PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685069}

Sense8

7,9 36 672
oceny
7,9 10 1 36672
6,7 3
oceny krytyków
Sense8
powrót do forum serialu Sense8

Sezon 3??

ocenił(a) serial na 9

Obejrzałam właśnie cały 2 sezon w jeden dzień i trochę żałuję bo za szybko odcinki się skończyły. Sezon - bez spoilerów - wspaniały, lepszy od pierwszego.

Teraz moje pytanie: czy będzie 3 sezon i jak długo będę musiała na niego czekać???

ocenił(a) serial na 9
ania3011

Dołączam się do pytania kolegi. Też właśnie skończyłem oglądać 2 sezon. Sense8 jest k...rwa rewelacyjne. Będzie 3 sezon, musi być. Ktoś musi uratować Wolfganga i zajebać tę s...kę (wiecie którą, nie wiem jak jej tam było, te włoszkę co k...rwa sprzedała Wolfganga temu Whispers'owi) i oczywiście Whispersa też.

ocenił(a) serial na 9
eliot84

Chyba chciałeś napisać Koleżanki.

ocenił(a) serial na 9
ania3011

No oczywiście że Koleżanki, ;) Przepraszam. Jak to zauważyłem było już za późno.

ania3011

Będzie 3 sezon.. okolice maja 2019.

ocenił(a) serial na 9
Zetnakatel

Gdzie znalazłeś takie info??

ocenił(a) serial na 8
ania3011

Najprawdopodobniej wydedukował. Pierwszy sezon był emitowany jakoś w połowie roku 2015, drugi w maju 2017. Logicznym jest zalozenie ze bedzie to gdzies w polowie roku 2019

ocenił(a) serial na 9
Niemiec66

A dla mnie jest logicznym, poczekać na decyzję twórców. Aby nie robić sobie niepotrzebnie nadziei.

ocenił(a) serial na 8
ania3011

To jest odpowiedź na to kiedy będzie a nie czy powstanie :) Nie wcześniej niż 2019

Niemiec66

Na amerykańskiej wikipedii podali, że "on March 2, 2017, Deadline reported that Netflix was in the process of renewing the lapsed contracts of the series' eight leading actors, to keep them available until June of the same year, suggesting that a positive decision to renew Sense8 for a third season before that time passes is highly possible".
W wolnym tłumaczeniu: w marcu 2017 twórcy zaczęli odnawiać kontrakty z ósemką głównych bohaterów, aby zapewnić sobie ich "dostępność" do czerwca tego samego roku, co sugeruje, że zapadnie pozytywna decyzja odnośnie powstania 3 sezonu.
Ja myślę sobie tak: w takim razie już kręcą. Ponieważ - finałowy odcinek tak pozwala myśleć - główni bohaterowie będą w tym samym miejscu, na razie w Londynie, to nie będzie takich trudności czasowych i finansowych z nakręceniem przynajmniej części 3 sezonu. Do tej pory bowiem mówiono, że zdjęcia zajmują dużo czasu ze względu na problemy logistyczne - kręcenie w ośmiu odległych miastach, w różnych krajach. Teraz, myślę, uda się trochę ominąć ten problem, co myślę, przyspieszy zmontowanie choć części 3 sezonu :-)

ocenił(a) serial na 10
ania3011

niezła końcówka sezonu była chyba... najsłabszym momentem serialu
za szybko- ale może w 3cim sezonie wyjaśnią:_)

ocenił(a) serial na 9
tekjow

racja, mogli pokazać więcej scen związanych z przyjazdem do Londynu i spotkaniem wszystkich....

ocenił(a) serial na 8
ania3011

ewidentnie, chcieli zmieścić wszystkie rozpisane motywy tego odcinka w 1h. Z drugiej strony zastanawia co było powodem zakończenia sezonu na 11 odcinkach? Biorąc pod uwagę dynamikę finału, spokojnie mogliby dograć materiału i rozłożyć go na 2 odcinki. Może zawinił ograniczony budżet produkcji...

ocenił(a) serial na 10
Rakero

A według mnie zrobili tak specjalnie, żebyśmy mieli więcej pytań i bardziej czekali na 3 sezon. Kiedy uratują Wolfiego, to sądzę, że będzie się pytać jak tego dokonali i wtedy opowiedzą jak to było dokładnie.

ania3011

Będzie 3 sezon bo końcówka nie zamyka wątku głównego, a Wachowskie tak sobie na to nie pozwolą ;)

ocenił(a) serial na 10
Cysiek1991

Nie będzie sezonu 3, netflix właśnie anulował Sense8

ocenił(a) serial na 8
joasia800

Ale zrobi zakończenie dwugodzinne premiera w 2018r

Baal

Obejrzałem ten "film" i szczerze mowiąc wolałbym by tego nie było.
Pozamykali co sie dało metodą trochę "na siłę" i trochę "it is magic" widac ze mieli plan na 3 sezon i wcisneli to w 2,5 godzinny film.

Spora część akcji dzieje się nie wiadomo czemu, jakby wyrwana z kontekstu. Za to sam ślub trwa ponad poł godziny.

ocenił(a) serial na 9
ania3011

serial został anulowany przez netflix.

AiShiteru

Jestem zrozpaczona i wkurzona. Od godziny wpisuję "Sense8 Season 3" we wszystkie 3 pola https://help.netflix.com/en/titlerequest

peony19

Zniszczyli mi dzien tym newsem. Kurde jak mozna anulowac tak zajebisty serial. Tak sie nie robi zwlaszcza po takiej koncowce!!!!!!!! Oby im sie odwidzialo i licze ze fani zrobia swoje. Daliby chociaz pol sezonu hehe aby pozamykac watki no!!!!!

ocenił(a) serial na 9
peony19

Podobno anulowano ponieważ serial był za drogi, mi to śmierdzi bullshitem, ponieważ teraz wszystkie postaci są w jednym miejscu więc koszta spadają. Stawiam na oglądalność, bo była na pewno niższa niż słabe 13 reasons why. Sense8 nigdy nie miał tego całego hype'u i wiele osób odrzuciło ze względu na tematykę LGBT. Przykre, bo to był tak naprawdę jedyny ciekawy serial, który netflix miał w swojej ofercie, może kiedyś go wznowią, albo przejmie je inne studio. Pozostaje tylko mieć nadzieje.

ocenił(a) serial na 8
AiShiteru

Fajnie by było gdyby inna stacja to przejęła, ale którą by było na to stać? Chyba tylko HBO...

ocenił(a) serial na 9
AiShiteru

Ciekawe z jakiego powodu? Oglądalność była niezła...

użytkownik usunięty
ania3011

Skąd wiesz, skoro Netflix nie publikuje informacji o oglądalności? Podejrzewam, że został anulowany z powodu zbyt dużych kosztów produkcji (9mln za jeden odcinek) w stosunku do oglądalności. Chociaż to i tak głupia decyzja, anulować serial po cliffhangerze. Powinni chociaż zrobić odcinek, w którym wszystko się wyjaśnia. Coś jak dwugodzinny odcinek świąteczny.

ocenił(a) serial na 9

Osobista opinia, na podstawie info z mediów społecznościowych :)

użytkownik usunięty
ania3011

Biorąc pod uwagę fakt, że na Twitterze jest burza, to owszem. Jednak oglądalność w stosunku do kosztów mogła być niewystarczająca. W głębi mam nadzieję, że Netflix się "nawróci" po reakcji fanów, a przynajmniej poda powód anulowania :/

ocenił(a) serial na 8
ania3011

Koszty musiały być duże, już choćby ze względu na lokalizacje na różnych kontynentach. Zwyciężył rachunek ekonomiczny, inne względy nie miały większego znaczenia. Szkoda, bo to bardzo dobry serial, choć drugi sezon wyraźnie słabszy.

ocenił(a) serial na 9

ironicznie wszyscy bohaterowie są teraz w jednym miejscu, więc pewnie koszt sezonu 3 byłby dużo mniejszy od poprzednich

ocenił(a) serial na 7
ania3011

Wydaje mi się że oglądalność nie była wystarczająca. Już prawie kończę 2 sezon i trochę szkoda że nie będzie następnego ale się też się nie dziwię. Raz już pisałem tu czemu nie zaczynać tego serialu.Po pierwsze dużo LGBT, parady równości i gejowskiego seksu, tak jak przeważnie w życiu jest jakaś polityczna poprawność i akceptacja tak tutaj w serialach ludzie mają to gdzieś za dużo gejostwa i wyłączą przynajmniej większość nie oszukujmy się. Po drugie pierwszy sezon ciągnie się jak flaki z olejem przynajmniej początek i już następni przy tym odpadają i raczej nie obejrzeli drugiego sezonu. Po trzecie trochę przesady jak wszechmocni hakerzy(chodzi mi o lesbijki które włamią się wszędzie i zewsząd) albo są poszukiwani a później już jakoś tego nie widać i lesbijki wracają do domu bo co wykasowali im kartoteki przecież ten Whisper ma to gdzieś czy są poszukiwani czy nie są chce ich dorwać bez względu na środki . Pewnie serial będzie kultowy w przyszłości ale teraz to jednak niszowy z dużym rozmachem. Jest tak wiele seriali że trudno znaleźć widownie dla nich i tak niby już serial nie kosztowałby tyle pieniędzy bo będzie w jednym miejscu to niestety wydanej kasy już nikt nie zwróci a jednak to jest biznes. Szkoda bo nawet mi się podobał i mam podobne uczucia jak co do Utopii którą też anulowali po 2 sezonach.

ocenił(a) serial na 10
ania3011

właśnie sobie czytam decyzję "dyrekcji" Netflix - kosztowny i dla małej widowni:). Doczytałem, że ma być finałowy odcinek dłuższy zamykający wątki.

ocenił(a) serial na 8
typisb

To już coś.

ania3011

Netflix obiera bardzo niekorzystną drogę dla siebie, najpierw anulował Marco Polo teraz Get Down i jeszcze Sense8. Ludziom może to się nie spodobać. Jeszcze bym to zrozumiał gdyby dokręcili odcinek bądź dwa i pozamykać wątki a tak zachowują się jak ABC czy inna g**** i darmowa TV.

ocenił(a) serial na 8
kuki7

Ja też jeszcze nie zdążyłem otrzeć łez po Marco Polo a tu takie info . Tragedia...

ocenił(a) serial na 9
ania3011

Moim zdaniem pierwszy sezon minimalnie lepszy od drugiego. Ale oba znakomite. Podobnież trzeciego nie będzie. Bardzo zzkoda.

ocenił(a) serial na 8
miwa14

Również uważam, że pierwszy lepszy - ciekawszy i bardziej wciągający. W drugim już wiemy o co biega i stąd całe zainteresowanie nieco siada. Oczywiście pod względem samej formy jest nadal rewelacyjnie.

ania3011

Dzisiaj zostało potwierdzone, że będzie dwugodzinny odcinek specjalny!!

asleep99

Nadal nie mogę w to uwierzyć, ale to jedna z najlepszych informacji ostatnich dni ♥

ocenił(a) serial na 9
asleep99

coś wiadomo kiedy ?

bekon642

Pod koniec 2017 roku zaczynają kręcić, premiera w 2018

ocenił(a) serial na 9
asleep99

mam wielka nadzieje ze po premierze odcinka specjalnego Netflix ponownie rozwazy kupno 3 sezonu... oby :)

Adasko94

Mnie dwie godziny finału w pełni zadowolą. Moim zdaniem nie ma sensu ciągnąć serialu skoro już drugi sezon trochę się dłużył.

ocenił(a) serial na 9
MsIks

czy ja wiem ja jednak chcialbym zobaczyc 3 sezon, ktory wszystko by w calosci dopelnil, dwugodzinny finał bedzie strasznie okrojony. Finiszujac bede zadowolony zewszystkiego :)

MsIks

Obejrzałem finał i jeśli wczesniej były wątpliwości to po tym czymś nie ma sensu ciągnąć dalej.
Skondensowali to co mialo być w 3 sezonie i wyszła kupa. Cos sie dzieje, nie woadomo czemu ale watki podomykane.
Za to imprezy zajmują dobrą 1/3 filmu

ania3011

Hej, nie znam odpowiedzi na twoje pytanie lecz chciałabym cię spytać gdzie obejrzałaś odc S02E11 bo nigdzie nie mogę znaleźć, a bardzo bym chciała obejrzeć do końca ten serial patrząc na to że mega mi się podoba.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
ania3011

Dołączcie do Twitter'a i razem z @PolandCluster @IAmWeCampaign i innymi gromadami walczmy o Sezon 3 serialu Sense8!

ocenił(a) serial na 7
ania3011

http://deadline.com/2017/06/sense8-return-netflix-special-final-episode-12021222 16/

użytkownik usunięty
ania3011

Zadałem już to pytanie w innym wątku, ale widzę, że tutaj jest ostoja tych, którzy zakończyli drugą serię, więc je powtórzę.

Chciałbym uprzejmie zapytać osoby, które dociągnęły do końca drugiego sezonu, czy powyżej czwartego odcinka (do którego ja siłą woli dotarłem) zaczyna się wreszcie coś dziać, czy już do samego końca mamy tutaj do czynienia z olbrzymim przerostem formy nad treścią oraz jaskrawą propagandą wszelkich odmian kopulacji podniesionych do rangi jedynego sensu życia ?

Żeby nie dopadły mnie zaraz i nie zwyzywały przepełnione miłością osoby, od razu zastrzegam, że nie mam nic przeciwko różnym formom kopulacji, o ile są obustronnie dobrowolne, mam jednakowoż wiele przeciwko podawanemu w kolorowym papierku g@wno wartemu i fałszywemu przesłaniu jakie lansowane jest w tym filmie.

Dzieje się, w ciekawy sposób rozwijają wątki bohaterów, "fabularnie" także idą do przodu, już nie wspominając o końcówce sezonu :) Sezon nie ma 40 odcinków, więc nie szkoda poświęcić parę godzinek i samemu się przekonać co dalej. Opieranie się na cudzych opiniach także jest mało praktyczne, bo każdy ma ową opinię inną. Według mnie warto obejrzeć, bo dzieje się tam dużo ciekawych rzeczy, tak samo jak dużo dobrych kwestii słownych pada.

użytkownik usunięty
Elfiren

Dzięki za zachętę. Będę się przełamywał... ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones