Salem (2014-2017)
Salem: Sezon 2 Salem Sezon 2, Odcinek 9
Odcinek Salem (2014-2017)

Zapłata za grzech

Wages of Sin 44m
8,0 256
ocen
8,0 10 1 256
Salem
powrót do forum s2e9

s02e09

ocenił(a) serial na 7

To co, mam rozumieć że ten dziwaczny strój ją zgwałcił? To był jakiś ceremoniał związany z wtajemniczeniem?

ocenił(a) serial na 7
Polski_Charlie

prawdopodobnie tak... może to jakieś przypieczętowanie paktu czy coś w tym stylu. Generalnie cieszę się, że oszczędzono nam szczegółów bo byłem świeżo po obiedzie ;p
i to nie był "dziwaczny strój" tylko chyba jakiś satyr/faun


ocenił(a) serial na 7
asasinxD

Hahah,miałem napisać "dziwaczny stwór":-)Ale bezsens,babka ma taką moc i scenarzyści nie dali jej większej roli niż ofiara gwałciciela leśnego:-) na usługach ciemnych mocy:-)

ocenił(a) serial na 7
Polski_Charlie

a może właśnie po tym... rytuale jej moce jeszcze urosną albo będzie je bardziej kontrolować i stanie się postacią, z którą Mary będzie musiała się liczyć? W sumie to jeden z potencjalnych wątków do sezonu 3 o ile takowy powstanie (mam nadzieję, że tak)

asasinxD

Dokładnie. Po to jej ojciec to wszystko przed nią chował, żeby nie odkryła swej mocy i nie musiała za nią ponieść tej ofiary.
Wiem, że oglądalność jest słaba, ale szkoda by było, jakby anulowali serial, gdy wreszcie poziom odcinków się ustabilizował.

PS Jak ktoś nie lubi Hathorne'a, to w najnowszym Hannibalu był ofiarą Lectera

ocenił(a) serial na 8
Polski_Charlie

Wiecie może moi kochani gdzie mozna obejrzeć owy odcinek z napisamy PL?

ocenił(a) serial na 7
Hikisato

Widzisz,priorytet serialowy dla tłumaczy jest inny.I jeśli nie ogarniasz anglika w jakimś stopniu to długo możesz czekać na napisy.Ubolewam nad tym ale co zrobić.To samo jest z "Penny dreadful" :-)Tylko napisy angielskie.

ocenił(a) serial na 8
Polski_Charlie

Wydaje mi się że z "Domem grozy" jest troszke lepiej(nie trzeba czekac 5-6 dni). Ogarniam j.angiielski w jakimś tam stopniu, ale nie rozumiem części dialogów. Aczkolwiek dziękuje za odpowiedz :>

ocenił(a) serial na 7
Polski_Charlie

gdzie można obejrzeć z napisami angielskimi?

ocenił(a) serial na 7
asasinxD

Ja pobrałem przez napi projekt --ściągnij napisy angielskie.Do ściągniętego wcześniej odcinka.Online nie oglądam.

ocenił(a) serial na 8
Polski_Charlie

Według mnie to nie wtajemniczenie,a cena magii. To nie spodziewane zbliżenie jego twarzy mnie zabiło XD

ocenił(a) serial na 7
Hikisato

Hahah:-)Ale popieprzone to.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones