PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114184}

Samuraj Jack

Samurai Jack
7,7 14 167
ocen
7,7 10 1 14167
7,7 6
ocen krytyków
Samuraj Jack
powrót do forum serialu Samuraj Jack

... koledzy czy Wy widzieliście jakie to było DOBRE?! scena w grobowcu... jezusku jakie to było piękne. TO odwołanie, TEN hołd dla Leone; nawet muza podobna, i TEN dodany vibe motywu z 28 days later. JEJ!

RandyShughart

Czekaj, czekaj. Do czego to było odwołanie? Umknęło mi chyba.

Tak spojlerując, ostatnia scena mną wstrząsnęła... Jako dzieciak przywykłem do robotów i innych takich, nie sądziłem, że... To się stanie.

ocenił(a) serial na 10
Aureliusz777

Odwołanie do sceny z filmu Dobry, Zły i Brzydki reżyserii Sergio Leone. Wpisz sobie w youtube: The good, the bad and the ugly - Ecstasy of Gold.

Czekałem na ten sezon 13 lat i muszę przyznać, że jest niesamowicie.
PS.: W trzecim odcinku Jacka jest jeszcze bardziej "czerwono".

Johnny666

Dzięki, faktycznie nawiązanie jak byk ;)

Widziałem i szczerze mówiąc: jest moc ;) Ciekawe co jeszcze nam zafunduje Genndy? :D

ocenił(a) serial na 7
Aureliusz777

W sumie to cieszę się, że w końcu kreskówka ta zdecydowała się pokazać krew. Z czasem bowiem zaczęło mnie męczyć to, że wszyscy przeciwnicy Jacka byli robotami - nawet bestie z lasów i mórz.

ocenił(a) serial na 9
RandyShughart

I ta scena z konfliktem wewnętrznym i próba zachowania zdrowego rozsądku u Jacka. Coś wspaniałego.

ocenił(a) serial na 10
RandyShughart

Zgadzam się w 100 % ! I takiej kreatywność brakuje w dzisiejszych kreskówkach! Adult Swim rozwalił system! Po prostu majstersztyk.

ocenił(a) serial na 10
RandyShughart

Ja też się w pełni zgadzam! Kurde, takiej epickości nie ma w żadnej kreskówce!! :0
A scena grobowca to była najlepsza! Po prostu trzymała w napięciu!! No i oczywiście Ecstasy of Gold grające w tle ^.^

RandyShughart

To trzymało w napięciu jak cholera

ocenił(a) serial na 10
RandyShughart

Tak to było megaświetne, a kiedy weszła muzyczka Morricone - magia.

RandyShughart

Nawet nie wiecie jak się człowiekowi dusza raduje gdy czyta same pozytywy! Ajj!
Sam jestem niesamowicie podekscytowany tym nowym sezonem, połowa już za nami.
Póki co wszystkie wątki mi się podobają i są zrobione imo bezbłędnie.
Nic tylko czekać na kolejne odcinki!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones