PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809758}

Sex Education

7,6 120 789
ocen
7,6 10 1 120789
7,0 31
ocen krytyków
Sex Education
powrót do forum serialu Sex Education

fajnie ukazane historie,trochę zabawny,super zakręcony i obsada po prostu strzał w dychę

ocenił(a) serial na 9
zibee

Popieram - nie dość, że świetny to jeszcze w swojej zwariowanej formie naprawdę mądry

ocenił(a) serial na 1
zibee

Poważnie?? Ruchajmy się na prawo i lewo! A jak nie wyjdzie, to się szybką aborcję zrobi... Co tam...

Żenada....

Mcink

No żenada:) Żenada koleś że seksu nie lubisz. Robienie sobie dobrze też cię obrzydza? No nic tylko współczuć. Takie rzeczy się leczy właśnie u seksuologów, mogę polecić paru jak chcesz.

whitestripes_333

Leczy to się seksoholizm i erotomanię.

szamgar

to do mnie? chyba nie zrozumiałeś mojego komentarza

ocenił(a) serial na 1
whitestripes_333

w imie tego ze sie lubi seks mozna mordowac dzieci?

ocenił(a) serial na 8
DonVitoCorleone

Pozbycie się płodu, który ani nie czuje, ani nie ma świadomości nie jest mordowaniem, ponieważ zgodnie z definicją (mordować: «pozbawiać życia, zwłaszcza w okrutny sposób») nie da się zabić czegoś co nie żyje. Więc radzę doedukować się zanim zaczniesz rozsiewać bzdury.

ocenił(a) serial na 1
_Lea_

z czegos niezyjacego powstaje zycie, ciekawe

ocenił(a) serial na 8
DonVitoCorleone

Powstanie, czyli jeszcze nie żyje, więc to nie jest morderstwo. Jak się usunie ciąże to nie powstanie, proste.

ocenił(a) serial na 7
zibee

Co do obsady to się zgadzam + ten casting... to jak dobrany jest Dyrektor i jego syn Adam to jest jakieś mistrzostwo świata, a jak oni grają swoje role. Gillian daje radę, Asa chociaż średnio daje się lubić i jego rola jest naciągana to gra nieźle. W sumie obsada to największy plus pod każdym względem... nawet, a zwłaszcza postacie na drugim czy trzecim planie.

Ale co do samej fabuły zgodzić się nie mogę, bo jest mocno przesadzony obraz świata, w którym można odnieść wrażenie, że nie ma miejsca dla normalnej, zwykłej, nie rekonstruowanej rodziny. Widział ktoś tam jakąś?
Z tą aborcją na start to gruuuube przegięcie i jeszcze wszystko się dzieje jakby nigdy nic, w co drugiej rodzinie są jakieś wątki homo, tak żeby było tata + mama i normalne dzieci to chyba nie ma no nie? :D
Pod tym względem to jest mocno naciągane, momentami fragmenty są mega słabe i aż się oglądać nie chciało zwłaszcza w pierwszej połowie.

Nie dla każdego i trzeba lubić takie klimaty... o ile nie przeszkadza "poprawność polityczna", bo naprawdę jak na nasze polskie realia to tam się dzieją takie cuda, że nie wiem czy u nas za 50 lat tak będzie.

zibee

Może bez powodu, ale oglądając miałem skojarzenia z serialem Skins. Sfrustrowanych seksualnie nastolatków tam nie brakowało (Sid). W prawdziwym życiu też nie brakuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones