PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724152}

Sezon na miłość

Kiraz Mevsimi
8,2 1 687
ocen
8,2 10 1 1687
Sezon na miłość
powrót do forum serialu Sezon na miłość

Za nami już kilkanaście odcinków. Wystarczająco by wyrobić sobie opinię. Jaka jest wasza?

Ja osobiście nie mogę znieść Mete. Cały czas ta sama cierpiętnicza mina, trochę jakby mu kij w d*pe wsadzili. Brak normalnego postrzegania rzeczywistości, Taki o cielak.

Vanessa100

Pisalam to juz , jak za niego wyszla.Nie maja sie po co rozwodzic. Podobny poziom umysłowy i mentalny :)))

A dzisiaj widzialam ze Monica zobaczyla ze te projekty Szejmy sa Oyku. I co ? Zrobila cos z tym?
To juz kpina zeby za jedno potkniecie (nieprawdziwe) Oyku miala sluzyc Szejmie wrednej krowie.

monia198923

Jak pisałaś pierwsza, to zwracam Ci prawa autorskie ;))

Nie, Monica nic z tym nie zrobiła.
Pytała o to seymę, ale ona powiedziała "niech pani spyta Oyku, jeśli ją pani znajdzie" (bo Oyku była z Ayazem na weekendzie)

Vanessa100

Nieee:) To pisalam na swiezo po tym glupim cyrku. Ze Oyku i mete pasuja do siebie bo sa tak samo glupi i niemyslący.

monia198923

Ja się ten wątek skończy, to możemy dalej pisać o Ayazie w moim temacie "Ayaz"
http://www.filmweb.pl/serial/Sezon+na+mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-2014-724152/discussi on/AYAZ+%29%29,2654430
Albo w innym jakimś

Vanessa100

O dobree bo w koncu my tylko o AYAZIE gadamy :)))) Wiec po co zasmiecac inny watek głowny. Ayaz o Ayazie i wszystko jasne :)))

ocenił(a) serial na 8
monia198923

gdyby nie Ayaz to ten serial nie miałby takiej grupy fanów :D

mistrzyniF1

Wszystko dzięki Ayzowi ;)
Ja z jego powodu zaczęłam to oglądać

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

to tak jak ja :D

i myliłam się co do Serkana, jak go zobaczyłam, myśle ładny, ale aktor pewnie drewno, a tu miłe zaskoczenie :D ma więcej niż jedną twarz :D

mistrzyniF1

Ja najpierw w ogóle nie zamierzałam tego oglądać.
Ale włączyłam wątek "Oglądacie? :D"
i tam ktoś pisał, że Aayz jest bardzo przystojny.
Więc luknęłam na telę, by to sprawdzić i rzeczywiście super ciacho ;)

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

ja przypadkiem znalazłam odcinek w tv, akurat pierwszy i zaczęłam oglądać :D co dziwne u mnie, bo ja ogólnie nie lubie oglądać seriali w tv :D ale że jak zobaczyłam czas trwania, myśle sobie, nie mam czasu tyle i wyłączyłam :D parę dni później znów spotkałam na pulsie i od tamtej pory oglądam codziennie ;p a pierwsze 8 odcinków nadrabiałam nocami na necie

monia198923

Ayaz jest całym naszym światem ;)
Całą kulą ziemską ;)
Ayaz globus xDD

monia198923

Ale dzisiaj się nadyskutowałyśmy ;)
O Ayazie można rozmawiać godzinami

Vanessa100

No nadyskutowałysmy jak nigdy :))
Co by ten filmweb bez nas zrobił:)) Kazdy temat umiemy rozkrecic :))
Do jutra :)

monia198923

Hah wiesz, ja też tego chyba nie przeżyję ;(
Nie przeżyję swojej zazdrości o Ayaza / Serkana.
Ta Ozge Gurel to podwójna szczęściara.
Dlaczego akurat ONA ?????
:D

ocenił(a) serial na 9
monia198923

ja też bardzo lubię Burcu :) Szalenie pozytywna. I nie jest zmanierowana - a mogłaby - w końcu ma bogatego ojca, który jej wszystko zapewnia :)

No i jest nieźle szurnięta ^^ uczestniczy we wszystkich głupotach, jakie wyprawiają z Oyku. Czasem jest nawet ich pomysłodawczynią (jak wtedy, kiedy nad morzem śledziły Ayaza z jakąś panną i schowały się u niego w łazience, albo jak wysłała Mete serce z liścikiem miłosnym, że niby od Oyku). Taka przyjaciółka to skarb :D

ocenił(a) serial na 9
monia198923

Bo Emre mieszka ze swoją babcią. To mu się udziela :P

krokodylica89

ja tez bardzo lubie Burcu, jest smieszna i bardzo ladna.. prawdziwa przyjaciolka ktora bierze byka za rogi :-)
serial jest swietny. Para protow moze nie laduje w lozku co odcinek ale maja wiele scen romantycznych, robia sobie niespodzianki i pieknie patrza na siebie.

mzytua13

na pewno Ozge jest inna od Oyku. To tylko serial, turecki do tego. Tam cnotliwosc kobiety to podstawa. Nie ogladam dalszycj odcinkow, widzialam pare filmikow z Ayazem oyku i na pewno czekaja nas fajne rzeczy. Mam nadzieje ze Oyku bedzie bardziej dostepna...Ayaz juz sie dosc wykazal

ocenił(a) serial na 8
krokodylica89

MÓJ MISTRZU! <3

METEPATA NA AVATARZE ;P

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

mało tego, Metepata w swojej szczytowej formie intelektualnej :D

ocenił(a) serial na 8
krokodylica89

dopiero ogarnia co się dzieje ;P
ale i tak dobrze że się nie uśmiecha :D

krokodylica89

Hahaha genialne :-D
Co za ujęcie :)))
Leżę i nie wstaje

krokodylica89

Zamieniłaś Ayza na Mete? Jak mogłaś?! :P:D

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

to tylko taki żarcik sytuacyjny ^^ chciałam wywołać ogólne poruszenie :D

ocenił(a) serial na 8
krokodylica89

udało ci się ;pp
wszędzie Ayazek uśmiechnięty, cudny jak zawsze, a tu takie bum Mete który nie wie o co chodzi ;)

krokodylica89

I taką mam nadzieję, bo jakby było inaczej to byśmy nie rozmawiały haha :D :P

jagodajulia

To samo miałam napisać :P
Mete wygląda tu jakby był troche przytrzymany i nie mogę przestać się śmiać

mistrzyniF1

Z Oyku zrobili tak nieznośną postać, że tragedia

Vanessa100

Niestety muszę się z Tobą zgodzić :(
jak Ayaz te drzwi wyważył no śmiałam się , te zaręczyny dla mnie porażka wszyscy się odstawili ,jak na wesele , a cała OJEJKU musiała w dresie wyskoczyć .... żenada
Nie podoba mi się nowy wizerunek Bourcu niestety :(
Nie rozumiem też sceny z listem , przecież wystarczyło dać torebkę Bourcu schowała by do swojej list , a torebkę zwróciła OJEJKU przez drzwi , twierdząc ,że coś ważnego w niej miała COKOLWIEK ,a scenarzyści zrobili tak że Ayaz i tak się dowiedział - bezsensu... zaczyna wiać trochę nudą.

nadia_21

Burcu miała dziś na sobie 10kg tapety.... i te czarne oczyska, łoooo ludzie.
Oyku miała wyjść na zewnątrz i pogadać z Burcu, ale po cooo, można stanąć w drzwiach i gadać na cały regulator....

