (Heather Hemmens) i byłym chłopakiem doktorem Kyle’em Valentim (Michael Trevino). Tymczasem spisek na szczeblu rządowym, działania Jesse'a Manesa (Trevor St. John) i szerząca się w Roswell polityka lęku i nienawiści mogą zagrozić Maxowi i jego rodzinie oraz rozwijającej się relacji z Liz.

na podstawie
Carina Adly MacKenzie (materiały do scenariusza, historia) / Melinda Metz (książka)
studio
Amblin Television / Bender Brown Productions / CBS Television Studios / więcej
tytuł oryg.
Roswell, New Mexico
inne tytuły
Roswell (tytuł roboczy) USA
więcej
Zdjęcia do serialu były kręcone w Albuquerque, Santa Fe i Las Vegas (Nowy Meksyk, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Bezsens.

ocenił(a) serial na 3

Robienie remaku kultowego serialu 'Roswell' to bardzo głupi pomysł. Jeśli już to powinni zrobić kontynuację 'Roswell' jak w przypadku 'Archiwum X' czy 'Twin Peaks'. Bo takich seriali się nie rebootuje.

Porażka

ocenił(a) serial na 1

Niestety pierwszy odcinek skutecznie mnie odepchnął. Oryginał bije go na głowę pomimo upływu lat. Casting do filmu to porażka. Aktorzy to lalusie, aktorki odpychające. Postacie źle skrojone. Zdawałem sobie sprawę, że ciężko będzie pobić oryginał ale ten serial nie ma w sobie nic pociągającego.

Serial bez wątku gejowskiego, to nie serial...1/10 po pierwszym odcinku.Dziękuję.

przyszłość kinematografii: co 20 lat remake tego samego...
poza tym jason behr był dużo przystojniejszy.

Moim zdaniem nie ma co porównywać wersji z 99' do tej nowej, bo to zupełnie inne seriale.
Po prostu ktoś zainspirował się starą wersją by stworzyć inną, nową.
Nie rozumiem tych niskich ocen w ogóle, bo naprawdę dobrze się ogląda.

A poza tym polecam zobaczyć co Shiri Appleby mówi o nowej wersji :)...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones