PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724152}

Sezon na miłość

Kiraz Mevsimi
8,2 1 687
ocen
8,2 10 1 1687
Sezon na miłość
powrót do forum serialu Sezon na miłość

Za nami już kilkanaście odcinków. Wystarczająco by wyrobić sobie opinię. Jaka jest wasza?

Ja osobiście nie mogę znieść Mete. Cały czas ta sama cierpiętnicza mina, trochę jakby mu kij w d*pe wsadzili. Brak normalnego postrzegania rzeczywistości, Taki o cielak.

Vanessa100

mam wrażenie, że Oyku wyssała z Ayaza całą energię i radość ;) gdzie się podział ten czarujący Ayaz z pierwszych odcinków? teraz chodzi przygaszony. Stara się biedny i nic z tego.

Zupa ayazkowa ;) hahaha ;)

jasmin35

Nie chciała jego zupy, a ja z ręki Ayaza wypiłabym nawet truciznę ;)))
Żartuję oczywiście ;) Ale Oyku przegina

Vanessa100

Zupełnie oczadziałyśmy na punkcie Ayaza haha ;) a Ayaz pewnie teraz będzie słodkim zazdrośnikiem, podejrzewam, że coraz więcej fanek się tu pojawi i wszystkie będziemy wyć imię Ayaza do księżyca ;D

jasmin35

A widziałaś? - już 3 awatary z Ayazkiem (madzik_867, nunax4, jagodajulia)
Ciekawe, kto następny ;))

Ayaz był dziś uroczy, gdy był zazdrosny ach ;)

Vanessa100

tak, tak, Ayazolandia nadchodzi ;) ciekawe KTO następny hmmm ;)

jasmin35

Ayazolandia - hahaha ;))
Powinno powstać takie miasto, a w nim Ayaz i jego harem.
Chętnych do haremu by nie brakło.
Wystarczy przejrzeć forum ;)))

Vanessa100

same gadające Ayazy tu niedługo będą :)

jasmin35

haha Ayazki ;))

jasmin35

Na miejscu Ayaza tez bym jakas babke extra znalazla i probowala wzbudzic w Oyku zazdrosc. Bo ona widac nie zdaje sobie sprawy ze ten Derin to tylko kula u nogi przy nich.
MIec takiego chlopaka i umawiac sie na rozmowe o prace w lesie z jakims obcym facetem. To jest niby NORMALNE?
Od razu bym wyczula ze to troche dziwne.
Ale dla Oyku dziwna i denerwujaca jest tylko pomoc Ayaza:(((

monia198923

Oyku chyba jest niespełna rozumu, nie widzi, jakiego faceta ma u boku.
Nawet mu całusa nie da.
Ayaz może mieć każdą kobietę, a ona fochy stroi.
Powinni dać jej rywalkę, to może by się opamiętała.

Vanessa100

Ja to bym nawet zupe z robaków zjadła jakby sam ja przygotowal dla mnie i mnie karmił achhh :-)))

monia198923

Oyku jest bez serca i tyle ;)
Nie zasłużyła na Ayaza

monia198923

Już o tym pisałam, ale napiszę jeszcze raz:
Mało nie popłakałam się ze śmiechu, gdy dziś Ayaz i Derin na przemian wymieniali się nogą Oyku ;))
Hahahaha mało jej nogi nie złamali hahahahahahahahhaha ;)
Ją boli, a oni kręcą tą nogą na maxa ;)

Vanessa100

No tak obaj wykrecali ale to na Ayaza powiedziala w szpitalu ze jej o mało nogi nie wyrwał. Jak zwykle obaj wykrecali ale tylko Ayaz :))))
Zreszta co to za konkurencja ten Derin. ZADNA. Z kims innym to moze moglby konkurowac ale nie z AYAZKIEM :-)))

monia198923

Ja nie wiem z kim się ta Oyku macała, że taka zamroczona ;) jak Ayaz tą nogą kręcił, to aż coś chrupło w tej nodze haha ;)

jasmin35

No chrupło ;)))

Vanessa100

a ten Derin taki przemądrzały, co rusz jakąś definicje recytuje. i jakieś wzniosłe teksty wali.. ;/ jaki on jest wkurzający ;(

jasmin35

Ayaz jak mega wygląda w garniturze - dziś w biurze ;)

jasmin35

Jedzie na wrażliwego. Niestety obawiam sie ze na te naiwniaczke OYKU moze to podziałać:(((

monia198923

Ja przy Ayazie nie zwracałabym uwagi na żadnych innych facetów ;)
Ayaz odkleić by się ode mnie (i Was też) nie mógł.
Ale Oyku jakaś zimna ryba

monia198923

już się maślanymi oczami na niego w tym lesie gapiła - biedny AYAZ!
i, jak ktoś juz tutaj wspomniał, kto umawia się na rozmowę o pracę w lesie? chyba tylko jakiś seryjny gwałciciel. A kto lezie do lasu sam na sam z obcym facetem? Tylko naiwna Oyku ;(

jasmin35

No wlasnie ! Trzeba miec nierowno pod sufitem zeby umawiac sie na rozmowe o prace z obcym facetem w lesie. Nawet jak kiedys tam sie wydawal mily to to jest DZIWNE. Ale nie dla OYKU.
Na szczescie jeden AYAZ tam mysli i poleciał za nimi a ta jeszcze zaskoczona a moze i troche zawiedziona ze sie pojawił.

monia198923

jeszcze pretensje miała po co przyjechał. A potem jak się w biurze wydarła na biedaka. Ayaz nigdy nie dawał odczuć Oyku, że jest gorsza od niego bo on ma kasę, a ona nie. Strasznie to było nie fair. Kiedy ona w końcu zmądrzeje? na początku to jej postrzelenie i słowotok były śmieszne, ale teraz to już mnie tylko denerwuje.

jasmin35

Ona na Ayaza nie zasługuje .
Ale MY tak ;))))))

Vanessa100

jeszcze nic straconego, możemy namieszać w drugiej serii. Jak się cała nasza grupa fanek zwali na plan w Turcji to nikt nas nie powstrzyma ;D

jasmin35

hahahahahaha ;))) Otóż to !!!!
Hah nie ma to jak Słowianki :D (choć ja nie wyglądam jak Słowianka, bo jestem brunetką, ale mniejsza z tym :D)

Będą nas ochroniarze wyprowadzać z planu ;)
Ale cóż, musimy uratować Ayazka, niedocenianego przez głupią Oyku ;)

Vanessa100

ciiiiii żadni ochroniarze nas nie wyrzucą ;D ktoraś z nas może nawet stanąć za kamerą, a jeszcze ktoś inny napisze scenariusz ;) obawiam się tylko, że to nie będzie się nadawało na emisję w ciągu dnia, ba, obawiam się, że taki scenariusz nie przejdzie w islamskim kraju haha ;)

jasmin35

hahahaha zgadzam się ;))

W naszym scenariuszu Ayaz porzuciłby Oyku i, o czym już pisałam, założyłby harem ;)
W każdym odcinku jedna kobieta.
Oczywiście te laski z haremu zagrałybyśmy MY ;)

Vanessa100

czuję, że to byłby inny gatunek tejże produkcji ;) tyle nas jest, że to byłaby wieloodcinkowa telenowela o zabarwieniu erotycznym haha ;)

jasmin35

haha Tylko jaki tytuł dać? ;)

Vanessa100

"Harem Ayaza". Ayaz i jego miłości hahaha albo poprostu Ayazoholiczki :-))) Tytułow to bez liku moze byc.

monia198923

hah i musiałoby być oznaczone czerwonym znaczkiem :D

Vanessa100

I po 22:)

monia198923

Pewnie, że tak ;)
Łuhu, ale by się działo, ale byłaby akcja ;)
W każdym razie zimna Oyku by tego nie zagrała ;)

jasmin35

Mnie tak samo. Na poczatku była fajna a Ayaz w pierwszych odcinkach wydawal sie takim lowelasem. Ale widac ze sie zakochal naprawde, wpadl jak sliwka w kompot. Ostatnio powiedzial ze OYKU to jego zycie czy jakos tak jak pomagal jej do tego pokazu.
Za to tej odbija teraz. Jak ona sie zachowuje. Ten sie stara a ona ma go gdzies. Bedzie jeszcze płakała jak Ayaz kopnie ja w tylek skoro go nie docenia.

monia198923

dokładnie. Nic od siebie nie daje, ona chyba nie wie co to związek jest. To wsparcie i pomoc drugiej połówce i okazywanie uczuć. Tak za nim łaziła tylko po to by być jego przyjaciółką. Nawet na to nie zasługuje. Powinni wprowadzić jakąś fajną postać, co pocieszy naszego cukiereczka:)

jasmin35

Nas niech wprowadza bedziemy go pocieszac po kolei :-))

monia198923

jest już taki plan ;)

monia198923

Właśnie o tym piszemy powyżej - o telce z naszym udziałem ;)

jasmin35

Już ja bym go pocieszyła ;)
Żal mi tego Ayaza, że Oyku taka zimna dla niego jest.

Nie no, jestem mega zabujana w tym Ayazie ;))
Niech mi ktoś wyleje na głowę kubeł zimnej wody ;)))

Vanessa100

Vanessa i ice bucket challenge hahaha ;)
widzę, że Octavio z DS to już przeszłość ;)

jasmin35

Tfuuu tfuu wez tego tępaka i buraka nie porównuj do Ayazka. To jak porównywac malucha do mercedesa klasy A :)))

monia198923

Ale ja tylko chciałam się upewnić czy Vanessa już zapomniała o Octaviu ;) to jego chciała całować jeszcze parę tygodni temu hahahahaha ;)

jasmin35

I nadal chciałabym całować Octavia, a raczej Arenasa ;)

I Arenasa, i Serkana Cayoglu.
Co sobie będę żałować, raz się żyje ;))))

jasmin35

Octavio nadal mi się podoba - ale tylko wizualnie.
Arenas jest cudny, ale jego postać jest beznadziejna.

Ayaz to co innego - super postać - nie tylko wizualnie, ale i charakterologicznie.
Właściwie ideał.
No i młodszy od Arenasa.
I w ogóle jest taki magnetyczny.
Więc jakby co, to wybieram AYAZA ;)

Vanessa100

postać Octavia jest tak głupia, że automatycznie 'odprzystojniał' haha ;)

jasmin35

Haha dokladnie :)) Ta glupota calkowicie przesłoniła jego przystojnosc.

monia198923

on chyba nigdy nie zmądrzeje ;) beznadziejny przypadek ;) odkąd zadaje się z tą Doris jest coraz głupszy ;) nie wiadomo zresztą które z nich głupsze ;) MA powinna go na Marsa wysłać ;) dobra koniec o Octaviu ;)

jasmin35

Octavio to 2 odrębne sprawy - wygląd i charakter.
Niebo a ziemia.
I tak go postrzegam ;)
Nadal mi się bardzo podoba jako facet, ale charakter irytuje.
Octavio jest u mnie na drugim miejscu, na pierwszym Ayaz.
Gratulacje dla obu panów ;)

Vanessa100

a kto zajmuje 3 zaszczytne miejsce ?:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones