Samuraj Jack

2001
Samuraj Jack
7,7 12 910
ocen
7,7 10 12910
2 222
chce zobaczyć
{"rate":9.0,"count":2}
powrót do forum serialu Samuraj Jack
  • ... koledzy czy Wy widzieliście jakie to było DOBRE?! scena w grobowcu... jezusku jakie to było piękne. TO odwołanie, TEN hołd dla Leone; nawet muza podobna, i TEN dodany vibe motywu z 28 days later. JEJ!

• RandyShughart Czekaj, czekaj. Do czego to było odwołanie? Umknęło mi chyba.

Tak spojlerując, ostatnia scena mną wstrząsnęła... Jako dzieciak przywykłem do robotów i innych takich, nie sądziłem, że... To się stanie.

• Johnny666 ocenił(a) ten serial na: 10

Aureliusz777 Odwołanie do sceny z filmu Dobry, Zły i Brzydki reżyserii Sergio Leone. Wpisz sobie w youtube: The good, the bad and the ugly - Ecstasy of Gold.

Czekałem na ten sezon 13 lat i muszę przyznać, że jest niesamowicie.
    PS.: W trzecim odcinku Jacka jest jeszcze bardziej "czerwono".

• Johnny666 Dzięki, faktycznie nawiązanie jak byk ;)

Widziałem i szczerze mówiąc: jest moc ;) Ciekawe co jeszcze nam zafunduje Genndy? :D

• timcer ocenił(a) ten serial na: 9

RandyShughart I ta scena z konfliktem wewnętrznym i próba zachowania zdrowego rozsądku u Jacka. Coś wspaniałego.

• patryk250 ocenił(a) ten serial na: 10

RandyShughart Zgadzam się w 100 % ! I takiej kreatywność brakuje w dzisiejszych kreskówkach! Adult Swim rozwalił system! Po prostu majstersztyk.

• steamlad_96 ocenił(a) ten serial na: 10

RandyShughart Ja też się w pełni zgadzam! Kurde, takiej epickości nie ma w żadnej kreskówce!! :0
    A scena grobowca to była najlepsza! Po prostu trzymała w napięciu!! No i oczywiście Ecstasy of Gold grające w tle ^.^

• RandyShughart To trzymało w napięciu jak cholera

• _Andrzej_ ocenił(a) ten serial na: 10

RandyShughart Tak to było megaświetne, a kiedy weszła muzyczka Morricone - magia.

• RandyShughart Nawet nie wiecie jak się człowiekowi dusza raduje gdy czyta same pozytywy! Ajj!
    Sam jestem niesamowicie podekscytowany tym nowym sezonem, połowa już za nami.
    Póki co wszystkie wątki mi się podobają i są zrobione imo bezbłędnie.
    Nic tylko czekać na kolejne odcinki!