jasmin35

Burcu dziś zaszalała z makijażem ;)

ocenił(a) serial na 10
mistrzyniF1

Seyma dwulicowa nie rozumiem dlaczego wszyscy w kółko widzieli że jest zła a tylko Oyku widziała w niej przyjaciółkę ma dobre serce :)

ocenił(a) serial na 8
ulakowarska

też tego nie rozumiem, przecież to było widać jak na dłoni w sumie po całej jej rodzinie. ;>

mistrzyniF1

Oyku jest strasznie naiwna i chce zbawić cały świat.... czy w islamie są święci? Bo ona chyba chce zostać świętą;)))
A teraz jeszcze Mete - będzie czarnym charakterkiem a ta oczywiście nic nie będzie widzieć i jak znam możliwości scenarzystów.... to jeszcze będzie go bronić....

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

najlepsze będzie wytłumaczenie dlaczego Mete tak źle się zachowywał wobec wszystkich, ale to dopiero w 48 odcinku ;p

mistrzyniF1

Wiem, wiem... i najgorsze jest to, że wkurzające miny Metego będziemy oglądać przez prawie 15 odcinków.... chyba będę przewijać te sceny.... jako do człowieka nic do niego nie mam, ale gra niby czarny charakter, ale taki rozmemłany, że ręce opadają... ;) żadnego pazura...
Chyba się na niego uwzięłam ;)))

Margoargo

Nie uwzięłas się. On naprawdę jest taki całkiem nijaki a te jego miny to szkoda gadać.
Marny z niego aktor, jakoś mnie nie przekonuje.

użytkownik usunięty
mistrzyniF1

osz kurde dopiero w 48?
czyli dalej trzeba będzie go tolerować.. ajj aż mnie mdli jak na niego patrzę... najgorsza postać w tym serialu.. jak na razie ;)
Najbardziej mnie śmieszy to wytłumaczenie dlaczego się tak zachowuje.. co za głupota scenarzystów :P mnie to wgl nie przekonuje :P

Dokładnie. W życiu bym nie przypuszczała że zrobią coś takiego. Chcieli żeby Mete był tym złym ale nie do końca i bd próbować go usprawiedliwiać. Dziwne

madzik_867

Ja na pocieszenie ..... oglądam fragment odcinka gdzie Oyku wali Mete łopatą... i od razu mi lepiej ;) co prawda nie rozumiem ani słowa, ale sam widok mi wystarczy ;)

Margoargo

Hahaha niezła metoda na przetrwanie ;)
Który to odcinek? Tez sobie obejrzę

madzik_867

Zdaje się , że to 45 odcinek, ja na youtubie znalazłam taki fragment ;)

Margoargo

Dzięki. Zaraz sobie poszukam . takie momenty są bezcenne

ocenił(a) serial na 8
madzik_867

patrzenie wystarczy :D

użytkownik usunięty
madzik_867

czyli wyjdzie na końcu na to, że Mete cały czas był tym dobrym i tylko miał chwilę słabości? i to nie ze swojej winy eh... chore to :PPP
W ogóle to weekend zleciał błyskawicznie i przed nami kolejne odcinki :DDDD Będą fajne momenty pomiędzy Oyku i Ayazem :DDD

ocenił(a) serial na 8

i jeszcze Mete cielaczek będzie miał wyrzuty sumienia ;ppp

użytkownik usunięty
mistrzyniF1

noooo :P oh ten Mete... :p
a zerkałaś już coś do przodu?
bo ja trochę, będzie fajna scenka z Ayazem i Oyku na podłodze .... hihi :D

ocenił(a) serial na 8

ja tam wszystkie odcinki prawie przejrzałam do przodu ;p
a te lepsze sceny to już na pewno :D
a mówisz o tej scenie co się w pościel zawinęli? ;>

mistrzyniF1

Ta scena była jedną z pierwszych na jaką trafiłam jeszcze długo przed obejrzenie serialu. Całkiem fajna :)

No może w końcu scenarzyści podgrzeją trochę atmosferę, rozumiem tradycja tradycją, ale ileż można .... tylko się obejmować ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones