PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809758}

Sex Education

7,6 120 514
ocen
7,6 10 1 120514
7,0 32
oceny krytyków
Sex Education
powrót do forum serialu Sex Education

SKINS vibes!

ocenił(a) serial na 8

trochę podobny klimat, trochę bohaterowie, ten akcent, dobra muzyka, autentycznie poczułam nostalgię za Skinsami ❤️

Idusia

Też miałam takie odczucie, chyba czas odświeżyć generacje ☺️

Idusia

to samo pomyslalam, ten serial to troche podrasowany 'zamerykańszczony' skins pewnie by przypodobac sie amerykanskiej widowni. Tez chyba ponownie odswieze sobie skinsow

ocenił(a) serial na 1
Idusia

Moim zdaniem jedyne co laczy te seriale to wiek bohaterow. Tyle.

ocenił(a) serial na 7
Idusia

jak dla mnie level up od skinsów, zwłaszcza jak chodzi o muzyke, ujęcia i montaż

ocenił(a) serial na 9
Idusia

niestety jeszcze nie znalażłam serialu, który zastąpiłby Skinsów ;(

ocenił(a) serial na 7
bambii25

a SKAM? :)

ocenił(a) serial na 9
epauletta

Wygląda ciekawie, musze obczaić, dzięki ;)

ocenił(a) serial na 7
bambii25

Koniecznie, wg mnie najlepszy serial młodzieżowy, jaki do tej pory widziałam. Powinny być odcinki z napisami na cda :)

ocenił(a) serial na 7
epauletta

SKAM nijak ma się do Skinsów, w ogól zupełnie inny klimat przecież, sex edukacji jeszcze nie widziałam, ale na pewno się wypowiem w tym temacie jak już zobaczę

ocenił(a) serial na 7
bessy

Nie zgodzę się z tym, że nie ma podobieństw, klimat jest inny (nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej, skandynawskie produkcje są specyficzne), ale struktura podobna, w SKAM każdy sezon jest z perspektywy jednego bohatera, w Skinsach każdy odcinek, poruszają różne problemy.

ocenił(a) serial na 7
epauletta

tak, ale właściwie na tym się kończą te podobieństwa, a problemy są nieco inne i inaczej przedstawione

ocenił(a) serial na 9
Idusia

jedyne podobieństwo to wiek bohaterów, a tak to całkiem inna bajka jak dla Mnie

Idusia

Nieporadność Otisa w 'tych' sprawach bardzo kojarzy mi się z Sidem, a Aimee (jej zęby i roztrzepanie) z Cassie, więc po części przyznaję ci rację :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones