PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724152}

Sezon na miłość

Kiraz Mevsimi
8,2 1 687
ocen
8,2 10 1 1687
Sezon na miłość
powrót do forum serialu Sezon na miłość

Za nami już kilkanaście odcinków. Wystarczająco by wyrobić sobie opinię. Jaka jest wasza?

Ja osobiście nie mogę znieść Mete. Cały czas ta sama cierpiętnicza mina, trochę jakby mu kij w d*pe wsadzili. Brak normalnego postrzegania rzeczywistości, Taki o cielak.

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

O co chodzi z tym wycinaniem scenek? Kto je wycina? Nasi z Pulsu czy to jakaś "turecka obróbka"? ;p Już gdzieś czytałam o tym wycinaniu, ale nie wiem zupełnie o co w tym chodzi:)

krokodylica89

Właśnie nie wiadomo, czy to Puls wycina, czy taki powycinany już dostali...

ocenił(a) serial na 9
jasmin35

Właśnie też zauważyłam, że Emre się wyrobił. Na początku był bardzo niemrawy. NiEMRAwy Emre, ha, ha, ha, jaki suchar ;p Nie przepadałam za nim, taka pierdoła trochę, ale teraz się częściej uśmiecha i jest bardziej pewny siebie.

krokodylica89

Też miałam takie zdanie o Emre i miałam wrażenie, że za chwilę się rozpłacze :P Może i niesprawiedliwa jestem, ale tak go odbieram.

krokodylica89

ahahaha, leżę i nie wstaję ;)
ale jak dzisiaj dokazywał haha ;)
w kółko oglądam sceny z salonu i padam na twarz za każdym razem ;) ich śmiech mnie powala ;)

ocenił(a) serial na 9
jasmin35

Paradoksalnie, ja preferuję Ayaza ubranego niż rozebranego ^^ Jak jest w koszulce z dużym dekoltem albo bez koszulki, to taki trochę żigolo :P A w swetrze, w kurtce, w bluzie? Wygląda jak prezencik do rozpakowania ;)) tajemnica jest bardzo kusząca :P

krokodylica89

dziewczyny wyciągnijmy tego cukiereczka z papierka ^^

jasmin35

"dziewczyny wyciągnijmy tego cukiereczka z papierka ^^"
hahaha ;)

Vanessa100

Teraz tak sie bedziemy zegnac :)) Dobranoc Ayaz na noc genialneee :-)))

monia198923

Ayaz powiedział, że Oyku jest dla niego wszystkim, a także że Oyku jest całym jego światem ;)

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

dziewczyny jesteście genialne ;)

ocenił(a) serial na 8
mistrzyniF1

Şeyma i jej rodzinka. A resztę lubię.

ocenił(a) serial na 8
Gulsonowa

Ooo, Olcay - jego też nie lubię.

ocenił(a) serial na 8
mistrzyniF1

Ciekawe jak długo ta Gisem zagości w serialu...

mistrzyniF1

Hmm nie lubię Seymy, Derina, Mete mnie denerwuje, jest taki niemrawy (i ten jego głos) i to chyba tyle.

Ulubiona postać to oczywiście Ayaz :D <3 A tak wracając do głosu. Wiecie, że Ayaz jest dubbingowany...? To nie jest głos Serkana...:(

jagodajulia

Tutaj filmik z prawdziwym głosem Serkana: https: //www.youtube.com/watch?v=aAYk7efoecg&feature=youtu.be

użytkownik usunięty
jagodajulia

ojoj, a wiadomo dlaczego jest dubbingowany ? ;( nie zna tureckiego dobrze czy co ? Szkoda, bo podobał mi się ten głos... chociaż domyślałam się, że coś tu nie gra...
Ps. Dziewczyny mam pytanko, wiadomo ile ma lat serialowa Oyku? czy nie było o tym mowy ? Bo o Ayazie było, że jest koło 30 więc jestem ciekawa czy między nimi jest duża różnica wieku i może stąd to dziecinne zachowanie Oyku :p

ocenił(a) serial na 8

chyba 5 lat, upewnie się potem ;)

a co do glosu Ayaza to chyba mocno się nie różni od prawdziwego głosu Serkana, kiedyś spotkałam filmik na jego instagramie i aż tak bardzo się nie różnił, trochę głębszy był.

Co smieszniejsze OYKU i AYAZ w rzeczywistosci maja po tyle samo lat (28) A nawet OYKU jest starsza bo z lutego a Serkan z maja . O jaaa a ona wyglada przy nim na takiego dzieciucha:))))

monia198923

no nieeeeeeee, niemożliwe ;D Oyku nawet z zachowania to dzieciuch ;D

ocenił(a) serial na 9
monia198923

A wg mnie Oyku czasami wygląda bardzo staro :P Jak się marszczy/krzywi to ma bardzo zmęczoną twarz i wory pod oczami, takie cienie charakterystyczne ^^ No i wydaje mi się czy ona ma bardzo krzywe nogi? Ja mam z Oyku taki problem, że czasami ją lubię (np. wtedy kiedy przygotowała dla Ayaza filmik aby do niej wrócił), a czasami mnie potwornie denerwuje (jej irracjonalne często zachowanie, unikanie wszelakiej czułości z Ayazem, wykrzywianie twarzy przy byle okazji :P)

Podobno w tureckim Sekana słychać naleciałości niemieckie. Jednak w drugim sezonie ma już mówić swoim głosem.

Ja kiedyś, gdzieś czytałam, że Oyku ma 22, albo 23 lata.

jagodajulia

naleciałości niemieckie ;) haha, nie dziwię się, że dubbingowany, niemiecki brzmi groźnie ;D

jasmin35

Czy ja wiem, dla mnie to podobne języki hahaha

jasmin35

Ale ..... trzeba to wziąć za atut. Naleciałosci niemieckie czyli troche w tych Niemczech spędził , urodził sie moze nadal bywa. Czyli rzut kamieniem od nas:-))))) Trzeba bedzie go wysledzic moze jakas rodzina tam jego mieszka. Duzo tam Turków. I JEDZIEMY :)))))

monia198923

To już pewne, JEDZIEMY :) Ja już się tyle lat niemieckiego uczę i nauczyć się nie potrafię ;) właśnie 4 lipca mam egzamin ustny i pisemny z niemca, SERKAN POMÓŻ! :D

jasmin35

Haha ja tez sie uczylam 12 lat niemieckiego w szkole a poza Wie heisst du ? i Wo wohnst du niewiele (czytaj prawie nic) nie pamietam. A i jeszcze liczby do 100:) Spoko jak ktos chce to sie dogada. Troche na migi troche po niemiecku, angielsku , po francusku haha tez moze byc :-))) My sie napewno dogadamy :-)))

monia198923

my się nie dogadamy, MY?:) niemieckiego się nie da nauczyć, mogę przeczytać tekst, coś napisać, gramatyka też spoko, ale mówić po niemiecku - IMPOSSIBLE :D

monia198923

Ja uczyłam się dwa lata niemieckiego i nic nie umiem...

jagodajulia

ja już 11 rok ciągnę niemiecki i jestem zero z niemca ;)

jasmin35

Ja się próbowałam nauczyć, ale nic z tego nie wyszło...

jagodajulia

Haha więc Ayaz naprawdę jest dubbingowany?

Vanessa100

Niestety tak i teraz jak już o tym wiem, to to słyszę. Na początku coś mi nie pasowało z jego głosem, ale stwierdziłam, że to taki język i wyparłam to z pamięci.

jagodajulia

Ja się nigdy niemieckiego nie uczyłam ;)

Nawet podoba mi się turecki język ;)

Vanessa100

Ja też miałam nadzieje, że nie będę się uczyć, ale niestety dopadł mnie na studiach...

A dla mnie turecki jest dziwny, ale coraz bardziej się do niego przyzwyczajam.

jagodajulia

I jak ten niemiecki? Trudny jest?

Dla mnie też język turecki jest dziwny, ale im dłużej oglądam sezon, tym bardziej, tak jak Ty, się przyzwyczajam do tureckiego i nawet zaczyna mi się podobać ;)

Vanessa100

Jak dla mnie męczący... Co się nauczyłam to za chwilę zapomniałam...

Vanessa100

Niemiecki nie jest trudny jezeli chodzi o podstawy. Gramatyke te sprawy, podstawowe zwroty dosc latwo przyswoic gorzej jak chce sie juz płynnie pogadac z jakims Niemcem. Oni tez maja tam swoje odmiany gwary kazdy inaczej gada. MASAKRA.
I te ich długie czasem wyrazy np. sehenwurdigkeiten ( to akurat takie z krótszych bo tylko 3 słowa połączona hehe ).

monia198923

Heh ;)
Niektórzy twierdzą, że niemiecki brzmi jak szczekanie psa ;)

Vanessa100

Niemiecki jest brzydki jak dla mnie. Okropny zero elegancji sztywny taki fuj. Nie to co hiszpanski, włoski czy nawet nasz lub rosyjski.

Ich liebe dich (isz libe disz) i to ma byc wyznanie milosci???

monia198923

Hiszpański jest przepiękny.

Słowiańskie języki ładnie brzmią szczególnie w piosenkach.
Np. serbska piosenka Marija Serifovic - Molitva - ślicznie brzmi.
Rosyjskie piosenki też ładnie brzmią.

Hah ja w liceum właśnie uczyłam się języka rosyjskiego.
Nie jest łatwy do nauki.
Ale np. alfabet wbrew pozorom jest łatwy do nauczenia się.

Vanessa100

Hiszpański jak dla mnie jest najładniejszy <3 A rosyjski to tak średnio. Ja się uczyłam 6 lat, ale za dużo nie umiem, tylko czytać, liczyć i kilka słówek.

jagodajulia

Ja bardzo mało pamiętam z rosyjskiego.

Vanessa100

niektórzy mówią, że niemiecki brzmi jak strzelanie z karabinu :>:>:>

jasmin35

Haha niemiecki język jak strzelanie z karabinu - nie bez powodu Niemcy odegrali kluczową rolę w II wojnie światowej ;)

Vanessa100

Dla mnie to oni tak jakby stękali stale po tym turecku :))

monia198923

haha ;))
Oni mają dziwną wymowę np. Oykuuuuu.

Pewnie ciężko się nauczyć tureckiego, bo to dziwne słowa i pewnie szybko wylatują z pamięci.

Vanessa100

Nauczyc sie jezyka plus nauczyc sie go wymawiac czyli podwójna praca. To chyba nie dla mnie . Jestem za leniwa :)) A jak telefon odbieraja to chyba jest tam cos takiego Aluuuu, no to cos podobnego jak nasze halo haha :)

monia198923

Mnie śmieszy to ich "uuuu".
Śmiesznie przy tym układają usta ;))

P.S. Ayazek ma słodkie usteczka ;)

ocenił(a) serial na 9
Vanessa100

najsłodsze <3 nic tylko nektar z nich spijać :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones